Kapitan9
Dołączył/a: lipiec 2024
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ciekawe czy Moriba zagra jeszcze w jakimś dużym klubie.
0
Strasznie wierze i mam nadzieje co do tego chłopaka, zawsze jak oglądałem Barce atletic to wyróżniał się on i Sama Nomoko.
0
@Uven Eric Garcia byłby podstawowym prawym obrońcą, Ake byłby graczem rotacyjnym a podstawowym duetem obrońców byłby Senesi i Cubrasi.
0
Wypożyczyć do nas Ake z obowiązkiem wykupu. Ściągnąć za darmo Senesiego, wyrzucić Christensena, sprzedać Kounde za duże pieniądze, sprowadzić z wypożyczenia Forta i mamy fajną obronke.
17
W końcu, chłopak na to zasłużył.
3
Won z tym Dziadem, sprowadzić tu Senesiego.
0
Licze na Xaviego Esparta, ale czuje, że dużo będzie grał Casado na prawej obronie.
0
Gra Bernal, Yamal, Pedri, Cancelo, co oznacza, że może być dużo fajnych akcji kreowanych, nie jestem przekonany wogóle co do Ferrana na 9, liczyłem dziś na Olmo lub Rashforda na tej pozycji. Oby było dobrze. Vamos Barca
0
@Fog_W_1899 Napewno wtedy byśmy byli w tej zasadzie 1:1, tylko na jak długo?
0
Może nazwał go małpą???
0
Joaquin Delgado.
15
Dobrze, że Raphinha tak nie tańczy, chociaż ja w sumie bym tego tańcem nie nazwał.
9
Wystawić Rashforda i wygrana w kieszeni, next.
3
To czas dla Bernala, i powolne wprowadzanie Gaviego. De Jong, zdrowia chłopie bo wyglądasz coraz lepiej na boisku.
5
Ten młody to będzie potwór coś czuje.
4
Dobrze chłopak mówi. Brawo.
0
Czemu Flick nie powołuje Cortesa do pierwszej drużyny? Gość jest lepszy od Cubarsiego.
0
City by za niego chciało tyle samo ile za niego wydali. Znacznie lepszą opcją będzie Guirassy. No chyba, że faktycznie szukamy bardzo technicznej 9.
10
Tak szczerze to ja już bym wolała tego Sorlotha niż Alvareza.
1
@Fog_W_1899 Ja bym go nie skreślał, nie każdy to Yamal.
1
Armando Gonzalez- 22 letni meksykański napastnik, ma 17 bramek w 25 meczach, Barca się nie podobno interesuje, gra w meksykańskim Chivas.
0
@TridenteMSN Czytałem gdzieś, że Spurs zarzyczą sobie za niego 60-65mln. 3lata temu dali za niego bodajże 38mln? Wiec i tak sporo na nim zarobią. Van de Ven chce w lato zmienić otoczenie a Totki nie będą mu tego utrudniać, ponieważ planują ogromną rewolucję kadrową. Nikt normalny nie dałby za niego powyżej 80mln.
0
Lubię Mls, dlatego cieszę sie, że dochodzi do coraz większych transferow.
0
@BORO_12 Van de Ven jest bardzo szybki, może obskoczyć równie dobrze lewą obrone, jest tak naprawdę idealnym duo dla Erica. Nie będzie kosztował wiecej niż 60mln. Micky dosyć dobrze rozgrywa i spisze się znakomicie w grze na tak wysoką obrone. Jeżeli "Barca może podpisać" Tak duże i drogie nazwisko jak Haaland to na spokojnie stać nas na Van de Vena i Guirassy'ego. Ponadto obaj chcą odejść w to lato ze swoich klubów, nie ma się co dziwić ciężko jest coś osiągnąć grając w Tottenhamie czy Borussi. A co do Senesiego, to świetny zawodnik, też jestem jego zwolennikiem, ale Barca podobo szuka kogoś szybkiego, Argentyńczyk do takich nie należy.
5
Coś czuje, że młody wypali.
10
Ja to proszę o niewiele, Guirassy i Van de Ven. Wtedy mamy super pełną kadrę. (Zakładając, że również wykupimy Cancelo i Rashforda i z klubu odejdzie Robert i Christensen.)
0
Ja tam wole jak gra na pozycji Pedriego.
0
Ciekawe ile by kosztował Ndicka z Romy na środek obrony, bardzo solidny piłkarz obrońca.
0
Bez sensowna kara, słowo Prestianiego na słowo Viniego. Zero dowodów Vini mowi ze Argentyńczyk nazwał go Małpą. Prestiani mówi, że tego nie zrobił.
0
Dawać go do Barcy, tyle żeby Yamala od małp nie wyzywal i bedzie dobrze.