Kapitan9
Dołączył/a: lipiec 2024
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Marcin Bułka zerwał więzadło krzyżowe w prawym kolanie.
0
@Wiking88 To tylko takie gadanie i zbiegi okoliczności, Uważam, że Lukeba fajnie mi sie wpisal w duet z Cubarsim, - taki, że obaj są dość niscy.
1
Castello Lukeba, lewonożny francuski obrońca 184cm, do wyjęcia + - za 50mln.
1
Super byłby Murillo, ale to tylko mokry sen, ja sam uważam, że sprowadzimy Boyomo z Osasuny a fajnym zawodnikiem byłby Vivian z Bilabo ale i tak na niego szans raczej nie ma.
2
Czemu tez łysy Bajerant nie stawia na Cubarsiego, przecież ten duet Huijsena z Cubarsim to byłoby coś pięknego.
13
Lubię tego chłopaka, naprawdę go lubie, cieszę się, że za takie grosze go sprowadziliśmy.
23
Jest dwóch pewnych graczy, którzy mają ego ponad normą i nie podoba mi się ich zachowanie, ci gracze to nasi skrzydlowi.
0
Cichutko sie zrobiło.
0
To będzie najlepszy bramkarz w historii klubu, zapamiętajcie moje słowa.
1
Bardzo dobry sędzia tak na marginesie, fajnie gdyby sędziował el clasico
3
Bardzo lubię Olmo ale niech juz zejdzie z boiska bo tragedia dziś.
0
@Kapitan9 widze ze koledzy troszeczkę nie zrozumieli, ale dobrze, nie będę odpowiadał na każdy komentarz.
1
Jestem wręcz pewny ze jak tak dalej pójdzie to Flick odejdzie z klubu więc już powoli zacznijmy sie pytac o Fabregasa albo Artete.
0
Niech ten Flick te gwiazdeczki ruszy bo nie da sie oglądać tego antyfootbolu
0
Ludzie którzy chcieli wystawiać Olmo na 9, oto dwod czemu on sie tu nie sprawdzi.
0
Obrzydliwy klub, ten sam poziom co Getafe, obyście spadli.
1
A co z tym młodym napastnikiem Villarealu? Było bardzo głośno przez dwa dni i wszystko ucichło.
0
Simons to Tottenham Here we go, dlatego uważam, że teraz Chelsea nie odpuści łatwo Fermina.
0
Jak będzie liga Brazylijka to kupię, jak nie to nie ma szans, ta Fifa sie tak tragicznie pod względem game Playu zapowiada, że szkoda gadać.
4
Teraz to se mogą sprowadzić Kristensena z Frankfurtu co najwyżej, Christensen napewno zostanie i o to sie nie martwię a Sport już mnie irytuje oni wszystko wiedzący sie zrobili. Większość tych Fake plotek to oni wydają.
2
Simons to Toottenham Here we go Soon od Fabrizo z rana i Lipsk go sprzeda tylko za 60mln + Bonusy, jak za niego to są grosze więc niemal napewno Chelsea teraz Fermina tak łatwo nie odpuści.
15
@Laminedependencia Miejsce do rozwoju bardzo dobre, oni nie mają nawet nikogo dobrego na pozycji Virgiliego.
0
@DreamTeam Dlaczego? Na to wychodzi, moim zdaniem tak się stanie.
0
@pt9 Też tak uważam, uwielbiam tego gracza ale mamy na jego pozycji Olmo, Gaviego, Dro, Guillermo, Toniego i od biedy Raphinhe czy Pedriego, mamy więc duży wybór i według mnie nawet za kwotę z rzędu 65mln powinniśmy go spienięzyc.
0
Ogólnie podzielę sie z wami moimi przemyśleniami co do Fermina. Uważam, że Fermin odejdzie w to okno tak czy siak, możecie zapytać czemu? Ponieważ Chelsea i Tottenham mają teraz obaj walkę o dwóch zawodników, Xavi Simons i Fermin Lopez, Jeżeli Chelsea zdecyduje się na Fermina to Xavi odjedzie do Tottenahmu, a jeżeli Tottenham zdecyduje sie na Fermina to Simons odejdzie do Chelsea, obie drużyny szukają pomocnika ofensywnego a sami zawodnicy są do siebie stylem gry podobni. Dodatkowo są pogłoski, że po Fermina zgłasza się Newcastle więc są jeszcze większe szanse na odejście Hiszpana.
0
@Croocers wiesz akurat Newcastle są tak sparaliżowani piłkarzami, którzy ich odrzucili a bylo ich mnóstwo w tym oknie więc, wydali właśnie na Nicka Woltemade który na transfermarkt jest warty 30mln az 85mln, uważam, że jest to możliwe jak najbardziej.
0
Moim zdaniem on odejdzie, szczerze? Będąc na jego miejscu sam bym odszedł, Chelsea to taka drużyna, która może zawalczyć o wszystko w tym sezonie, ja sam uważam, że daleko zajadą w lidze mistrzów i wygrają premier leauge, mają świetny skład, który może pozwolić Ferminowi na więcej minut, po za tym ma znaczenie większą pensje a jeżeli chodzi o kolegów to również są tam Hiszpanie w postaci Roberta Sancheza i Marca Cucurelli i dodatkowo nie dawno na wypożyczenie odszedł Guiu, który napewno wróci.
0
Ja obstawiam:
1. Inter Mediolan i Chelsea
2. Benfica i Atalanta
3. Praga i Ajax
4. Kopenhaga i Bilbao
Obstawiam nie załatwe mecze dla Barcy ale takie, że powinniśmy z nimi wszystkimi wygrać. Chciałbym bardzo zobaczyć mecz Barca Chelsea, Ekipa z Londynu według mnie wygra tegoroczne Premier Leauge.
2
@Xxxbarca4ever Z wielką chęcią obejrzałbym Chelsea vs Barca, ale to będzie bardzo trudny mecz.
0
@Hlopek Zostawić? Musimy mieć dobrego zmiennika na bramce, lepiej to sie martwić o Ter Stegena.