Kapitan9
Dołączył/a: lipiec 2024
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
Nikomu z was nie powinno go być żal, spójrzcie na Casado, chłopak sie dostał do pierwszej kadry w wieku 21lat, miał wiele opcji zeby opuścić klub a on zostawał i chciał osiągnąć z nami sukces i to mu sie udało, przedłużył kontrakt chociaż miał opcje od średniakow ligi i duże szanse na gre tam. Gość kocha ten klub a Dro, idzie do PSG bo chce zarobić, bądźmy szczerzy nie dostanie tam minut wiecej niż u nas.
29
Nikomu z was nie powinno go być żal, spójrzcie na Casado, chłopak sie dostał do pierwszej kadry w wieku 21lat, miał wiele opcji zeby opuścić klub a on zostawał i chciał osiągnąć z nami sukces i to mu sie udało, przedłużył kontrakt chociaż miał opcje od średniakow ligi i duże szanse na gre tam. Gość kocha ten klub a Dro, idzie do PSG za kasą.
4
Nie życzę mu tam dobrze, poszedł za kasą albo myśli, że jest talentem na skale Yamala, jeżeli serio tak myśli to grubo się myli, nie jest mi żal, dla mnie jest zwykłym sprzedawczykiem, nie pierwszym, nie ostatnim. Moriba do tej pory żałuje, że odszedł.
3
Ale mi brakuje Gaviego z jego najlepszej formy, jego charakterku i serca, niech on sie kuruje i wraca jak najszybciej.
1
@Barca_Big_Moment To nie jego wina, Dro chce odejść, jeżeli zawodnik sam chce odejsc i ma klauzulę wydania 6mln to Deco nie był nic w stanie zrobić.
0
@europejczyk Takiemu Cucurelli to się opłaciło, takiemu Guiu jak widać Nie.
7
Dobrze, nie chcesz grać dla Barcy, nie graj, popatrz tylko Synu na 2 lata młodszego Guiu.
1
@DJ6 To nie Olmo go blokował, to Flick, ktory ewidentnie nie potrafi zbyt dobrze stawiać na naszą młodzież, Xavi dawał dużo więcej szans młodym i to się opłaciło. Hansi tego po prostu nie robi.
0
@Limaker "Tak, w grudniu 2025 roku trener Hansi Flick "zdemaskował kreta" w szatni FC Barcelony, czyli osobę przekazującą informacje mediom; medialne doniesienia wskazywały głównie na bramkarza Marc-André ter Stegena, który miał być źródłem przecieków, choć dyskusje na ten temat były głośne, i pojawiały się spekulacje, że niekoniecznie zawodnik był winny, a być może ktoś ze sztabu". Pozniej było dużo informacji, że to Dro był tym kretem. Bardzo możliwe, że teraz to się potwierdziło.
1
Czyli teoria wielu osób sie prawdopodobnie sprawdzila, to on był tym kretem, ktory wynosił informacje. Głośno było o tym w mediach społecznościowych i nawet na tej stronie był post o krecie w zespole jakiś czas temu.
0
A niech go biorą, za dużo gwiazdeczek i im ten projekt po prostu nie wypali, tak samo jak w przypadku PSG, Bellingham Haaland Mbappe Vini, ciężko to widze, nam by sie przydał Oshimen, pokazalby im jak sie gra i strzela hurtowo bramki.
2
Ten Manex Lozano, fajny gracz, powinniśmy go obserwować, na szybko sprawdziłem staty i w 9 meczach w tym sezonie ma aż 7 bramek. Jest środkowym napastnikiem, Baskiem z rocznika 2007. W tym meczu strzelił bodajże dwie bramki? Oczywiście nie zostały one zaliczone ale dalej instynkt strzelecki ma.
0
Ten Manex Lozano, fajny gracz, powinniśmy go obserwować, na szybko sprawdziłem staty i w 9 meczach w tym sezonie ma aż 7 bramek. Jest środkowym napastnikiem, Baskiem z rocznika 2007.
0
Ciekawe czy dzisiaj w końcu zadebiutuje Tommy.
2
Według mnie powinien zagrać Roony, Araujo i Szczęsny od pierwszej minuty.
