Kapitan9
Dołączył/a: lipiec 2024
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Według mnie, powoli powinniśmy testować Toniego Fernandeza, Guillermo Fernandeza oraz własnie Daniego Rodrigueza, cała trójka jest świetna i utalentowana, powinni grać coraz więcej.
10
On i jego kuzyn muszą tu zostać, ogromne talenty z nich.
1
Myślę, że chłopcy, czyli Gavi i Fermin, powinni grać równo po 45min.
2
Obydwoje na wypożyczenie, fajnie jakby do tego samego klubu, gdzieś w Hiszpanii, to jest właśnie dla mnie jedyny minus Flicka, że nie daje tej dwójce grać, to jest tragedia, obydwoje mają świetne umiejętności. Liczę na to, że klub pokroju np Las Palmas, sie po nich zgłosi, tam powinni obaj grać reguralnie w pierwszym składzie.
0
Chyba się znów podlizuje, oby ten ostatni typ przewidział.
0
@Pin0chet Kiwior to solidny obrońca, tylko gdy w drużynie ma się tak naprawdę dwojga najlepszych obrońców na świecie to trudno z nimi walczyć o skład, mowa tu o Salibie i Gabrielu, świetne duo. Sam Kiwior powinien odejść z Arsenalu i poszukać gry gdzies we Włoszech. Idealnym klubem byłoby Napoli.
2
Gracz klasa, cenie jego doświadczenie i naprawdę dobrą gre, ale niestety, nie ma na to dużo szans. Priorytetem powinien być Lewoskrzydłowy i prawy obrońca, trzecią pozycją do wzmocnienia Lewa obrona a czwartą środkowy napastnik, pomocnik defensywny to dopiero odległa nam piąta opcja. Wspomnę również o tym, że taka transakcja miała by sens tylko wtedy, gdyby Garcia i De Jong opuścili klub, na to się stety bądź niestety nie zapowiada. Również dodam to, że jest mała szansa na trzy transfery, które według mnie powinny zostać dokonane, takie jak Vanderson, Tah i Nico Williams, więc Partey na 99% tu nie dołączy, a Mundodeportivo opublikowało taki post, ze względu na wyświetlenia i szum wokół klubu i gracza.
0
@Kyonego Dlatego przyda nam się klasowy lewy skrzydłowy, który będzie robił tą samą robotę co Yamal tylko z drugiej strony.
21
Szkoda piłkarza, jest solidnym obrońcą, za to dla nas dobra wiadomość.
0
Ja lubie De Jonga, od zawsze mówiłem, że to wieczny talent, potrafi grać i pod Flickiem jest bardzo dobry, to co pokazuje to jeden z najlepszych na swojej pozycji, myślę, że będzie dużo powiązań w lecie. Manchester City, który nie straci De Bruyne, może pokusić się o Holendra, ale Barca poniżej 60mln nawet nie powinna negocjować.
0
@waletpl Chodzi mi tylko o wypożyczenie, nie wchodzi w gre raczej transfer.
0
@Arekvip W Sociedad a tym bardziej w Betisie są dobrzy gracze na pozycji lewego skrzydłowego, w sevilli jest tylko Ejuke. Myślę, że Fati nie poszedłby do Betisu, ponieważ grał on już chyba w szkółce Sevilli i myślę, że tam by się idealnie wpasował, średni klub, który w tym momencie trzyma się środka, idealny, żeby fati tam zaistniał od nowa.
0
@waletpl Ja uważam, że Fatiego na spokojnie by zarejestrowali, tym bardziej, że ktoś napewno od nich odejdzie.
1
Ja dalej uważam, że la liga będzie idealna dla niego, przydałby się sevilli i to tam go widzę.
0
@Keltridge Raphinha niczym się wczoraj nie wyróżniał, tylko zachowaniem po meczu, za to Yamal się bardzo wyróżniał, swoją nieskutecznością, obydwoje słabe spotkanie, Lewandowski też nie najlepiej, wręcz bardzo słabo.
1
@mikke Myślę, że Flick z nim porozmawia i to ostro na ten temat, albo już to zrobił.
31
Chyba ego zbyt podskoczyło, pamiętacie tego Raphe z października? Skromny, dobrze wychowany i świetny. Chyba zbyt bardzo chce być jak kolega z kadry, który robi podobne rzeczy. Niech Flick z nim porozmawia i da jakies warunki bo nie jest z nim dobrze.
0
Lewy też już zmęczony, Ferran zaczynał więc może dziś Pau Victor? Betis go chce to niech sie wykaże chłopak.
4
Nie no dziś Torre na Yamala, a uwierzcie, że pokazałby znów jak dobry jest, a jak bardzo się tu marnuje.
0
@Konus69 Fati nie wejdzie, Flick go nie wpuści.
0
Yamal chyba się nie wyspał, zdecydowanie do zmiany.
0
Oho, wchodzi ostry gracz.
0
Eric znów na pomocy, nasz joker piłkarz od wszystkiego, powinien zostać na następny sezon.
0
Dziwne spotkanie, grają lepiej niż my w tym meczu w obronie. Warto wpuścić Fermina i Raphe bo mogą być problemy.
0
@LukaszFan Ty jesteś nie widomy jak co niektórzy sędziowie la liga czy jak u ciebie? Yamal potrafił zagrać spotkania niczym Messi a dziś niczym się nie wyróżnia i tu uważasz to za normalne? Jeżeli byłby zmęczony, To Flick by postawił na Torre bądź na Fermina.
0
@BulaKG Araujo nie potrafi grać pod systemem Flicka, albo nie potrafi wrócić do formy po kontuzji, nie jest tragiczny ale jednak porównując go i Ingo to przepaść.
0
Chciałbym zobaczyć Fermina, Christensena i Torre dziś na boisku, co do Duńczyka to szansa jest mala ale do pozostałych dwóch dość spora.
1
Yamal mnie irytuje, stoi 3 w polu karnym i nie poda żadnemu z nich tylko strzela, a jak każdy wie Yamal w la lidze nie potrafi dobrze strzelic.
1
Coś czuje, że dziś zagra Christensen.
0
Lubie bardzo Real Betis, można powiedzieć, że to moja druga ulubiona drużyna z La liga, Antony pasuje tam, ale żarty żartami, wybitny to on nie jest.