0

Ciekawi mnie czy np zostaną zaproszeni wszysycy piłkarze Barcelony czy tylko ci wybrani, np taki Lewandowski, Szczęsny, Pena, Mats czy Inigo, wątpie ale Gavi, Balde czy Fort myślę, że na 100% pojawią się tam.

27

Słabe zachowanie, nawet nie chodzi o to, że nie był na tym pogrzebie, chodzi o to co wstawił do internetu, rozumiem, że on był w swoim domu w Kolumbii i do Portugalii miał kawałek drogi, ale mimo wszystko te posty są po prostu nie na miejscu, w moich oczach dużo stracił i nie chciałbym mieć takiego zawodnika w drużynie, brak szacunku dla kolegi z drużyny, który okazał mu wsparcie gdy porwali mu ojca.

0

@Wiking88 Powąchać to powącha jakieś 10min z realm Oviedo, przypominam, że mają jeszcze Endricka, ten to wogóle nie powącha, ta sama sytuacja co Roque, ale cóż, wraz z Madryciakami, nabraliśmy się na "Mega Brazylijski talent"

0

Ten transfer się nie wydarzy, a jak już to koło 90mln, naprawdę skupmy się na Rashfordzie a ewentualnie Leao, którego jesteśmy w stanie wyjąć za około 75mln, dajmy mu taką samą pensje jak ma w Milanie + Rejestracja zawodnika będzie znacznie tańsza niż z w przypadku Hiszpana z Bilbao, którego nazwiska nie chce już wypowiadać.

11

Ten Garcia to to samo co Pau Victor, w trakcie sezonu zniknie.

0

@LinekMichal Nasz Busquets go zjada na śniadanie ;)

16

Kounde, bracie, wiesz co robić, zjedz go w następnym spotkaniu przeciwko nim i pokaż czym jest barca.

26

Szkoda Musiali, wygląda to okropnie a to przecież tak młody zawodnik z tak ogromnie wielkim potencjałem.

2

A co tak cicho o tym Leao?

2

Szczerze? Śmierdzi mi to czymś i tak, jakby go do tego zmusili? Nie wiem, nie zagłębiałem się w to ale dla mnie bardzo podejrzane z jednej strony to jest.

15

Droga redakcjo fcbarca.com, proszę skończcie już z tym Nico, nie przyjdzie bo to zwykły chory człowiek i tyle. Myślę, że już nikt nie chce słyszeć jego imienia i nazwiska.

0

@Kapitan9 Błagam teraz o Leao, bo nie mamy innych opcji, z reszta co ja gadam za głupoty? Nie stać nas na Nico to i nie stać nas na Leao, Diaza i wielu innych graczy, a Williams jest tak głupi, że sie to w głowie nie mieści, ale dobrze, chce zostać niech zostanie, boli mnie najbardziej zachowanie naszych graczy, którzy tak bardzo chcieli baska, Rapha, Yamal, Balde i wielu innych. Kompromitacja nie tylko nasza ale każdej z stron.

0

Williams na 150% zodtanie piłkarzem Barcelony, klauzula zostanie wpłacona jeszcze w tym tygodniu, nieźle nas wydymał.

0

Dobrze, że sie stara i bierze sprawe na poważnie, miał słabszy okres, niech trenuje, napewno mu pomoże.

4

Mi się np już realnie nie chce czytać o Nico, przejadł mi się ten temat i to ostatni artykuł, jaki przeczytałem o nim. Ta saga jest już męcząca.

11

Lepiej go zostawić, to co pokazał w trakcie sezonu było czymś pięknym. Zasłużył sobie na dostanie więcej szans.

2

@Rupert_Haubica Ale Ferran jak najbardziej ma predyspozycje do tego żeby być tą 9 klasy światowej. Ma bardzo dobre cechy, do strzelania goli, dodatkowo jest szybki a dzieli go tylko 1cm od wzrostu np Lewandowskiego, uważam, że przy odpowiednich warunkach mógłby być podobnym napastnikiem do Luisa Suareza. Wszystko w rękach, Flicka, sztabu i samego zainteresowanego.

