Kapitan9
Dołączył/a: lipiec 2024
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Pena za darmo, Lenglent za darmo, teraz christensen? Ja myślałem, że zarobimy z 50mln w to okno a tu zaraz sie okaże, że nic.
0
@Messibestplayerintheworld Nie mamy koniecznego obowiązku puszczać go do Madrytu, uważam, że cena "Darmo" to kpina w naszą stronę.
0
@DolMac Dałem propozycje, ale tak jak powiedziałeś, jeżeli będzie śmieszna oferta z Madrytu to po co go mamy tam puszczać, Francuz naprawde się poprawił i napewno będzie miał dużo ciekawsze propozycje dla nas a nie koniecznie dla niego, jeżeli się na coś nie zgodzi, to tak zwana metoda Umtitiego i ławka cały sezon, ja w tym problemu nie widze.
3
Szczerze? Jestem na nie, lepiej go sprzedać do innego klubu, cena za niego to powinno być conajmniej 12mln, za darmo? Sobie żarty robią, ja bym go zaproponował Bayerowi Leverkusen, stracą Taha, lubią Francuzów, to czemu nie, napewno nam zapłacą za niego około 10mln.
8
Gdyby Pedri, grał za czasów Xaviego, Busiego i Iniesty, grałby w pierwszym składzie, Iniesta na skrzydle po prostu, to niesamowite jak dobry jest Pedri. Wyobraźcie sobie to, że on jest mniej warty od tego Anglika od białych. Nie wiem, jak można być aż tak głupim, żeby uważać, że w tej chwili Bellingham jest lepszy.
0
@campleo Dobra 11, ale Balde prawodpodobnie nie wróci, więc tam mam nadzieję, że zobaczymy Forta.
0
@yoli Nominalnie Fort to prawy obrońca, u Xaviego grał często na lewej i wychodziło mu to całkiem dobrze. U Flicka wrócił na pozycję prawego obrońcy i jak widać, Hansiemu na lewą obrone przypadł bardziej Martin
0
@adamp4991 Sama prawda, szczerze? Ze swoją grą, jaką pokazywał w meczach, mógłby na spokojnie zaczynać od pierwszej minuty w klubach typu Betis, Villareal czy Sociedad, u nas byłby jedynym z najlepszych zmienników.
4
Dobra wiadomość, ale bardziej zasługują Fort i Torre.
1
Dziś możemy być według mnie pewnie Gaviego.
0
Na szczęście nie musimy mieć z nim już nic wspólnego, niech se gra tam, dla nas to skończy rozdział.
1
Barca go ophnie, prawdopodobnie do Celty, to i tam będzie wbijał w nas szpilki, boli go, że jest słaby, ale nie ma co mu się dziwić, każdy by chciał grać, lecz nie każdy moze.
1
@Bajson No chyba, że United wygra ligę europy, wtedy trafią do ligi Mistrzów, ale w takiej sytuacji to Araujo nie będzie mial klauzuli 50mln tylko tą droższą.
0
@Bajson Myślę, że jak najbardziej Araujo mógłby tam iść. Ma tam tak naprawdę najlepszego przyjaciela z kadry czyli Ugarte, znacznie większe pieniądze niż w Barcelonie. Zagwarantowany pierwszy skład. A napewno będą mu wmawiać, że ich projekt jest bardzo przemyślany. Sam myślę, że będzie u nich lepiej, może nawet top 6 w premier league.
0
@ojWojtek Podatny na kontuzje? Chłop jest zdrowy jak byk, teraz mówisz nieprawdziwą plotkę.
1
@ojWojtek przedłużył, ale ma pewną klauzule, która może przynieść nam zyski latem, otóż dla drużyn nie grających w lidze mistrzów, będzie on za około 50mln, a dla każdej innej drużyny 75-80mln. Czyli dajmy przykład, Liverpool musiałby wyłożyć za niego 80mln, natomiast prawdopodobnie United, około 50mln.
3
@Bajson Bardzo łatwo, wystarczy United i 50mln, Anglicy, na 75% wpłacą klauzule, ponieważ bardzo pragną Araujo od kilku lat.
0
@Michas_13 Idealnym graczem obok Pedriego był Casado, De Jong jest bardzo dobry, ale zbyt uspokaja grę, trochę jak ta legenda, niesprawiedliwe oddana czyli Gündogan.
1
@Dfd222 Dokładnie, ale myślę, że nie tylko ich czwórkę ale również jakieś inne smakowite kąski się tam znajdą, np cała trójka młodych, hiszpańskich obrońców czyli Olmedo, Dominguez i Cuenca, ostanio fajnie się tam prezentuje Pedro Soma, a również mam nadzieję, że nie zabraknie chociaż na 45min Kochena czy Yakobashviliego. Klasycznie, Noah Darvich, bo w końcu trzeba go ograć i albo zostawić albo spieniężyć. Ciekawy napewno byłby Landry Farre, który mógłby zastąpić Kounde.
2
@ViscaelBarca2007 Toni Fernandez i Guille Fernandez również powinni zostać zabrani, to co oni na meczach pokazują to dla mnie szczery majestat. Oni ciągną całą barce atletic i ratują jej cztery litery w większości spotkań. Naprawdę, dziwie się Hansiemu, czemu nie ma ich w pierwszej drużynie.
0
@19Macio93 Ja im życzę jak najlepiej, ale fajnie gdyby gracze pokroju Guillermo, Toni czy Rodrigueza trafili albo do pierwszej drużyny albo gdzieś na wypożyczenia do la ligi 2, bo to aż szkoda patrzeć jak się marnują, boli to w oczy.
3
Mówiłem już na początku sezonu, jest świetny i to on powinien zostać w klubie a nie Martin, zostałem tutaj wyśmiany. Conajmniej trzy osoby napisały, że Martin to znacznie lepsza opcja a na drugiej stronie mamy "świetnego Forta". Ta, Valle wróć i pokaż, jak dobry jesteś.
0
FERRRRRAN, no cóż, to jego szansa aby zabłysnąć. Może więcej czasu dla Pau Victora na boisku? Oczywiście szkoda niezmiernie kontuzji Lewandowskiego, ale bardziej boli mnie kontuzja Balde.
0
@AlwaysBlaugrana Siedzi i bardzo dobrze, w tym momencie jest "pasożytem" ma trzecią największą pensje w klubie a nic nie gra, nie chce odejść, przez co w zime nie mogliśmy dokonać wypożyczenia Rashforda czy Doku.
0
Jak on się tak będzie zachowywał, to ława do końca sezonu. Cierpliwości chłopaku, na koniec sezonu, dostaniesz czas.
1
Olmo, nie powinieneś grać do meczu z interem, jestes zbyt dobry, żeby znów mieć kontuzje, niech lekarze coś zrobią bo aż żal patrzeć jak taki piłkarz marnuje sie tak kontuzjami, gdyby nie kontuzje, to byłby gracz pokroju De Bruyne.
5
Rybeńko, mogłeś bardziej celować.
3
The GOAT po prostu THE GOAT
0
Dziś, gdyby zagrał Torre to dałby coś drużynie.
0
@ikar34 właśnie na takie mecze, brakuje Casado