0

Wiem, że nie na temat ale chciałbym żeby więcej osób zobaczyło, czy tylko dla mnie Bravo mógłby przyjść do Barcy? Jest to nasz były zawodnik, jest bardzo ale to bardzo doświadczony, mógłby być zmiennikiem dla Ter Stegena w razie urazu, jest on wolnym graczem

1

Nie potrzebujemy Nico, świetny mecz Raphinhi to uświadomil

0

No to mamy kurcze kłopot

0

Ile jeszcze? Ile jeszcze tego g***u trzeba przepychać HYDRAULIKA!!! HYDRAULIKA!!!

3

@SeWo77 Napewno nie De Jong, który nikomu nie podaje :)

0

Dobra decyzja, będzie miał jednego dużego rywala o skład, ponieważ Broja wypożyczony do Celty

0

@kanver_ No właśnie Nie, nie chcę się z tobą kłócić ale ti było tak, że Laporta miał się zająć transferem Olmo a Deco transferem Nico i obydwaj mieli przybyć do barcy w podobnym czasie.

0

@kanver_ Nie mógł, i taka prawda, nie moglibyśmy go zarejestrować.

7

Brawo Barca, od teraz nie wierze w ten klub, że coś osiągnie mamy here we go, wstyd mi, po prostu wstyd mi.

0

Jedyne co mogę napisać to "xd" klub nie mógł finansowo pozwolić se na Williamsa za 58mln a chcą Lią za 150

1

Wogóle bez jakiegokolwiek zastanawiania brać i się nie oglądać 14mln to propozycja jaką moglibyśmy sobie wymarzyć( a może jakieś duo z juve by do nas przyszło: Szczęsny i Chiesa :))

0

@Knysz Tak wróciłem do tego komentarza. I kto miał racje? Gündo jest bliski odejścia.

3

Szkoda mi tego chłopaka, jakoś tak nic dla nas nie zrobił ale go pokochałem i trudno mi będzie wiedzieć, że odchodzi ale cóż gdzie indziej będzie miał lepiej...

1

Bardzo słaba gra Belinghama i mbappe, dla barcelony to dobra wiadomość

1

Nie no jeśli to prawda to prawdopodobnie Coman na wypożyczenie, Regulion na stały transfer i pewnie jakiś jasiek

1

@Rupert_Haubica taki drewniak a załadował 2bramki hejterze

0

Coś jest cicho o lewym skrzydle

12

Jestem bardzo dumny z Casado, jak tak dalej pójdzie to nie trzeba będzie szukać pivota tylko właśnie Casado jak i Bernal będą kluczowi

0

@Knysz Kto powiedział, że w to wierzę? Napisałem, że był, jest naszym najlepszym zawodnikiem, wstyd to powinno ci być, za to, że nie potrafisz czytać ze zrozumieniem (uczą tego w 2klasie podstawówki)

0

@kaamil1910 tak, ma problem z łukiem brwiowym ale naprawdę gdyby barca go sprzedała nie byłoby fajnie

3

Śmieszne, kupiliśmy go, wchodził tylko na ostanie 5-10min strzelił 2 bramki i teraz nagle chcą go sprzedać, powinien zostać wypożyczony do sportingu, grał by reguralnie i strzelał gole, później lewy odejdzie to u nas był by kluczowym napastnikiem (no chyba, że Pau Victor będzie lepszy)

3

Obecnie nie wyobrażam sobie Barcelony bez Gündogana, jest naszym najlepszym piłkarzem i był w tamtym sezonie, wstyd mi za mój klub, że tak sie zachowuje w stosunku do tak świetnego zawodnika #LAPORTAANDDECOOUT

8

Powinien odejść na zasadzie wypożyczenia do Sociedad, Sevilli, Betisu albo Girony

0

@ShawnC Psg go już nie chce, mają Barcole, Dembele, Asenio, Lee-Kang-in'a i nowy transfer Doue

2

Cudownie, po prostu świetnie, Coman Come on

0

@Szajszak Tak, robi sobie żarty, nie deklaruje, że zostaje, nie deklaruje, że odchodzi, jeśli chce zostać po prostu mowi barcelonie "Nie" jeżeli chce iść do nas mowi "Tak" proste a on daje takie głupie znaki i nic teraz niewiadomo.

0

Nie chcę go już w Barcelonie, robi sobie z nas żarty, Coman wzywamy

0

Proponowałbym Betis

0

Już jak tak bardzo chcą lewego obrońcę to niech kupią Cucurelle który bardzo dobrze pokazał się na euro i wygryzł grimaldo z podstawowej jedynastki, więcej kosztuje ale jest po prostu lepszy, chelsea i tak ma przepełnienie kadrowe więc jeden dobry zawodnik w tą stronę to nic a po za tym cucu grał już u nas w szkółce.

4

To co z nim? Ja bym proponował wypożyczenie do premier league żeby mógł grać na najlepszych napastników, może ten sam kierunek co J.Araujo i wtedy Araujo Roque i Faye by tam grali

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?