Kapitan9
Dołączył/a: lipiec 2024
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@tbas Jan Urban to świetny pomysł na selekcjonera, jeszcze wiecej takich meczów to ci wszyscy Hezze, Gasiarowski czy Alemao będą sami błagać by dołączyć do Kadry na Mistrzostwa.
0
Kamiński i Cash to obecnie najlepsi zawodnicy kadry. To w jakiej formie jest Jakub to coś niesamowitego, świetne radzi sobie w Niemczech i jeszcze z jeden taki sezon i duży europejski klub zapuka.
0
Bez Bednarka i Wiśniewskiego będą problemy ale I tak wierzę.
8
Nie spodziewałem się, że aż tyle razy, to naprawde bardzo dużo.
2
Oshimen jest mega dobry nie ma co mówić, że nie, jeżeli by kosztował poniżej 100mln to bym go brał, wysoki, szybki potrafiący grać tyłem do bramki jak i świetnie presujący bramkostrzelny napastnik, może i ma coś z głową ale jakoś się utemperuje go, naprawdę zrobił na mnie ogromne wrażenie w ostatnim czasie. Uważam, że jest lepszą opcją od Harrego, ponieważ jest młodszy aż o 7lat.
0
@Destroyer_of_Worlds Słucham? Gość był królem strzelców i pobijał rekordy w sezonie w ktorym napoli miało mistrza. W kolejnym sezonie całe napoli grało tragicznie w tym np Oshimen Zielu Kvara czy Lobotka. A teraz każdy z tych zawodników (może z wyjątkiem Piotra) błyszczy w swoich klubach.
2
@Lionel_Messi10 Ta również się fajnie prezentuje, Uważam, że domowa wypadła najsłabiej z tych trzech, ale dalej jest to ładna koszulka.
3
Oshimen jest mega dobry nie ma co mówić, że nie, jeżeli by kosztował poniżej 100mln to bym go brał, wysoki, szybki potrafiący grać tyłem do bramki jak i świetnie presujący bramkostrzelny napastnik, może i ma coś z głową ale jakoś się utemperuje go, naprawdę zrobił na mnie ogromne wrażenie w ostatnim czasie.
4
@Lionel_Messi10 ta fioletowa piękna, napewno ją zakupie bo jest jedną z najładniejszych w historii.
0
Ten drugi wariant dość ładny, napewno bym kupił, pierwszy dość słaby ale nie ma tragedii.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
13
Jak wróci na Chelsea to będę bardzo zadowolony.
2
Najpierw to bądź na tym boisku żeby coś na nim robić.
33
Dawać mi go tu, przyda się napewno, dużo się Yamal i reszta bandy od niego nauczą.
1
Myśle, że jak Kounde będzie dalej w tak słabej dyspozycji powinniśmy zastanowić się nad jego odejściem, można by było w jego miejsce sprowadzić np Vandersona, któremu w kolejne okno transferowe zostanie rok kontraktu, a za Kounde zarobić duże pieniądze, Eric jest najlepszy na pozycji prawego obrońcy i nie wyobrażam sobie na tą chwilę by nie grał w pierwszym składzie.
8
Hiszpańska Marca? Nie, to zwykłe Madryckie Ścierwo.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
12
Z chęcią zobaczyłbym króla na tronie, najlepszy piłkarz w historii piłki nożnej.
0
Coś czuje, że Flick nie wystawi tam Bernala, tylko Erica bądź christensena, o ile Duńczyk nie odczuje jakiegoś dyskomfortu.
0
Coś tam nasi presują.
0
Dziś chyba więcej minut dla Bernala się szykuje.
0
Coś czuje, że dziś Obrona będzie super chodzić, jak za czasów z inigo.
0
Ja bym wolał Bahoye z Frankfurtu, tańszy, francuz ale i uważam, że z większym potencjałem.
1
Felix był spoko, jakbym mógł zostawić go i Cancelo w zespole to bym to zrobił.
1
To + czy -? Niech odpocznie i przemyśli, bo jak dla mnie powinniśmy go sprzedać za ładną sumkę, wielkie nazwisko jak na prawą obrone a obecnie umiejętnościami leży. Zobaczymy co będzie dalej ale jakby przyszła oferta powyżej 60mln to bym zaakceptował.
3
Do Elchce czy do Levante jak najbardziej, oby to się wydarzyło, bo nie mogę patrzeć jak Bernal nie gra a Casado już tak.
0
Rok temu byłem fanem obrony Flicka w tym roku jestem jej hejterem, według mnie jak chcemy wykorzystać w 100% atuty i zdolności Araujo to trzeba zagrac klasycznie jak inne kluby a nie te wymysły z tak wysoką obroną. Tak czy siak bez lidera na obronie mającego jaja jak Martinez bedzie trudno cokolwiek zdziałać.
0
@RumbleDelivery o kogo chodzi? O Jadona Philogyne czy jak?
2
Broń boże nie przedłużać z nim kontraktu, jest solidny ale bardziej łamliwy od Olmo.
1
@blakkudium Vitor Roque? Wow, obejrze te mecze bo chce zobaczyc jak gra nasz as.