1

Wypożyczenie albo wogóle, jeszcze muszą opłacić 100% pensji.

3

@partymaker Widziałem w nim potencjał. Miałem nadzieję, że go zobacze w nadchodzących meczach, ale cóż, jeżeli faktycznie jest taki dobry to okazja na zobaczenie go nie raz się powtórzy.

0

@Czarny_ck Słowo "max" jest w tym zdaniu kluczowe. Llorente grywa od jakiegoś czasu na prawej obronie, ponieważ na prawym skrzydle grał synek tatusia, w środku grywał De Paul, Barrios, Koke i Gallagher, teraz, gdy został do środka dokupiony Cardoso i ewentualnie mogą grywać tam również Baena i Almanda to Llorente napewno nie wróci na tą pozycję. Wracając do ceny, również uważam, że Argentyńczyk nie jest tego wart ale Atletico, nie sprzedali by nam go poniżej 15mln.

1

Czyli mają teraz trzech prawych obrońców, Pubill, Llorente i Molina, a co jakby tak zainteresować się tym Moliną, wyjęli byśmy go za max 20mln a sam by napewno zaakceptował rolę zmiennika.

21

Cucu, ale tak na 150% sie wkurzył czy więcej?

1

Ten Sport to wszystko wiedzący się zrobił.

1

@Wiktor91 Również tak uważam, dziś nawet pisałem, że super by było wyjąć Grimaldo z Bayeru, 12-18mln? Toć to grosze za takiego gracza, uważam, że powinniśmy go ściągnąć, jak nie go to właśnie Nusę, moim zdaniem nie powinniśmy zamykać tak szybko okna mając fajną sumkę pieniędzy.

0

Super opcja z tego Rashforda, ale tak szczerze? Patrząc głębiej to dodatkowo zastanowił bym się nad Nusą z Lipska, może byłby do wyjęcia za fajną sumkę? Mamy przecież te 60mln, które miały zostać przeznaczone na pana z bilabo.

2

@Hadim Eric Garcia dość dobrze wyglądał z prawej strony, według mnie jak najbardziej godnie zastąpił Kounde. Martin tez jest według mnie fajnym zmiennikiem, ale na tej pozycji my potrzebujemy doświadczenia, bo mamy tam już młodziutkiego Balde.

10

Chyba se city jaja robią, Kounde jest nietykalny, niech biorą sobie Dumfriesa a nie naszego pepik zabiera.

3

@Guillegavira na mecze pucharowe taki Martin może wchodzić, po za tym Grimaldo może też grać na skrzydle. Fort już od dawna powinien zostać wypożyczony.

2

Sprowadzenie Grimaldo byłoby super informacją, przyda nam sie doświadczony lewy obrońca.

4

Dzisiaj medyczne i podpisanie kontraktu a jutro ogłoszenie go naszym graczem? Strasznie szybko to przebiegło.

0

A coś konkretnego z tym młodym Brazylijczykiem z Fluminense?

0

@partymaker Może bardziej "czytałem", mianowicie widziałem kilka postów na Instagramie dotyczących właśnie Diarry, podobno miał sobie radzić dość słabo na treningach i by nie poleciał do Azji. Nie mam podstaw, że te posty były prawdziwe, ale napisałem, to co w nich pisało.

0

Byłem szczerze zdziwiony jak go Flick zabrał na treningi, nie spodziewałem się takiego zawodnika wogóle bo pierwszy raz słyszałem o nim.

0

I tak by do Azji nie poleciał, słyszałem, że dość słabo mu szło, ale tak czy siak dzięki treningom pod Flickiem by dużo zyskał.

0

Alvarez lepszy do naszego klubu.

7

Mnie za to najbardziej ciekawią pozostałe nazwiska czyli Guille i Toni Fernandez oraz Diarra.

48

Zamiast wyłączać komentarze powinien usunąć post, dla dobra dziecka i świętego spokoju.

1

Za grosze to super opcja, ale jak to będzie powyżej 15mln to coś czuje, że nic z tego dobrego nie wyniknie.

2

Świetna informacja, uwielbiam gościa.

1

@Lisek Myślisz, że kluby z Arabii, kataru czy nawet z la ligi bo świetnych występach by go nie chciały? Ja myślę, że by go chciały i to bardzo.

0

@Litman Niekoniecznie, można go spieniężyć i mieć naprawdę fajną kwotę za niego po takich występach.

1

Rashford zaobserwował barce i co niektórych naszych graczy, pulubia nasze posty i posty naszych graczy, codziennie wstawia na relacje na Instagramie jak ciężko trenuje na siłowni, ile on jeszcze ma dawać nam znaków?

1

Według mnie Pau Victor powinien polecić i może od nowa tam odpalić.

0

Wszysycy mu coś przekazują a on swoje, takie kluby jak Galasataray, który buduje świetną ekipą, kupując Oshimena, Sane, interesują się poważnie Xhaką czy Calhanoglu, są to wręcz ogromne transakcje, nie mają bramkarza i prędzej czy później po kogoś ruszą, więc powinien sam się im zaproponować. Również Monaco, którzy też interesują się poważnie Niemcem, to świetna druzyna, która podobnie jak Gala ściągają takich graczy jak Fati, Pogba czy Dier, a już mają świetną ekipe to naprawdę dobre propozycje.

2

Ten Joao Pedro, kurcze fajny gość, 2 mecze od pierwszej minuty i w nich 3 gole.

0

Peña napewno odejdzie. Myślicie, że sam Hiszpan woli zostać bez gry jako czwarty bramkarz? Oczywiście, że nie odejdzie przy każdej lepszej okazji, niech se go Espanyol weźmie w ramach za to, że my wzięliśmy Garcie.

7

Chłop się tak bardzo stara i chce do nas dołączyć, uwierzcie, nie pożałujemy, podpiszmy go i miejmy skrzydłowego na lata, ponieważ napewno u nas wypali.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?