0

Noi chyba po Olmo

3

Olmo to super gość, bez wątpienia nasz najlepszy pomocnik ofensywny ale gdyby nie był aż tak podatny na kontuzje to by było jeszcze lepiej, oby tak dalej.

1

Bez Ferrana nic nie zdziałamy, musi wejść i strzelać, grają wysoko obroną a Torres będzie fajnie wybiegał, Robert dziś nie da rady i powinien zejść.

1

Lepiej go do końca sezonu w tym betisie zostawić, nie kupią go i tak a chcą rekompensaty pieniężnej żeby Roque od nich odszedł, lepiej spieniężyć go w lato, jest szansa, że przez to pół roku Vitor się odpali w tym betisie, zacznie strzelać i będziemy mogli go zostawić lub sprzedać lepszemu klubowi za większą kwotę, jak się nie uda to do Palmeiras latem za 25mln 80% i będzie super sprawa.

0

@Kyonego Uważam, że dobrze mówisz tylko bardziej obstawiam, że Urugwajczyk zagra.

2

Dla mnie
Szczęsny, Balde, Martinez, Araujo, Kounde, Pedri, De Jong, Olmo, Yamal, Raphinha, Lewandowski

5

Nasz Nico, brawo chłopie.

3

Fabrizo Romano: Lookman opuści atalante latem, możliwe, że z powodu wypowiedzi jego trenera, miał wyjechać w poprzednie okno transferowe, ale się nie udało więc opuści swój klub w tym roku. To chyba odpowiednia pora żeby po niego ruszyć, mam nadzieję, że Szwagry ogarną bo szkoda takiej okazji, co o tym myślicie?

7

Kounde się chyba na trening spóźnił.

0

Najlepszymi opcjami są Nico i Diaz, Leao jest zbyt leniwy na barce, Isak, zbyt drogi, David, super byłby ale jeżeli nie pasuje profilem to nie ma co go brać. Moim faworytem jest Lookman, dziwne, że nikt o nim nie pisze.

2

@Keson Wygląda na to, że już stracił, jak głupi Bakambu go przebił a przyszedł Hernandez, dużo lepszy i bardziej doświadczony napadzior to już z niego tam nic nie będzie.

0

Roque to fajny chłopak ale jest zbyt słaby, presja go przerosła, miał talent, cieszyłem się bardzo jak do nas przychodził, Xavi go zmarnował, wogóle co za głupta żeby brać go już w styczniu, jakby dołączył w czerwcu pod Flickiem, byłby przygotowany na nowy klub, nową lige, nowych kolegów i nowe wyzwanie, kto wie? Może by było coś z niego.

0

Ja go tu chce, widze w nim talent, fajnie jakbyśmy zaczęli rozmowy żeby nam go nikt nie zabrał sprzed nosa.

0

Jakby tak się stało, to byśmy mieli napadziora na dłuuugie lata, jest jak dla mnie top 3 na świecie w tym momencie na spokojnie, dobry jest i chciałbym go tutaj, ale by to chodziło Rapha-Isak-Yamal, ale wiem, że tak się nie stanie, jest zbyt drogi i większe kluby z premier league mają na niego ochote.

9

Dla mnie najlepszym bramkarzem w historii klubu jest Ter stegen, zdania nie zmienię, jest bardzo nie doceniany u nas.

0

@LukaszFan Też tak uważam.

0

@MOLESTA Bez żartów, widać było jak Hansi wyciąga do niego rękę, Rekin go zignorował, Flick się na niego spojrzał po czym podał rękę Fortowi.

0

Widzieliście na końcu meczu? Ferran nie podał ręki Hansiemu Flickowi, czyżby się obraził za to, że nie zagrał?

12

Moim marzeniem od dawna jest Musiala, ale by śmigał z Yamalem.

0

Nie rozumiem, czy oni coś kombinują w tej ostatniej chwili czy co? Bo jakoś dziwna sprawa ale mniejsza, rano się okaże bo nie mam zamiaru czekać do 24.

0

@Kapitan9 Już nie ważne, właśnie zostało ogłoszone Here we go od Fabrizo, że przechodzi do Milanu.

0

Szkoda, że nie możemy wypożyczyć Felixa przez Fatiego, z chęcią zobaczyłbym znów portugalczyka strzelającego gole atletico.

1

Jak wygramy jutro, zostaną tylko 4punkty przewagi, za jakiś czas el clasico, więc na spokojnie 6:1 i my wygramy lige.

0

Jak dla mnie
Br: Szczęsny
Lo: Martin
Śo: Cubarsi
Śo: Araujo
Po:Kounde
Śpd: Casado
Śp: Pedri
Ls: Rapha
Śpo: Fermin
Ps: Ferran
N: Lewandowski

5

Fajnie jakby był remis.

0

Biedny Romeu, może teraz nie grać w pierwszym składzie.

5

To jest dopiero legenda, na boisku świetny i po za boiskiem cudowny, pomyśleć, że większość chciała jego odejścia.

0

Widzę tylko dwie opcje: Maffeo i Vanderson.

0

Z jednej strony dobre info dla nas ale z drugiej złe, dobre bo Lookman jest świetny i mógłby narobić nam szkód poprzez strzelenie bramek, złe, bo może Laporta by zauważył kak dobry jest i zastanowiłby się nad nim.

0

@europejczyk Ale może ktoś z naszych dostać kontuzji, a on może wskoczyć do pierwszego składu, wtedy będzie cały świat o nim huczał, dostanie podwyżkę i sławę, a po za tym ma talent i to widać.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?