Kapitan9
Dołączył/a: lipiec 2024
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Forma mu zwyżkuje, u Frankie'go widać ewidentną poprawę, co mnie cieszy, martwię się tylko o to czy kontakt zostanie mu obniżony, fajnie jakby o jakieś 50% ale nie ma raczej na to szans ale może o jakieś 30-40%, kto wie.
0
Barca vs Tebas...
6
On jest tak szybki... Jeden z najszybszych jakich świat widział, troche jak leao, tylko napewno słabszy, jak oferują, brał bym go bez zastanowienia się, dużo lepszy od Rashforda, ale oczywiście Ansu, nie chce odejść i nie ma szans na Doku.
0
Błagam, żeby fermin z tamtego sezonu się obudził, Fermin klasa, na 99% Mvp, Frenkie ładny mecz, Ferran solidnie, Garcia mega dobrze, szczena prawie karny XD, ale nawet spoko, reszta jak zawsze klasa sama w sobie.
18
Pedri?? Nie drogi Arabie, mamy lepszego De Jonga, świetny gracz, idealny defensywny pomocnik, jeszcze możemy wam dodać nowego Neymara czyli Ansu Fatiego, świetny gracz odporny na kontuzje, w pakiecie wyjdzie 50mln i deal done
0
Okej, Tah to Fc Barcelona Here we go
Araujo to Arsenal, Bayern Monachium, Juventus or Manchester United Here we go. ŻENADA, tak niska klauzula za gracza jakim jest Araujo to wstyd i hańba.
0
Tak szczerze? Mi go u nas trochę brakuje, uważam, że pod Flickiem mógłby być dobry i zdecydowanie chciałem go wtedy zostawić.
4
Dawać mi tu go, jeśli jest wielkim talentem, przyda sie.
1
Araujo.... Lewy cały czas faulowany jak zawsz, co za mecz.
1
Jezu 4...............
0
Zamiast Raphy Ferran, zamiast lewego Pau Victor, Victor fajnie presuje i mógłby coś dziś zdziałać, Ferran jak to Ferran, potrafi trafić, fartem lub nie.
0
Trubin też się nie popisał. Chociaż może damy rade wyrwać ten remis.
0
@KibicBarcy84 Nie rób sobie z niego żartów, nie każdy potrafi strzelić karnego, obstawiam, że ty byś pod taką presją nawet nie trafił w światło bramki, złotego buta mu już szykują bo ma wielkie szanse na wygranie go.
1
Yamal dziś też jakiś niemrawy, coś tam gra ale popełnia dużo błędów. Pedri fajne meczycho, widać, że sie bardzo stara, Kounde do zmiany bo czuje, że dziś wpadnie czerwona, jest mocno poddenerwowany.
0
Powinniśmy wpuścić Ferrana i De Jonga, trzeba czegoś spróbować bo inaczej nie mamy szans i nie damy im rady.
1
Dodatkowo proszę sie odczepić od drugiego Polaka, wykażcie jakikolwiek iloraz inteligencji i nie obwiniajcie go o nic. Strzelil ładnie karnego, zostawcie go w spokoju.
0
Dodam jeszcze, że Balde bardzo solidny mecz i jest napewno najlepszym naszym graczem w tym meczu, Rapha tragedia, nie daje rady, Casado też jakis nie widoczny. Muszę pochwalić Carrerasa, facet naprawdę gra solidny mecz, chyba widzi, że barca go chce i sie chce popisać, ale naprawdę piękny mecz w wykonaniu obu Hiszpańskich lewych obrońców.
0
@Adddi Araujo gra cały czas solidnie, nie jest tak inteligentny jak Martinez ale fizycznie dorównuje inteligencji Baska, winy na Urugwajczyka nie zrzucajcie tylko po to żeby obronić Wojtka.
1
Nie chce słuchać jakiś głupich obrońców Polaka, jesteśmy Polakami, rozumiem ale to co Wojtek zrobił, to przesada, nie ten poziom i nie powinien tak grać. Na miejscu Flicka, przywiązał bym Szczęsnego do ławki, dopuki Peña nie popełni jakiegoś karygodnego błędu.
0
Powinien dziś zagrać Olmo, za Lewandowskiego, Pedriego, Gaviego lub Casado, zasłużył po ostatnim spotkaniu, z betisem bardzo mi się podobała jego gra.
1
Valle musi zostać, ewentualnie gdyby nie było to możliwe to wtedy akurat Como byłoby dobrym kierunkiem, sporo Hiszpanów, serie a i gra tam nasz Roberto.
1
Ja tak szczerze widziałem, że chce odejść, podczas świętowania nie bawił sie aż tak jak reszta zespołu, widać było po nim, że czymś sie martwi.
1
Uważam, że Gullit, fenomenalny piłkarz grający na wielu pozycjach mógł się na ten temat wypowiedzieć, i uważam, że stwierdził fakty, Frankie to nie defensywny pomocnik, on jest bardziej ofensywny, szkoda, że taki talent a tak go zmarnował, powinien odejść i poszukać swojej drogi w Premier league, Bayernie bądź Psg.
0
@Deeespacito No może, jest to 50/50, Rashford to zniszczony gracz ale Aubameyanga także tak nazywali, przyszedł i zrobił robotę taką, że głowa mała.
0
Co myślicie o Rashfordzie na pół roku do barcy? Dla mnie fajna opcja, może okazać się drugim Aubameyangiem.
0
@Barcatroll Ja uważam, że Gyökeres jest najsłabszą opcją, ponieważ nie jest sprawdzony w najlepszych ligach, będzie chciał sporą pensje i sam będzie nas kosztował około 100mln, Isak jest sprawdzony w la lidze, bundeslidze i premier league, strzela dużo bramek i jest profilem idelany dla barcy ale jego cena jest bardzo wysoka i będzie nas wynosiła taka transakcja około 180mln, David jest bardzo bramkostrzelnym napastnikiem, sprawdzony w tol 5lig, będzie darmowy od lata i sam jest najtańszą opcją w utrzymaniu, uważam, że jest niedoceniany i to najlepsza opcja pod względem wszystkiego.
0
1. David
2. Isak
3. Gyökeres
Reszta nas nie powinna wogóle interesować, tutaj dałem ranking kim powinniśmy się interesować od najlepszej opcji (biorąc pod uwagę wszystko) do najgorszej (także biorąc pod uwagę wszystko)
1
Niech oni lepiej szykują tego Antonio Cordero a nie się wypowiadają zbędnie.
0
Wolałbym Nico, uważam, że hiszpan zgodził by się bardziej na role rotacji z Raphinha, bardzo dobrze dogaduje się z naszymi zawodnikami co pokazało spotkanie naszych zawodników głównie z Hiszpanii i właśnie Williamsa przed meczem, Leao jest także utalentowany ale bardziej widzę tu baska.
0
Mój ulubiony piłkarz Barcelony na ten moment, a zachowuje się jak dziecko, oby odszedł ale w lecie żebyśmy mieli jakieś pieniądze z tego piłkarza, naprawdę myślałem, że jest lepszym kapitanem.