0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

Nie wiem czemu aż tak o nim głośno. Czy on naprawde jest dobry? Nie śledze go ale na transfermarkcie ma wycenę na tylko 100k a również na transfermarktcie pokazuje, że Hamza nie ma żadnego G/A I nie gra tak dużo, nie sprawdziłem wszystkiego dokładnie ale nie wygląda to najlepiej, ale oby odpalił, wierzę w niego.

0

Ciekawe jak sie rozwiniesz jako rezerwowy w Levante za dwa lata z wartością poniżej 1mln.

5

Jeszcze tego drugiego Holendra z Twente na obrone i bedą naprawde dwa fajne, perspektywiczne wzmocnienia.

15

Niedługo padną nastepne Here we go wiec trzeba być czujnym.

0

Od meczu z Realem sie chłopaki za bardzo rozluźnili, tak być nie może, wydaje mi się, że Cancelo gra znacznie lepiej niż Balde zazwyczaj ale nie oglądam całego meczu ponieważ mam problemy z internetem.

0

@wariacik96 Faktycznie, w każdym jego komentarzu jest coś napisane o Lewandowskim, coś negatywnego przeważnie, dziwny człowiek.

1

Bardzo dobry transfer, młody będzie kosztował nas grosze a na papierze wygląda na wielki talent jak na środkowego obronce.

0

Senesi, Virgili, Alvarez, to by było bardzo dobre okno transferowe, chociaż nie jestem jego zwolennikiem.

0

@MikiSmith Mi się marzy Osimhen, ten to ma dopiero jaja i dryg do strzelania bramek, ma troche coś z głową ale da sie go wychować, ale kosztowałby niestety w okolicach 100mln, załóżmy, że z 90mln trzeba by było za niego dać.

0

@Messibestplayerintheworld Co prawda to prawda, ale Osimhen będzie trochce tańszy + da nam po prostu wiecej goli bo to typowa 9 strzelająca dużo bramek.

0

Mi sie marzy Osimhen, droższy od Alvareza nie będzie a napewno da nam dużo bramek.

0

Chociaż nie powinienem, to dalej wierze w tego chłopaka, to nie 30latek, ma dopiero 23 lata.

3

Szkoda, że Flick Araujo nie wpuścił, może ten by nam mecz uratował.

2

Może Roony ma jakies zapisy w kontrakcie, że jak zagra określoną liczbę spotkań to trzeba będzie zapłacić Koppenhadze, bo nie widze innej opcji czemu ten chłopak nie gra. Miejmy nadzieję, że od nas nie odejdzie jak Dro bo ma ogromny talent chłopak. To jest jedyny - Flicka, Torre też u niego nie grał.

0

Oby zagrał Roony, Rashford jest tragiczny.

9

Zachować do niego prawa i niech idzie, Como Fabregasa to dobre miejsce do rozwoju dla takich graczy, ostatnio kupili Jacobo Ramona z Realu, był tam nikim a teraz po połowie sezonu gra praktycznie wszystko od deski do deski w Como, jego wartość ogromnie wzrosła a interesują sie nim już kluby pokroju Arsenalu czy Chealsy.

5

Lubiłem go od zawsze, ale lepiej będzie dla niego jak odejdzie.

3

Nic z tego Eyonga nie będzie, nie warto nawet go obserwować.

6

Mbappe doznał kontuzji na rozgrzewce, przez Huijsena. Niewiadomo czy to coś poważnego ale najprawdopodobniej finalnie dziś nie zagra.

4

Obejrzę ten mecz ze względu Etta Eyonga, jest wysoko na naszej liście transferowej wiec jestem ciekawy jak zagra przeciwko realowi.

0

@Ronad10 Tenas, teraz jest trzecim bramkarzem w Villarealu.

5

Nikomu z was nie powinno go być żal, spójrzcie na Casado, chłopak sie dostał do pierwszej kadry w wieku 21lat, miał wiele opcji zeby opuścić klub a on zostawał i chciał osiągnąć z nami sukces i to mu sie udało, przedłużył kontrakt chociaż miał opcje od średniakow ligi i duże szanse na gre tam. Gość kocha ten klub a Dro, idzie do PSG bo chce zarobić, bądźmy szczerzy nie dostanie tam minut wiecej niż u nas.

29

Nikomu z was nie powinno go być żal, spójrzcie na Casado, chłopak sie dostał do pierwszej kadry w wieku 21lat, miał wiele opcji zeby opuścić klub a on zostawał i chciał osiągnąć z nami sukces i to mu sie udało, przedłużył kontrakt chociaż miał opcje od średniakow ligi i duże szanse na gre tam. Gość kocha ten klub a Dro, idzie do PSG za kasą.

4

Nie życzę mu tam dobrze, poszedł za kasą albo myśli, że jest talentem na skale Yamala, jeżeli serio tak myśli to grubo się myli, nie jest mi żal, dla mnie jest zwykłym sprzedawczykiem, nie pierwszym, nie ostatnim. Moriba do tej pory żałuje, że odszedł.

3

Ale mi brakuje Gaviego z jego najlepszej formy, jego charakterku i serca, niech on sie kuruje i wraca jak najszybciej.

1

@Barca_Big_Moment To nie jego wina, Dro chce odejść, jeżeli zawodnik sam chce odejsc i ma klauzulę wydania 6mln to Deco nie był nic w stanie zrobić.

0

@europejczyk Takiemu Cucurelli to się opłaciło, takiemu Guiu jak widać Nie.

7

Dobrze, nie chcesz grać dla Barcy, nie graj, popatrz tylko Synu na 2 lata młodszego Guiu.

1

@DJ6 To nie Olmo go blokował, to Flick, ktory ewidentnie nie potrafi zbyt dobrze stawiać na naszą młodzież, Xavi dawał dużo więcej szans młodym i to się opłaciło. Hansi tego po prostu nie robi.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?