0

Bałem się bardzo, że będzie remis lub przegrana, ale na szczęście pokazaliśmy klasę zdobywając 5goli, każdy zagrał dobry mecz(Ferran słaby ale strzelił gola i to go ratuje) De Jong mnie zaskoczył, dał dużo spokoju na boisku, bramke i asystę, następnym razem mam nadzieję, że będzie grał tak samo jak dziś.

0

Ferran, strzelił gola ale tragedia, gra dosłownie jak zawsze, Flick, wpuść tego Roberta bo naprawdę wstyd będzie jak przegramy z Mallorca..

4

To niech pojawi się w planach, Peña jest dobry bo mamy bardzo dobrą defensywę, myślicie, że szczęsny będzie grał w pierwszym składzie jak wróci Araujo? Nie ma szans wtedy obrona będzie jeszcze lepsza a Peña będzie podstawowym bramkarzem do puki się nie połamie, Szczęsny złapie kilka minut w pucharze króla i tyle będzie z bramkarza który miał być w naszym wyjściowym składzie od samego początku.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@malicinho Bernal zagrał tylko kilka meczów, nie wiadomo co z nim będzie po powrocie z kontuzji, a tak doświadczony zawodnik jak Kimmich dużo nauczyłby Casado, Bernala ale także Pedri, Gavi, Fermin, Olmo i cała młodzież na pomocy dużo mogliby od Niemca wynieść, jeżeli De Jong odejdzie to chyba Kimmich jest strzałem w 10, a kolejnymi celami to wzmocnienia są: Lewa obrona, Lewe skrzydło i przyszłościowa 9 typu David, Gyökeres czy Marmosouh.

1

Jeżeli ktoś oglądał ten mecz, proszę żeby odpowiedział jak grał Mbacke, cenie go i uważam, że może być fundamentem obrony Barcelony w przyszłości.

1

@Messibestplayerintheworld Też mam taką nadzieję, ale szczerze mówiąc myślę, że zaczniemy od pierwszej minuty Martinem, Flick nie będzie chciał zaryzykować.

7

Jeżeli Balde wróci na mecz z Mallorca i wyjedziemy naszą wyjściową jedynastką(Pena,Balde,Martinez,Cubarsi,Kounde,Pedri,Casado,Olmo,Raphinha,Yamal i Lewandowski) to myślę, że powinniśmy wyjechać z trzema punktami.

0

Dla mnie fajna sprawa, dobrze osadzona takowa pozycja przydałaby się nam, Casado, Bernal i Stiller, jeżeli odejdzie De Jong to czemu nie?

0

Lepiej żeby odszedł, albo go zwolnić, nie mamy co z nim zrobić.

0

@addept Tak, zgadzam się Olmo grał bardzo chaotycznie ale nie trzymał się swojej pozycji, grał na lewym skrzydle, prawym skrzydle i jako pomocnik ofensywny za napastnikiem.

1

@Messibestplayerintheworld Zdarza mi się obejrzeć, rzadko ale czasami jak najbardziej, Guilermo to utalentowany zawodnik, jest szybki, walczy o piłkę, nigdy nie odpuszcza, jest przebojowy, przypomina mi trochę Gaviego z sezonu 22/23.

0

Gerard Martin grał przyzwoicie, gra Pedriego to coś niesamowitego, nasza maszyna ustrzeliła dublet, Olmo zagrał dobry mecz, Raphinha naprawdę bardzo się starał, Casado jak zawsze bardzo dobry mecz, w defensywie pokazaliśmy się z bardzo dobrej strony, Pena czyste konto, ale Fermin... Naprawdę średni mecz w jego wykonaniu, bardzo się starał ale dużo marnował, Balde wszedł i błyszczał, Torre jak zawsze po wejściu dobry mecz, może i zmarnował setkę ale grał przyzwoicie, Gavi jak to Gavi, musi jeszcze wrócić do pierwotnej formy ale grał dobrze, De Jong jak zawsze średni mecz, odstawał od drużyny i spowalniał akcje. Szkods tylko, że nie zagrał Fort, zasłużył.

2

Mam nadzieję, że w tym meczu przy spokojnym wyniku zagra sobie 5minut chociaż Guilermo, może pokaże coś więcej, chłopak ma talent.

3

Ja nie wiem co Flick widzi w tym Martinie, facet gra tragicznie a w ostatnim spotkaniu Fort pokazał, że jest lepszy, mam nadzieję, że w drugiej połowie wejdzie Fort albo za Martina albo za Kounde bo zaczyna mi się robić szkoda tego chłopaka.

0

Facet od kilku lat jest na topie, zawsze był jednym z najlepszych, jest bardzo doświadczony, chciałby taką samą pensje jak Fati ale jedyny problem jest taki, że to prawo szkrzydłowy i nie miałby u nas miejsca w pierwszej 11, chyba, że zagrałby na lewym skrzydle lub jako ofensywny pomocnik, wtedy bomba, jak najbardziej chciałbym go w barcelonie alw tylko i wyłącznie wtedy gdy ktoś z duo Fati-Ferran odeszli by z barcelony.

2

@BORO_12 Xavi bardzo dobrze by się tam odnalazł, potrafi łowić talenty, jest dobrym trenerem, wygrał z nami la lige więc odbudować drużynę z bodajże 3ligi nie będzie aż tak trudno.

0

Miejmy nadzieję, że jutro zagra Fort na lewej obronie(Balde niestety nie zagra)

12

Xavi, Barca atletic wzywa.

0

@BORO_12 Pewnie masz rację, nie ukrywam, że nie oglądam gry Bayeru Leverkusen.

0

@BORO_12 Myślę, że Balde też można nazwać już wachadłowym, gra jak na "lewego obrońce" bardzo ofensywnie, myślę, że nawet jeżeli by musiał to by dał rade grać na lewej obronie Grimaldo.

0

Grimaldo jest ciekawy, Chilwell, Cucurella, Davies i kilku innych.

0

@waletpl To była ironia, później napisałem, że musimy się nauczyć bez niego grać.

0

Szykuje się kolejny mecz bez wygranej, musimy się nauczyć grać bez niego bo nie możemy opierać całego składu na 17-latku

3

Karygodny błąd Kounde, na takim poziomie nie powinno się popełniać takich błędów, ale każdy człowiek popełnia błędy i to normalna sprawa(Yamal wróć)

1

On jest solidny, jest darmowy, jest fanem Barcy, czemu nie?

0

@PietrasCoelho Tak, Mbappe przyszedł za darmo do Realu Madryt, Real zapłacił samemu piłkarzowi i jego agentowi razem około 120mln.

0

Co to za artykuł wogóle, kto normalny tak liczy, biorąc pod uwagę logikę tego artykułu to za Dembele zapłaciliśmy 250mln.

0

Dlatego musimy kupić jakiegoś lewego obrońce, pamiętamy, że Ben Chilwell jest do wyciągnięcia za grosze z chelsea która go już nie chce.

8

Czemu media nie piszą znowu o Torre, jest moim faworytem na Pomocnika ofensywnego w tym meczu, Olmo zagrał by jako lewy szkrzydłowy.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?