Kapitan9
Dołączył/a: lipiec 2024
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@VegetaPolska Masz rację ale bardzo nie lubię peñy, ba ja go nie trawie, wolałbym żeby to Astralaga grał zamiast peñy jak szczęsny nie może.
0
Mam nadzieję, że w letnie okno odejdzie, nawet za to śmieszne jak za niego 40mln ale będzie spokój, Kimmich mam nadzieję, że go zastąpi.
4
Tak szczerze? Fajnie gdyby był jutro wynik 5:4 dla nas coś tego typu a peña zaliczył bardzo słabe spotkanie. Flick stawia na peñe bo to wychowanek i długo czekał na swoją szanse ale to szczęsny powinien zagrać w wyjściowej jedynastce.
0
@Szymemdymek Oczywiście, że Christensenem ale ty teraz "gdybasz" nie wiesz czy Martinez będzie kontuzjowany a lepiej mieć w składzie Olmo.
0
Lepiej niech nie wraca, nasza obrona jest świetna Martinez Cubarsi a już niedługo Araujo, według mnie priorytetem jest sprzedanie na kolejne okienko christensena i zakup Tah'a, po za tym niech wróci na styczeń bo nie możemy zarejestrować Olmo.
2
Np taki Salzburg gdyby Zabrał na wypożyczenie Darvicha żeby sie tam bardziej rozegrał? Świetny pomysł a nawet i Rb Leipzg bo to jednak niemiecka drużyna która straciła Olmo więc takie wypożyczenie? Nie widzę problemu jeśli chodzi o Garrido, z niego i tak już nic nie będzie niech go biorą.
5
Nie wierzę w cuda. Zejdź na ziemie Laporta i staraj się podpisać Davida z Lille albo Gyökersa z Sportingu razem ze swoim przydupasem Deco
0
@kejdzi Myślisz, że trent zagrał by na lewej obronie? Według mnie jak najbardziej ale dużo pracy trzeba by bylo włożyć.
0
@krol211 Nie boli, Kounde jest nominalnie środkowym obrońcą.
0
@Czarny_ck Prawda, długi tekst, więc taki błąd nieprzemyślany.
0
Takimi głównymi kandydatami do wzmocnienia Blaugrany według mnie są: Kimmich świetny, doświadczony gracz, wręcz idealny dla Barcelony, grał kilka lat pod Flickiem w Bayernie, po prostu strzał w 10 gdyby miał nas pożegnać De Jong, kolejnym kandydatem jest Sane ale on ma trudny charakter i raczej nie chciałby być zmiennikiem dla Raphinhi lub Yamala a nawet i może Nico Williamsa. Następny zawodnik to Tah, według świetny duo dla Araujo a nawet i dla Martineza lub Cubarsiego jedyne "ale" to to, że wtedy musiałby odejść Christensen w czym problemu nie widze. Następny w mojej kolejce byłby oczywiście Trent, no po prostu ideał, wtedy Kounde grałby jako środkowy obrońca a na obronie Balde Kounde Araujo i Trent to coś niesamowitego, nasza obrona byłaby nie do powstrzymania. Następni są Salah i Son, mało możliwe transfery ale gdyby zgodzili by się na bardziej rotacyją wersje, żeby nauczyć naszych chłopców, nie widzę problemu. Thomas Partey, myślę, że mógłby przyjść, powiem krótko doświadczony dobry zawodnik. David, myślę, że fajna i ciekawa opcja, jeżeli zgodziłby się na opcje rotacyjną w pierwszym sezonie, myślę, że strzał w 10. Neymar i Messi według mnie odpadają, mam nadzieję, że Messi przedłuży umowe a Neymar przybędzie do Miami i stworzą stare Msn z Busquetsem i Alba. (Przypominam nie brać tego wpisu na serio, te transfery same siebie wykluczają więc obstawiam, że mogli by przyjść dwóch/trzech takich graczy ale nie więcej.)
0
Ten to niech lepiej se idzie spać, do niczego się nie nadawał.
0
Czemu nie? Tylko, że Real Madryt w każdym aspekcie byłby lepszym klubem dla niego, jest tam dużo faencuzów ale u na fajna atmosfera+ Kounde go może wziąć pod szkszydła, ja go z checią zobaczę w naszych bawrwach.
