Kapitan9
Dołączył/a: lipiec 2024
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Jeszcze Wojtek wstawił zdjęcie z wąsami i krótkimi włosami. Ten to jest dopiero śmieszek XD
1
Wolałbym Yildiza ale Rashford to super opcja.
3
@HypeR Jakiś czas temu pisałem to samo, według mnie Rashy pod Flickiem będzie bestią, więc warto dodać do umowy opcje wykupu za jakieś 40mln i naprawdę nie pożałujemy, w tym momencie jedynie Yildiz byłby może równie dobrą i sensowną opcją.
0
Konate, Ibrahima Konate za rok stanie się wolnym agentem, gdyby byli mądrzy to już by podjęli jakieś kroki, żeby za sezon go sprowadzić.
1
Chcemy Taha, Bayern nam go zabiera
Chcemy pana z Bilbao, Bayern też go chce
Chemy Diaza, Bayern też go chce
Teraz powrócił temat Simonsa, nagle Bayern go też chce. Albo oni robią ro specjalnie albo nie wiem.
10
Ładnie go pochwalił, Polak grał przciez z innymi świetnymi piłkarzami.
0
Dawajcie mi go tu, taki gracz byłby właśnie fajną opcją, serio fajnie wygląda jego opis i to jest według mnie jeden z najbardziej idealnych profili napastnika, goli troszke mało ale to dalej najprawdopodobniej gracz dla Barcy Atletic z kilkoma powołaniami do nas, dobrze się też składa bo obecnie w naszych rezerwach nie mamy napastnika po za wiecznie kontuzjowanym Barberom.
1
Ten Mbacke był bardzo solidnym obrońcą, nie wiem co się stało, że tak nagle aż tak słabo mu idzie.
15
Będę mu kibicował, nie klubowi bo za oba klubami nie przepadam, ale naszemu Luisowi, oby mu się udało.
4
@Elvisek Nie, nie jest nas warty ten chory człowiek.
3
Ja mam najlepszy pomysł na transfer, stary, dobry Aubameyang będzie wolnym agentem w to lato, na lewym skrzydle zagrać może.
3
Ja bym go brał, jeżeli potrafi grać na lewym skrzydle, super gracz naprawdę go szczerze uwielbiam.
0
@Kapitan9 o prosze, zgadłem przed aktualizacją.
1
To moja pierwsza rocznica od wejścia na tą stronę, dziękuję wam i przede wszystkim świetnej redakcji fcbarca.com, super strona.
0
Dużo nas ostanio łączy z tym Dynamem Zagrzeb.
1
Fajnie jakby poszedł do Andory, liczę na to, że Pique się nim zajmie.
0
@mkl87 Ale dalej uważam, że lepiej byłoby podpisać Portugalczyka za tą cene, jeżeli byłoby to 20mln mniej to absolutnie Diaz, ale jednak Leao jest młodszy.
0
@KrwawiaceoczyVEB On jest bardzo ale to ogromnie bardzo ważnym elementem w barcy atletic jej nowego szkoleniowca Belletiego, on bardzo potrzebuje Arona i Węgier najprawdopodobniej będzie pierwszym bramkarzem w jego drużynie.
27
Ale mamy super obstawioną tą pozycje:
1.Joan Garcia - Świetny, młody, bardzo utalentowany bramkarz.
2.Wojciech Szczęsny - Doświadczony, światy klasowej bramkarz.
3.Diego Kochen - Młody, talent do oszlifowania z ogromnym potencjałem.
W tym momencie prezentuje się to świetnie, jeszcze tylko czekać na odejście MATSA i Peñy.
1
@DAM1ANOo Każdy może mówić co chce, ale Deco jest tragiczny, Lapcio według mnie jest super ale Deco? Nic nam ciekawego nie załatwił po za paroma udoskonaleniami.
10
To jest tragedia, za 29lataka 82mln? Leao 3lata młodszego można wyciągnąć za 75mln + zmienne ale gorszy nie jest.
1
@FiscaelBarca 160mln to ma klauzula, Jorge Mendez nam go załatwił za 75mln +zmienne jak cos.
8
To, że tak powiedział nic, totalnie nic nie znaczy, Flick też powiedział, że myśli, że Gündo zostanie i finalnie odszedł, Dembele też miał zostać i każdy wie jak to się potoczyło, nawet wspomniany tu Modrić miał zostać na jeszcze jeden sezon w realu i finalnie dołączył do Milanu. Nic nie jest jeszcze powiedziane.
1
@Marcelinho132 Jakiego mordercę? Chodzi o tego Alonso z Celty?
0
AKTUALIZACJA
433 napisalo, że Bayern jest bliżej od nas podpisania umowy z Diazem, cena wyniesie 80mln a Diaz uzgodnił z nimi warunki osobiste.
16
On nie przyjdzie, jestem tego wręcz pewny.
0
Ciekawi mnie czy np zostaną zaproszeni wszysycy piłkarze Barcelony czy tylko ci wybrani, np taki Lewandowski, Szczęsny, Pena, Mats czy Inigo, wątpie ale Gavi, Balde czy Fort myślę, że na 100% pojawią się tam.
27
Słabe zachowanie, nawet nie chodzi o to, że nie był na tym pogrzebie, chodzi o to co wstawił do internetu, rozumiem, że on był w swoim domu w Kolumbii i do Portugalii miał kawałek drogi, ale mimo wszystko te posty są po prostu nie na miejscu, w moich oczach dużo stracił i nie chciałbym mieć takiego zawodnika w drużynie, brak szacunku dla kolegi z drużyny, który okazał mu wsparcie gdy porwali mu ojca.
0
@Wiking88 Powąchać to powącha jakieś 10min z realm Oviedo, przypominam, że mają jeszcze Endricka, ten to wogóle nie powącha, ta sama sytuacja co Roque, ale cóż, wraz z Madryciakami, nabraliśmy się na "Mega Brazylijski talent"
0
Ten transfer się nie wydarzy, a jak już to koło 90mln, naprawdę skupmy się na Rashfordzie a ewentualnie Leao, którego jesteśmy w stanie wyjąć za około 75mln, dajmy mu taką samą pensje jak ma w Milanie + Rejestracja zawodnika będzie znacznie tańsza niż z w przypadku Hiszpana z Bilbao, którego nazwiska nie chce już wypowiadać.