0

@Marcin87 Statystyki strzeleckie na obronie nie są ważne wogóle, i nie świadczy to o tym czy dany obrońca jest dobry czy też nie, nie zgadzam się z tobą.

7

Czy ktoś mu się dziwi, to jego zadanie, Balde to lewy obrońca, nie jego zadaniem jest strzelanie goli.

1

Dają grubą kase za słabszych dużo piłkarzy a tylko 100mln za Pedriego? Słaba oferta, po pierwsze nie na sprzedaż a po drugie jak już to gruba kasa.

0

Właśnie ja się o to boje, możecie mówić, że to głupia kwestia i mało ważna, ale ja uważam, że to bardzo ważna kwestia więc się wypowiem, chodzi o przyjaźń, możecie się zapytać, o co mi chodzi? Ale ja już widzę coś od dawna, Kounde nie ma tu przyjaciół, cały czas jest sam, nigdy nie rozmawia z nikom i czuję, że jest on samotny, wypowiadał się kiedyś, że jego najlepszym przyjacielem z barcy jest Balde, za to hiszpan wybiera Yamala, nie chodzi mi o to, że ja mam im dobierać przyjaciół, chodzi o to, że boje się żeby Kounde nie odszedł, gdy był Dembele to z nim się przyjaźnił, teraz jest samotny, wiec gdy będziemy ruszali na rynek, to warto może by było spojrzeć na jakiegoś Francuza?

0

@Emerald Ja uważam, że zagrał solidny mecz, co prawda to prawda popełnił błędy te co wymieniłeś ale w całym meczu pokazał się dobrze, Flick też to zauważył i zmienił Inigo zamiast Araujo.

0

Wogóle wie ktoś jak on sobie radzi w tej gironie? Zapomniałem już o nim.

11

On naprawdę jest bardzo dobry, ale ta jego podatność na kontuzje to już jest jakiś żart, szkoda go ale no cóż, wiedzieliśmy kogo ściągamy.

0

@BORO_12 Nie chodzi o to, jaka liga jest lepsza, tylko o to, że la liga ma swoje zasady, swoich sędziów i jest dużo większa rywalizacja, istnieją tacy rzeźnicy jak getafe np, jest kilka takich historii, że świetny gracz z premier league przechodzi do la ligi i w niej jest mu trudno i robi się słaby, jedną z takich może być każdemu znany Eden Hazard.

0

@peetwithbarca Zawodnik pierwsza klasa, nie ma co mówić, zobaczyłbym go tutaj ale paryżanie go nie puszczą, a jak już to za dużo grubsze pieniądze, niż np za takiego Williamsa.

1

@BORO_12 Ja, oglądający co jakiś czas Liverpool, dalej widze, że słabo gra w tej defensywie, Jeżeli miałbym wybrać to najbardziej z premier league lubie Liverpool, oglądałem kilka ostatnich meczy z Trentem w składzie, ale uważam, że Kounde jest o niebo lepszy w defensywie i ogólnie na prawej obronie, uważam również, że Anglik jest bardzo przereklamowany i w takiej lidze jak La liga nie da rady, ale może się pomyle, lubie go więc życzę mu jak najlepiej w naszej lidze, ale wątpię, że bedzie lepszy od Kounde.

6

I tak Kounde lepszy, Trent nie potrafi bronić, ten Doue z psg nim kręcił jak psem w meczu.

0

Oj coś tego Xaviego nie lubią.

2

Christensen odchodzi definitywnie, Lenglent odchodzi definitywnie, Garcia na wypożyczenie do Girony lub Sociedad, Araujo, Cubarsi, Martinez zostają, Tah przychodzi i mamy wszystko rozstrzygnięte, Erica warto zostawić, po to bo za sezon odchodzi prawodpodobnie Martinez a warto mieć 4 klasowych obrońców.

0

E tam, głupia, nierealistyczna plotka, tylko do napisania i zapomnienia.

9

@Oskar28 Kounde grał bardzo dużo na Xaviego na prawej obronie, praktycznie każdy mecz, na lewej balde a na środku Araujo wraz z Christensenem, później Duńczyk został przesunięty na pomoc defensywną a do pierwszego składu z buta wszedł Cubarsi.