1
@escarabajo Nie zadebiutował ponieważ jest za młody. Odnosząc sie do twojego pytania, młodzieżowych drużyn Palmeiras nie oglądam, ale zacząłem śledzić turniej Copinha, na którym Eduardo ma 4 bramki i dwie asysty w trzech występach, przez co zwrócił na mnie uwage, Przeszukałem internet i zobaczyłem właśnie różne filmiki jak młody się rusza. Następnie zobaczyłem, że SPORT pisze o zainteresowaniu Barcy tym zawodnikiem. Po wejściu na tą stronę wyświetlił mi się post "Kwestia godzin, czyli podsumowanie ostatnich doniesień transferowych" w którym również zostało o nim coś napisane. Dlatego przyszedłem na La Ramble, żeby wam pokazać ten talent.
1
@vangoor Roque to 9, za którego daliśmy 40mln, tutaj mamy doczynienia z chłopcem, lewoskrzydłowym, za którego damy na ten moment max 5. Jest różnica.
1
Eduardo Conceição jest świetny, polecam obejrzeć sobie ten filmik:
Tu jest składanka jego meczów, sami sobie oceńcie, Gość jest z rocznika 2009 i jest fenomenalnym talentem. Zapowiada się nowy wielki talent. Może warto go do nas ściągnąć?
3
Eduardo Conceição jest świetny, polecam obejrzeć sobie ten filmik:
Tu jest składanka jego meczów, sami sobie oceńcie, Gość jest z rocznika 2009 i jest fenomenalnym talentem.
3
Racing Santander ma fajnego lewego obronce, Salinasa, który jest ich wychowankiem, jest z Hiszpanii i urodzil sie w 2007r. Podobno mają go jutro nasi obserwować, ciekawe co z tego będzie.
0
Ja to tego Mingueze bym do nas z chęcią ściągnął, drugi Eric, może nam obskoczyć kilka pozycji a serio jest dobrym zawodnikiem.
0
Ja osobiście bym nie wykupił Rashforda, uważam, że po prostu nie myśli na boisku. Niby liczby ma i potrzebujemy gracza z taką szybkością jak on, ale te 30mln możemy zainwestować w kogoś lepszego z większym potencjałem na przyszłość, np Virgili. A moim wymarzonym piłkarzem jest Bradley Barcola, ale nie jest to obecnie priorytetowa i możliwa operacja do zrealizowania.
7
Ja bym nie wykupił Rashforda, uważam, że po prostu nie myśli na boisku. Niby liczby ma i potrzebujemy gracza z taką szybkością jak on, ale te 30mln możemy zainwestować w kogoś lepszego z większym potencjałem na przyszłość, np Virgili. A moim wymarzonym piłkarzem jest Bradley Barcola, ale nie jest to obecnie priorytetowa i możliwa operacja do zrealizowania.
0
Cancelo wróci do Arabii żeby dołączyć do reszty zespołu czy nie? Wie ktoś coś może?
1
@malicinho Eric gra fenomenalnie na każdej pozycji na ktorej zostanie wystawiony, to jest gracz nietykalny obecnie. Klasa światowa.
2
Ten Rayan z Brazylii ktorym my się interesowaliśmy gra teraz w Vasco da Gamie na 9, jego kontrakt wygasa w 2026 także moglibyśmy go pozyskać za darmo lub za pół darmo. Robi tam naprawde dobre liczby a jest młodym zawodnikiem z 2006r. Jeżeli na stole nie byłoby lepszych opcji to ja bym po niego szedł. Ma 185cm i fajne warunki fizyczne, mysle, że lepiej by się u nas spisał niż Nieszczęsny Roque.
24
Eric jest świetny, powinien dostać powołanie, ale to, że nie dostaje jest lepszą informacją dla nas, chociaż na world cupa powinien pojechać.
3
Mogliście, ale tego nie zrobiliście, byliśmy po prostu znacznie lepsi.
5
Zostań jak najdłużej w Realu, robisz nam przysługę, płacz dalej.
3
Samu Omorodion ma 19 goli w 25 meczach w tym sezonie, no liczby ma naprawde świetne, dziwne, że jest o nim tak cicho, przecież to Hiszpan z jakimś tam doświadczeniem w La lidze.