0
@Fake69 Także chciałem żeby Rapha odszedł a teraz żałuje, że tak mówiłem ale u de jonga nic nie pomoże, facet nie ma wogóle chęci do gry. Zobacz na Pedriego on chciał bardzo szybko wrócić do gry a De Jong nie chciał przejść operacji, gdyby ją przeszedł był by już dawno na pre-sezon gotowy.
32
Uważam, że nie powinniśmy ryzykować, szansa dla Ansu no chyba, że będziemy przegrywać to w 75minucie może wejść.
0
Mam nadzieję, że Olmo zagra, Gavi jeszcze nie powinien, nie możemy tak ryzykować, a na el clasico w wyjściowej jedynastce powinien się znaleźć:
Gk:Szczęsny
Lo:Balde
Śo:Cubarsi
Śo:Martinez
Po:Kounde
Śpd:Casado
Śpd:Pedri
Śpo:Olmo
Ls:Raphinha
N:Lewandowski
Ps:Yamal
2
Lubię i doceniam Christensena, który jest dość wszechstronny bo może zagrać na lewej obronie, na defensywnym pomocniku i oczywiście jako obrońca ale uważam, że Christensen, De Jong i Ferran powinni w kolejne lato odejść. W zamian za nich Kimmich, Tah i albo Sane albo Williams, chodź jeśli chodzi o Nico to bym go odpuścił, Nie chciałby prawdopodobnie być zmiennikiem Raphinhi a Brazylijczyk pokazuje, że to on powinien grać w wyjściowej 11.
0
Fajnie gdyby wszedł na te 10min z realem Madryt ale nie liczmy na Bayern a tym bardziej na seville
0
@K1ngKong7 Sporting chciało Roque wiec myślę, że sprzedaż Ferrana i De Jonga to by wyszło koło 80mln dla nas wiec Roque + 70mln i ten fenomenalny napastnik grał by w naszych barwach
1
Pfff niech laporta to lepiej pracuje nad Gyokersem z sportingu i Kimmichiem z Bayernu a nie nad starym połamanym dziadem
0
@dawidbudzik To nic nie zmienia, pena jest cienki to,że Yamal Pedri czy Martinez lubią pene to nie znaczy,że będzie grał w podstawowym składzie. Ja rozumiem, że pena chce grać bo każdy by chciał se pograć ale on po prostu nie zasługuje. Jeżeli chce grać niech odejdzie do jakiegoś klubu z ekstraklasy albo do czwartej ligi hiszpańskiej. Po za tym Szczęsny jest miły,fajny i śmieszny wiec uważam chłopcy z barcy go polubią, jakby tego było mało ma Lewego który go zawsze wesprze i ekipę Lewego czyli De Jonga, Christensena i Ter Stegena.
15
Nikt się tego nie spodziewał, Dziękuje Szczęsny. Dwóch Polaków w Barcelonie coś niesamowitego.
0
Chciałbym Gazzanige..
0
@Who_you_mam Chyba nie wiesz kto to Kimmich.
2
Na kolejne lato sprzedaż De Jonga i kupno Kimmicha, koniec kropka.
0
@BabyGang Jest on strikte bardzo defensywny a Balde Ofensywny więc mogli by się wymieniać. W zależności od spotkania i rywali
0
Wiem, że nie na temat ale telles jest wolnym zawodnikiem bo rozwiązał kontrakt z al nassr więc myśle, że powinnismy go podpisać
6
W sezonie 22/23 był mogę przyznać, że top 3 najlepszym pomocnikiem, brakuje mi tamtego De Jonga ale również uważam, że powinien zostać sprzedany, Zobaczcie na Pedriego, Chłop stara się jak tylko może żeby wyleczyć kontuzje i grać, a De Jong? De Jong nic się nie stara i na letnie okno powinien być jako pierwszy do "wywalenia", za to nie rozumiem chęci sprzedaży Araujo, obecnie bez Araujo obrona to nasz najsłabszy punkt.
0
@Litman lepiej by było mi dać ultimatum, że jak nie przedłuży kontraktu to nie zagra żadnego meczu i nie będzie brał udziału w treningach i wtedy jak przedłuży to go sprzedać za 60baniek
0
@paquito88 Następne letnie okno transferowe.