Kapitan9
Dołączył/a: lipiec 2024
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Kredon 10 na 12 tak naprawdę, bo nam sabotuje taką grą.
2
Już lepiej wpuścić Araujo na lewą obronę. Chociaż szybki jest.
0
Dać tam Polskich ultrasów, to jest tragedia, krzykną dwa razy "Barca" i jest cicho tam. ¯_༼ •́ ͜ʖ •̀ ༽_/¯
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@Coutinho007 dlatego właśnie uważam, że to Fort powinien zagrać z lewej strony, chociaż trochę, ale szkoda, że Flick tego nie widzi.
1
Raphaaaaaaa co to bylo
1
Mam nadzieję, że dziś Olmo na drugą połowę, jako fałszywa 9 najlepiej.
0
Kounde stracił forme ostanio.
1
Kounde co to za falfocer?
0
Ooo Moriba, jak leci chłopie?
0
@LukaszFan Brakuje bardzo Balde i to widać. Mam nadzieję, że na drugi mecz z interem pojawi się już w pierwszym składzie.
0
Brakuje mi na boisku dziś charakteru Gaviego. Uważam, że dużo by dał drużynie.
0
@SinMistico Uważam, że dzis Cubarsi mógłby odpocząć, na rzecz chociażby Garcii, ktory w tym sezonie jest znacznie lepszy od Araujo.
0
@Nefir już to zauważyłem po powtórce.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
A to co to było?
0
Kiedy wszyscy chcieli jego odejścia, to ja się właśnie z nimi kłóciłem, Ferran to świetny gracz, tylko potrzebował dobrego trenera.
0
Szkoda, że dziś nie gra Victor, z chęcią bym go zobaczył po tak długim czasie.
0
@capoN No to prawda, ostanio byliśmy zainteresowani Bernardo Silvą czy Kimmichem, oni nagle także, coś w tym jest
4
Ale czemu nie spróbować go kupić? Piłkarz świetny, może grać na prawej, lewej i na środku obrony, poradziłby se równie dobrze na pozycji Yamala. Mamy bonusy napewno i cała transakcja nie była by droższa niż 15mln. Z kolei Vanderson, slabszy i mniej doświadczony aż 30mln. Różnica w grze jest na korzyść Hiszpana, natomiast cena również na korzyść Hiszpana.
0
@kejdzi Z czego tylko jeden, a mianowicie Araujo gra i to jeszcze nie wychodzi mu najlepiej, mając na ten moment tak dobrze obstawiony skład, nie potrzebujemy tylu graczy, lepiej pozbyć się słabych, którzy nie grają i ściągnąć trójkę, która będzie grała bardzo dużo spotkań. Możemy również dobrać z Barcy atletic kuzynów Fernandez, a mianowicie Guille i Toniego i obstawa będzie super. A po za tym na obronie 8 obrońców wystarczy, 8 pomocników wystarczy 6 napastników również by wystarczyło, na bramce dwóch świetnych bramkarzy + Kochen/Yakobashvili/Astralaga. Można się pozbyć również na wypożyczenie Pau Victora.
4
Christensen OUT
Araujo OUT
Lenglent OUT
Romeu OUT
Peña OUT
Fati OUT
Fort LOAN
Torre LOAN
Valle LOAN
Tah IN
Vanderson IN
Williams IN
I tak powinno wyglądać nasze okno transferowe bez dwóch zdań.
9
Skomentuje to jednym słowem.
Smutne.
1
@xavi890 przeciętny? Mają 2 najlepszego obrońce na świecie czyli Bastoniego, świetnego i zarówno najlepszego na świecie lewego obrońcę czyli Dimarco, pomoc wykwintną czyli Barella, Calhanoglu i dwóch jednych z najlepszych napastników na świecie czyli Martinez i Thurman. Sommer, Dumfries, stary jak świat Mikhytaryan, Pavard czy De Vrij też niczego sobie, a trener? Napewno w tym sezonie 3 najlepszy zaraz po Flicku i Arne Slocie.
0
Lepiej dla nas żeby wygrał Bayern. Inter niby nie pozorny ale każdy dobrze wie jaka to potęga, myślę, że sprawili by nam duze problemy.
0
@Bernard777 Frimpong z tego co wiem ma klauzule wydania za 45mln
0
@Walker no Guirassy solidny napadzior, przypominana mi Lewandowskiego najbardziej właśnie. Oby się dalej tak rozwijał bo popełnia głupie błędy i ma swoje lata ale dalej ma duży potencjał
0
Czemu przewidywany jest Araujo?
1
@Messibestplayerintheworld Nie będe się wypowiadał o głównym temacie tego artykułu czyli o Danim Rodriguezie, bo masz o nim kilka słów tutaj, za to moge wypowiedzieć się na temat kuzynów Fernandez, otóż jak wspomniałem są kuzynami, obydwoje są z rocznika 2008, dzieci po prostu, są dobrymi graczami, na ten moment na Transfermarkcie są wyceniani na 1,5mln, co na ten wiek i na barce atletic to ogromny wyczyn, Toniego możesz chociażby kojarzyć z tego, że w tym roku w pucharze zdążył zadebiutować w pierwszym składzie. Obaj są bardzo kreatywni, szukają fajnie miejsca, nie potrafie znaleźć porównania wśród innych zawodników więc swoją grą są dość orginalni. Obaj są oczywiście Hiszpanami. Guille wzbudza zainteresowanie wśród takich klubów jaj Manchester City czy Borussia ale mam nadzieję, że nas nie opuści, mają ogromny potencjał i myślę, że wiecej czasu w pierwszej drużynie powinni dostawać. Guillermo jest pomocnikiem, w tym sezonie gra jako fałszywa 9 a Toni to typowy prawy skrzydłowy, chociaż równie dobrze poradzi sobie na pomocy. Myślę, że tym dość długim tekstem rozjaśniłem ci chodź troche ich sylwetki.
1
A co z tym młodym z Afryki, który gra u nas od niedawna, był obiecujący a teraz o nim nic nie słychać, nie pamiętam jak się nazywa ale wiem, że to lewy obrońca grający dla barcy atletic