3

Czyli już go mamy, okej, fajnie, czekamy najpierw na Here we go a później na oficjalke, będzie dobrze, coś czuje, że pod Flickiem nam wypali.

0

@turhiay Oby nie, bądźmy dobrej myśli.

1

@Bartas7VeB Nie przesadzajmy, Kounde może grać na środku obrony a Cancelo na prawej, gorszy w bronienu od Balde nie jest, Cancelo zna klub i większość naszych zawodników, bardzo by sie nam przydał, stopera i tak trudno nam będzie sprowadzić, nikogo na rynku teraz solidnego nie znajdziesz, ewentualnie Ake a reszta to po prostu szrot.

0

Ja byłbym za, obecnie chyba najlepsza opcja na rynku dla nas na lewą obrone, gracz naprawde sie wyróżniał i gdyby przyszedł to by niemal napewno usadził Balde na ławce. Zobaczymy co czas przyniesie ale z chęcią bym zobaczył go w naszych barwach.

2

Cancelo i Schlotterbeck niech przychodzą, o tym trzecim nawet nie chce słyszeć.

9

Niech on do Arabii poleci, ale sam, w lato i to najlepiej do jakiegos al nassr czy al hilal za 35mln i styknie.

6

Można zakończyć debatę, ten smarkacz z realu jest lepszy niż Pau Victor.

0

Pietuszewski na ig wstawił zdjęcie z kolegami z stadionu Realu, jeden z kolegów miał na sobie koszulke Realu Madryt, co o tym myślicie? Dla mnie totalny Obciach :D

2

Uwielbiam Olmo i Fermina gdy grają tak jak dziś, szkoda, że obaj są bardzo nieregularni. Joan Garcia TOP inna ocena niż 10 to byłby kryminał, Eric dosyć solidnie na środku obrony a Balde i Pedri dali dość dobry mecz. Trzeba też docenić Roberta za bramke, reszta dosyc przeciętnie ale nie ma tragedii. Fajne wejście w nowy rok. Karawana jedzie dalej!

0

Nigdy nie widzialem w koszulce barcelony tak świetnego bramkarza, za 10lat będzie nazywany najlepszym bramkarzem w historii piłki nożnej, zapamiętajcie moje słowa, co za wybitny goalkeeper, nie do wiary.

0

@Pedri16Future chyba nie, po prostu z jakiegoś powodu nienawidzą Zalewskiego.

0

Nie tylko Joan będzie wygwizdany, zwyzywany i obrzucony różnymi rzeczami. Kibice Romy szykują to samo na Zalewskiego.

5

Ake, idealnie nam sie sprawdzi, Pep go puści do nas. Oby to był Holender na środek obrony, strasznie solidny grajek.

12

@majkiii Już ma jednego, pewnego duńczyka...

18

Ale mi brakuje Gaviego z sezonu 22/23, wybitny nie był ale serce na boisku pokazywał. Oby wrócił jak najszybciej i pokazał umiejętności z przed kontuzji.

7

Nigdy nie rozumiałem i dalej nie rozumiem fenomenu Benzemy. Strasznie przereklamowany piłkarz.

1

@KrwawiaceoczyVEB Co sie mu dziwić? Jest w najgorszym klubie w La lidze, Levante oddaje najmniej strzałów z pośród całej La ligi. Etta Eyong jest typową 9, ma talent i dryg do strzelania tylko trzeba go oszlifować, gorszy od tej pokraki Vlachovica nie jest.

32

Błagam żebyśmy ściągnęli tego Etta Eyonga chociaz, wszyscy tylko nie Vlahovic, tak tragicznego napastnika nie widziałem od dawna. Dla hejterów Roberta: Jeżeli nazywacie Lewego drewnem to ja nie wiem co będziecie na twgo mówić, straszne drewno z Serba, wiem bo lubie Juve.

1

Kto jest waszym wymarzonym środkowym obrońcą do Barcelony? Moim osobiście jest Micky Van de Ven.

0

@KrwawiaceoczyVEB Pewnie do grania, jednak potrzebujemy kogoś a Marmol Lewą nogę ma, grał już u nas i myślę, że na to pół roku z Martinem na współ lewa środkowa Obrona by aż tak nie kulała, a po sezonie przyszedłby ktoś inny, lepszy.

0

Podobno Barca chce podpisać kontrakt z Miką Marmolem już w styczniu, kosztowałby nas około 3
2,5-4mln bo jego kontrakt wygasa w czerwcu.

0

Gracz dobry, ale niziutki, 180cm jak na środkowego obronce?

0

Nie widze chyba lepszej, taniej i realnej opcji. Coś czuję, że to właśnie Kameruńczyk będzie naszym nowym zawodnikiem. Nie martwię sie o niego, jestem wręcz pewien, że nam wypali. Takie mam przeczucie.

0

@lithotripter A masz lepszy pomysł na już? Potrzebujemy kogokolwiek a on ma potencjał.

1

Bitshiabu, młody rocznik 2005, franzuz 196cm, lewonożny środkowy obrońca, bardzo utalentowany, chce odejsc na wypożyczenie z Rb Lipsk bo nie dostaje tam wogóle minut, czego chcieć wiecej??

21

Mam nadzieję, że to on zastąpi Flicka. Świetny trener, jest moim ulubionym szkoleniowcem i to byłby zaszczyt zobaczyć go jeszcze raz w Barcelonie.

0

@kch Goncalo przedłużył kontrakt, klauzula wydania to aż 80mln. Nie do wzięcia.

0

@TAN Z Aston Villi, Paua Torresa.

0

Mecz w mecz w kadrze jest ten Tommy, a nawet nie zadebiutował, mam nadzieję, że dziś jest ten dzien, zawsze nowy talent z La Masii cieszy oko.

0

@PietrasCoelho Co prawda to prawda, ale Inigo też był i wolny i łapał często kontuzje, a gdy wszedl w formę to szybkość nie przeszkadzała a kontuzji nawet nie było.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?