3

@LinekMichal Nie wiem czy wiesz. Lepiej poinformować, zmarł w tragiczym wypadku dziś rano jadąc na hiszpańskiej autostradzie, auto wypadło z trasy, było całe skasowane i jeszcze zaczęło płonąć. Niech mu ziemia lekką będzie [*]

10

Coś strasznego, 28latek, 10 dni temu brał ślub, miał trójkę dzieci. Spoczywaj w pokoju Jota, niech ci ziemia lekką będzie. [*]

0

Interesujący gracz, nie pogardziłbym nim, ale wolałbym Grimaldo lub Cancelo.

1

Ten Jebas to jest chory człowiek, nie rozumiem czemu dalej nie został zwolniony.

15

Oczywiście, że powinni zostać. Fermin, Garcia, Ferran to super zmiennicy, którzy wpływają na zmianę wyniku i w następnym sezonie będą kluczowi w tym projekcie.

0

@Sz0ps0n Miałem to właśnie napisać. Halo, czy ktoś wie jaki to klub?

0

Słyszałem, że brakuje nam 8mln do zasady 1:1

0

Żeby nie było tylko tak jak z Roberto, o nim też mówili, że zostanie na 100%, wygasł kontrakt i zostało mu przekazane, że jednak go nie chcemy. Ps uważam, że taki Roberto dał by dużo możliwości Flickowi, chociażby wtedy, gdy nie mieliśmy dobrego śpd, lub jako obciążenie dla Kounde.

0

Mam pytanie, na ile SPORT jest wiarygodny? Bo dają dużo plotek odnośnie barcy i chce wiedzieć czy można im chociaż trochę zaufać.

1

Co za obrzydliwi ludzie. Młody chłopak, który ma ambicje i chce coś osiągnąć, ma niszczone życie przez ludzi, którzy skandowali jego imie na stojąco po strzeleniu przez niego gola.

14

Według mnie po tych trzech podpisach czyli Garcia, Williams i Bardghji nasze okno powinno zostać zamknięte, ewentualnie można by było spróbować ściągnąć na wypożyczenie Rashforda. W zamian zostawić tutaj Christensena i każdą pozycje mamy obstawioną w ten oto sposób:
Bramka: Garcia, Szczęsny, Kochen
Lo: Balde, Martin, Fort
Śo:Cubarsi, Christensen
Śo:Martinez, Araujo
Po:Kounde, Garcia, Fort
Śpd:De Jong, Casado, Bernal
Śp:Pedri, Gavi
Śpo:Raphinha, Olmo, Fermin
Ls:Williams, Rashford
N:Lewandowski, Ferran
Ps:Yamal, Bardghji
I mamg naprawdę świetną kadre.

0

@marek86 Tak, tylko, że on był słaby w Barcy Atletic i dopiero zabłysnął w Juvenilu, dlatego też musi Jeszcze raz spróbować w Barcy Atletic pod swoim ulubionym szkoleniowcem z juvenilu.

11

Kuzyni Fernandez wraz z Virgilim są po prostu najlepsi z barcy b, dlatego uważam, że cała trójka mogłaby przynieść się do andory na zasadzie wypożyczeń, spędzić tam sezon z opcją na przedłużenie o jeszcze jeden sezon. Według mnie najlepsza opcja na szanse gry dla młodzików, sprawdzenie ich w lepszej lidze, ale i również rozwinięcie ich potencjału. Andora, z którą moglibyśmy w ten sposób współpracować zyskiwała by wielkie talenty i szanse na utrzymanie się w Segunda Division albo i nawet na mało prawdopodobny awans do Laligi. Każda ze stron miałaby zysk. Super opcja, miejmy nadzieję, że tak się stanie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?