1

Ja bym zobaczył Pau Victora, był świetny latem i potrafił grać na city czy na real, więc czemu nie spróbować, jeden mecz nas nie zbawi a Hiszpan dostanie minuty, których bardzo potrzebuje, podobnie Torre.

3

30mln to trochę dużo, ja sam jestem zwolennikiem tego gracza, ale są lepsze opcje, na przykład Joao Cancelo, marzenie, znów zobaczyć go w naszych barwach, uwielbiałem go, był super piłkarzem.

0

@krol211 Nie, urodził się w Gambii, mało słyszałem o tym kraju, nie wiem jak tam jest.

2

To rocznik 2010 z tego co wiem, wygląda chłopaczek na sporo starszego, oby to nie było tak jak z Moukoko, zaraz się okaże, że ma 18lat a nie 15, oczywiście życzę mu szczęscia i udanej kariery, fajnie, że mamy talenty ale jednak obawa jest.

0

Uważam, że Araujo mógłby zagrać ale Rapha? Nie ma szans, powinien odpoczywać w najlepszym miejscu do tego czyli w domu.

6

Już któryś raz z kolei daje konkretnie nam znak, powinniśmy spróbować bo to super napadzior, nawet gdyby nie odpalił, mógłby nas opuścić z zimowe okno i to jeszcze byśmy zarobili, naprawę dobra okazja z małym ryzykiem.

2

Według mnie najlepsze okazje dla nas to:
Michell-gracz crystal palace(jestem ich kibicem) znam bardzo dobrze tego gracza, jest naprawde dobry ale bardzo nie doceniony.
Taglafico-Legenda argentyńskiej piłki można by rzec, dobry gracz, doświadczony i widziałbym go u nas.
Tah- mój faworyt, chciałbym go bardzo nie zależnie od pobytu Araujo, jest wysoki, ma końskie zdrowie i jest inteligentny niczym Martinez.
Aina- super zmiennik dla Kounde, gracz ma świetny sezon, podobnie jak całe Nottingham, jest według mnie jednym z najlepszych na tej pozycji i uważam, że spoko opcja
Zambo-Anguisa-Ja go to widze, gracz bardzo dobrze fizycznie, pasuje do barcy, tym bardziej, że byłby super graczem obok Pedriego, gdyby Bernal nam nie odpalił.
David- bardzo lubię tego gracza, świetny napastnik, dużo o nim wiecie więc więcej nie wspominam.
Messi- chyba nie musze nic mówić.

1

@BORO_12 Ja uważam, że Baena, Williams lub Lookman, reszta nawet nie powinna być brana pod uwage.

0

@Tlener Nie żartuj sobie, ten dziadek co znów się połamał?

1

Widzicie? Wszysycy się martwili i chcieli sięgać po Domingueza, a tu będziemy mieli na spokojnie Araujo, Martineza, Garcie i w razie problemów Kounde.

1

@SzczenaWojtula Ja nie mówię, że nie grywał, wiem, że grał jak mieliśmy problemy w tych ciemnych czasach, ale teraz nie ma takiej potrzeby, De Jong naprawde jest słaby w obronie i jak dla mnie Dominguez byłby już lepszym pomysłem, na szczęście prawdopodobnie Araujo wróci cały i zdrowy i wszystko będzie okej, dodatkowo nie ma tym bardziej potrzeby nim tam grać, mając na uwadze to, że Kounde może tam zagrać, wtedy Fort na prawej obronie, co do "młodego narybku", kibicuje Barcelonie od 2015, a już przed 2015 coś o niej wiedziałem i ją śledziłem, a co do Ping Ponga, nazywam tak holendra dla żartów, ze względu na jego nazwisko.

0

Araujo powinien zagrać od pierwszej minuty, zdrowiem Raphy powinniśmy nie ryzykować, lepiej postawić na olmo na skrzydle a Gaviego na pomocy ofensywnej.

1

@SzczenaWojtula Ping pong jest tragiczny w obronie, faktycznie poprawił się w ostatnim czasie w defensywie ale to dalej tragiczny pomysł wystawiać go na obronie, wolałbym Domingueza już bardziej, pomijając fakt, że nie mamy kim grać w pomocy w takiej sytuacji.

0

@turhiay Oby Araujo wrócił bo będzie problem z tym Dominguezem.

2

@SzczenaWojtula teraz to mocno pojechałeś/aś z tym De Jongiem na obronie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?