Kapitan9
Dołączył/a: lipiec 2024
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ten to wiecznie połamany, już myślałem, że go Flick na dniach powoła do pierwszej drużyny bo w 7 meczach miał 1 asyste i 6 bramek a to znowu nic. Ehhh Barca to nigdy nie potrafi wyhodować fajnej 9.
1
Tak teraz myśle i jest szansa, że za rok trzeba będzie sprowadzić nowego rezerwowego bramkarza. Dlatego, że jak Robert odejdzie to i Wojtek prawdopodobnie nie zostanie sam w Barcelonie i również odejdzie. MATS pewnie też będzie szukał nowego klubu i to już w styczniu bo uważam, że zrozumiał, że nie będzie miał czasu na gre. Pena jak dotąd ma świetny sezon w Elche i myśle, że nir będzie chciał grac jako rezerwowy. Kochen, Astralaga i Yakobaschvili to inna sprawa, dwóch z nich odejdzie na wypożyczenie a jeden będzie naszym trzecim bramkarzem. Na ten moment mamy dużo bramkarzy scenariusz, gdzie zostanie tylko Joan Garcia jest jakąś szansą. Jeżeli by taka sytuacja nastała i ktoś by musiał przyjść to stawiam na Josepa Martineza z Interu, ponieważ i tak tam jest rezerwowym a jest on również naszym wychowankiem, dlatego jako Katalończyk z chęcią powinien do nas przyjść.
0
To nie była czasem reka?
0
Co ten Tur odwala, czemu on nie zaczął meczu?
1
W końcu wchodzi młody Messi.
3
Araujo z 5 min gry i już lepiej od Garcii i Cubarsiego.
1
Araujo, pokaż, że jesteś naszym starterem.
1
Chlop 25lat sie popłakał
1
Dajcie szwedzkiego Messiego na boisko..
0
Rashy na wolnej był.
0
Z czego sie śmiejesz
0
Jezu ten Eric to se lubi tą ręką zagrać.
0
@Ku84fcb przydałby to sie każdy z 2015r.
0
Mocniej, Fermin Mocniej uderzaj
5
Gavi z 2022 roku by sie przydał, odrazu by utemperował co niektórych cwaniaczków.
1
De Jong mnie tak irytuje, on se chodzi z tą piłką, jak do nas przychodził to super grał a teraz kręci kółeczka na swojej połowie, Casado pokazałby jaja dziś, szkoda, że Flick go prędko nie wystawi.
0
Każdy wiedział, że będzie trudno, mnir ciekawi czemu Rashy taki nie mrawy, ja obstawiałem, że on dziś Hat-tricka yebnie....
3
Liczę, że wejdzie Bardghji, Yamal dziś tragedia.
1
Araujo za Ferrana w końcówce.
0
Rashford jak sie odpali to będzie dobrze.
1
Spokojnie, Mbappe w każdym el clasico strzelał jako pierwszy:)
1
@michal1899 Rashford im tez z 3 strzeli, na spokojnie jak nasi są zmotywowani to wygramy ten mecz.
0
Ja bardzo liczę na Araujo w pierwszym składzie, nawet kosztem Kounde.
7
Raphinha to tego Carrerasa ośmieszył w meczu z Benfica w końcówce spotkania.
1
Jakoś bardziej mu jednak ufam na tej prawej obronie. Uważam, że Kounde lepiej by sobie poradził od Erica. Jak dla mnie Obrona
Balde
Cubarsi
Araujo
Kounde
Nat ten mecz będzie najlepsza i przy okazji najszybsza. Araujo to tykająca bomba ale dalej w tym sezonie miał jeden słabszy mecz, reszta solidnie dlatego zaufałbym mu, tymbardziej, że w klasyku jak Inigo doznał kontuzji to Araujo godnie go zastąpił.
0
Ciekawe ile kosztuje Gabriel z Arsenalu, lewa noga, wysoki, Brazol, doświadczony. Świetny zawodnik w skrócie.
0
Tego to się nie spodziewałem.
9
Myśle, że w środku pola napewno ich zdominujemy. Moim zdaniem dać szansę Araujo, Duet Eric x Cubarsi nie powstrzyma Kyliana. Ufam Rashfordowi, Yamalowi i Ferminowi. Gorzej z 9, ale pewnie finalnie zagra tam Ferran.
1
Ten Sport to jakiś wszechwiedzący, nieźli Bajkopisarze.
6
Xavi Espart i Sama Nomoko jak dla mnie ogromne talenty zasługujące na powoływania do pierwszej drużyny, W drużynie Belettiego jest dość duża konkurencja na pozycjach Esparta i Nomoko. Oby im sie udało.