3

@BarOlek Też tak myślę ale darmowe transfery takie jak Tah Davies czy David to aż się prosi ich podpisać.

0

@Mroziu może i wiekowy ale najlepszy na świecie więc mnie to dziwi ale jak już powiedziałem, to lepiej, że go nie powołał.

10

Dziwi mnie brak powołania Inigo Martineza ale to dobrze oczywiście, że nie został powołany.

0

Idealny scenariusz na kolejny sezon to Lewandowski w pierwszym składzie jego zmiennikiem David a trzecim napastnikiem Victor któremu od lata bardzo forma spadła.

0

@Rupert_Haubica Dokładnie, do ataku David a na obrone Tah

0

Martinez był świetny jak zawsze ale to brak szacunku dla Kounde, Mvp powinno należeć do niego.

0

@daniel32778 Tak, ja bardzo nie lubie ludzi którzy nie znają się a się wypowiadają.

0

@daniel32778 Nie, są w moim wieku, po prostu są nie dojrzali.

0

Ważna jest wygrana, Crvena będzie naciskała więc fajnym rozwiązaniem jest De Jong z Casado a Pedri na spokojnie w drugiej połowie, znowu zobaczymy ten duet Pedri-Gavi.

5

Mnóstwo moich znajomych powiadało "My się mamy bać 16-letniego dzieciaka i 36-letniego dziadka? Mamy najlepszy skład na świecie, Mbappe Rodrygo Vini Belingham Valverde, nikt nas nie pokona" chłopaki się przeliczyli, dziś do nich napisałem i ich wyśmiałem za te słowa, zgadnijcie jaką mają wymówkę, oczywiście "15lig mistrzów" nie ukrywam, że jestem lekko zażenowany.

0

@AndreSantos Myślę, że nie mieli by wyjścia, ja jednak w takiej sytuacji stawiał byn na to żeby to właśnie Nico siedział, oczywiście zależy od formy reszty.

0

Coś czuję, że w najbliższych 5 meczach szczęsny zadebituje, jest szansa, że to już jutro.

1

Niech Jajek(De lafuente) i kluby z premier league się od niego odczepią :)

1

Jakby był lepszy to by wygrał Golden Boya.

0

No jakby dużo nie chciał zarabiać i przyszedł by w miejsce np. Ferrana lub Fatiego to czemu nie? Topowy piłkarz na swojej pozycji świetnie pasujący do naszego stylu, ma już swoje lata ale myślę, że spoko opcja. Znając życie nie przyjdzie, duża pensja i raczej to za duży gracz na ławkę ale warto marzyć Salah może zagrać na fałszywej 9 ewentualnie. Ja bym się szczerze bardziej skusił na Sona albo na właśnie kolegę z reprezentacji Salaha czyli Marmousaha z Frankfurtu, facet ma mega forme.

0

Olmo jest szklany, Rapha Śpo Williams Ls i taki atak, że głowa mała. Żarty żaratmi ale dalej by się przydał, jakaś zmiana pozycji albo Raphinhe dać na fałszywą 9 i naprawdę fajnie by było. Śmieszą mnie ludzie którzy uważają, że Williams jest słaby(chyba nie oglądaliście jego gry, liczby to nie wszystko)

0

Od samego początku chciałem żeby został Valle(dla niedowiarków możecie poczytać moje starsze komentarze), Nigdy nie widziałem nic w Martinie po za tym, że jest bardziej defensywny od Balde. Niech idzie, najlepiej na transfer definitywny. Szkoda tylko Valle bo miał dobry początek, jestem pewny, że on wypali, zapamiętajcie moje słowa.

0

Jest dobry bo tego mu nikt nie zabierze, jak na razie jest nie potrzebny, zniszczył by atmosferę swoim ego.

0

Uwielbiam tego chłopaka, dla mnie powinien być wyjściowym zawodnikiem a to De Jong powinien go zmieniać w około 55minucie, tak by bylo najlepiej.

0

@ViscaelBarca2007 Flick zachował się niestety nieodpowiedzialnie, Yamal już nie mógł biegać, cały czas faulowany, widać było, że potrzebował zmiany.

0

Boje się o Yamala i Pedriego, grają wszystko od deski do deski, derby to mecz z dużą agresją i dużą ilością fauli.

0

@Hadim Nie to miałem na myśli, napisałem, że mamy tych piłkarzy a nie, że są wyżej od De Jonga.

6

Nie wiem, ja jestem za tym żeby odszedł, mamy Pedriego, Fermina, Olmo, Gaviego, Casado, Bernala, Torre, ewentualnie Garcie i wiele talentów z la massi. Jeżeli chodzi o Araujo to bym go zostawił a bardziej zastanowił bym się nad sprowadzeniem darmowego Davida i Tah'a. Po sprzedaży dodatkowo Garcii fajnym pomysłem było by sprowadzenie Ait-Noüriego(nie wiem jak sie pisze) z Wolves które prawdopodobnie spadnie do drugiej ligi, Ait-Noüri to lewy obrońca (lewy wachadłowy, lewy skrzydłowy) który jest pochodzenia Algierskiego, ma 23lata jak się nie mylę, fajny zmiennik lub nawet do wyjściowej jedynastki.

9

Doping jest potrzebny.

6

Będę to powtarzać w nieskończoność, Leao to świetny gracz ale jego ego jest wybujane, martwię się, że gdyby by przyszedł to zniszczył by atmosferę w klubie, uważam, że lepszym rozwiązaniem jest podpisanie za darmo Davida na lato, który może zagrać Jako napastnik i jako skrzydłowy(wiem bo śledzę tego zawodnika)

0

Powinniśmy wykupić tego Cedrica, może to nie jest jakiś ogromny talent ale wydaje się solidny, jak na nasz drugi skład, to niech se tam gra.

1

Martinez to niesamowity zawodnik, bardzo dojrzały, pracowity noi oczywiście bardzo dobry, jak dla mnie topka, obecnie najbardziej niedoceniany obrońca świata, szczerze? Uważam, że chyba jest obecnie najlepszym stoperem świata, Cubarsi też jest świetny ale myślę, że Martinez zasłużył bardziej na miano najlepszego obrońcy Barcelony. Zobaczymy jak wróci Araujo, czy będzie w formie, bo ma naprawdę mocnych przeciwników w walce o skład.

0

Gdyby Herb byłby normalny, nasz prawdziwy herb, nasze barwy to by to była naprawdę ładna koszulka. Bardziej mi się podoba nasza obecna wyjazdowa, jest śliczna.

5

Co się dziwić? Zasłużył. Robert śmieje się w twarz tym którzy w niego nie wierzyli.

1

Ter Stegen niech wróci do ojczyzny do Bayernu Monachium a do nas Costa. Wiem kontrowersyjne bo Ter Stegen to nasza Legenda ale lepiej żeby odszedł, Uwielbiam go ale ma już swoje lata.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?