Kapitan9
Dołączył/a: lipiec 2024
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@KrwawiaceoczyVEB Według mnie Oyarzabal byłby fajnym wzmocnieniem, ale jeżeli chcemy wygrać ligę mistrzów, to trzeba jakieś konkretniejsze nazwisko, dla mnie Thuram z Interu jest ciekawy, może by dało radę kupić Bastoniego i Thurama w duecie za około 80-90mln, wtedy byśmy zrobili bardzo dobre, duże deale.
0
@Gacu95 Tylko, że Eric to nie pomocnik, Casado prawdopodobnie odejdzie bo nie nadaje się tu nawet jako zmiennik, a z Gavim nie wiadomo co będzie po tak długich kontuzjach.
2
@Gacu95 Bernardo jako naturalny zmiennik dla Pedriego byłby idealny.
12
@AduŚ07 dosłownie mamy trzech graczy po 30, Cancelo, Lewandowski i Szczęsny i nie ma 100% pewności, że cała trójka zostanie, doświadczenie się przyda, nie wiem czy zauważyłeś, ale Pedri nie ma naturalnego zmiennika, jeżeli byśmy sprzedali Casado, to Bernardo jak najbardziej by się nam przydał.
2
Gavi w sobotę nie grał tak wcale źle, wydawał się troche "sztywny" ale myśle, że już byłby gotowy do gry, ale jednak najbezpieczniej będzie postawić na Erica.
0
@kanver_ No tylko ten chłopak ma 17/18lat i dopiero co wchodzi w seniorską piłke i w tym sezonie prezentuje się świetnie, a Bogusz to juz pewnie bliżej 30 niż 20, chociaż nie orientuje się ile on ma lat to napewno jest znacznje starszy od Zakrzewskiego, którym już interesuje się Bayern. [Poprawa] z tego co widze to ma 25lat, nie wiem czemu ale wmówiłem se jakoś, że ma już z 27 :)
1
@lithotripter A to nawet nie wiedziałem, że aż tyle zagrał, myślałem, że to jego debiutancki sezon w seniorskiej piłce, dzięki za info.
2
Widzieliście Juliana Zakrzewski'ego Hall'a? Co za gość, dopiero co zaczał grać w Mls bo ma 17lat a już ma tam 6 bramek w 5 meczach ligowych, jeżeli my jako Polska się nim nie zainteresujemy to najprawdopodobniej to będzie największa strata w historii, ale chłopaczek ma potencjał, Mama i cała rodzina od strony Mamy są Polakami, Tata i jego rodzina pochodzą z stanów. Na koszulce nosi tylko nazwisko polskie czyli Zakrzewski.
9
Cancelo to jest kawał duszy towarzyskiej, zawsze z tymi młodymi trzyma, ale to dobrze!
5
Umówmy się, albo jeden albo drugi, nie wyobrażam sobie sytuacji, w której sprowadzamy ich obu, jak dla mnie powinniśmy kupić Bastiniego i Thurama, max 80/90mln za obu i mamy dobrą pakę bez dużych odejść.
1
@Inko Thuram się po prostu nie nadaje do gry na dwóch napastników, jakby był sam z przodu i dostawałby podania od Raphy czy Yamala, to by miał gwarantowane Pichichi, gość jest naprawdę dobry.
1
A może by tak dać 80-90mln interowi za duecik Marcus Thuram + Alessandro Bastoni? Obaj to świetnie gracze i widziałbym ich u nas.
2
Po co im to? I tak te cioty zajmą czwarte miejsce.
0
@KrwawiaceoczyVEB To w takim razie kogo ty byś chciał sprowadzić do Barcelony na 9? Strasznie mnie to ciekawi z takim podejściem.
0
@takisobiektos No dobrze ale tak jak piszesz, Liverpool ma napad obstawiony, United to samo, Chelsea również, Arsenal też ma pozycje środkowego napastnika dobrze obsadzoną, więc jedynie City z Haalandem na czele mogli by po niego pójść, tylko po co? Mają jeszcze Marmosuha kupionego z Frankfurtu za bardzo duże pieniądze.
0
@takisobiektos Za około 100mln nikt go nie kupi, każdy duży klub ma już kogoś na napadzie po za Barcą, myśle, że nikt nie jest aż tak głupi żeby wydawać za rezerwowego 100mln, u nas akurat najprawdopodobniej byłby starterem.
1
Myślę, że za 75mln spokojnie Brentford go puści, jeżeli Barcelone niby "stać" na duże nazwisko takie jak Alvarez, to za podobną kwote wolałbym właśnie Igora Thiago, widać, że to jest prawdziwa 9 z krwi i kości, nie to co argetyńczyk.
0
Dlaczego jest tak małe zainteresowanie Igorem Thiago z naszej strony? Gość jest prze-kotem, drugi, tańszy i młodszy Haaland, może wyglada jakby miał z 38lat ale jest to dalej bardzo młody zawodnik.
0
@Sulimo Taki Mohamed Amoura, który by zagrał na 9 i na skrzydłach, czemu nie?
0
Jest tu ktoś kto się specjalizuje w Bundeslidze? Bo mam pytanie, czy Wolfsburg ma jakiś ciekawych graczy, prawdopodobnie spadną z ligi w tym sezonie więc można by było kogoś im podebrać.
0
@Kleps0n Co z tego, że do sędziów, jak zachował się tragicznie i lekceważąco wobec Flicka.
0
@Kleps0n https://www.instagram.com/reel/DWvWynDiLfR/?igsh=MTR4cTNwbWpiejY0OQ==
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@Fake69 Można być nie zadowolonym, rozumiem, każdemu mogą puścić nerwy, ale mu te nerwy puszczają coraz częściej, jak schodzi w końcówce źle, jak gra 90minut źle. To w jaki sposob on dziś potraktował Flicka jest naprawde nie okej, najlepsze jesg to, że to nie jego pierwsze takie zachowanie, dla mnie to zwykły brak szacunku.
0
@TaughtMule W takim razie, w którym meczu w ostatnim czasie Vinicius zachowywał sie źle bądź nagannie? Proszę o przypomnienie.
0
@kubinho1032 nie rozumiem co cię bawi? Vini poprawił swoje zachowanie i nie zachowuje się już tak źle od dłuższego czasu, a w ostatnich kilku meczach Yamal często schodzi z boiska z niezadowoleniem i jakimś grymasem na twarzy. Nie powinno tak to wyglądać.
1
@kaamil1910 Flick po meczu powiedział, że takie zachowanie jest normalne, nie, nie jest, dla mnie takie coś jest ogromnym brakiem szacunku do trenera, jego sztabu i kolegów z drużyny. Niby młody itd, ale dlaczego Cubarsi czy Bernal tak się nie zachowują tylko nasza gwiazdeczka?
1
@Barca_Big_Moment Sprzedaż Kounde za ogromne pieniądze i kupno Wesleya z Romy na prawą obrone, uważam, że byłby to świetny deal dla wszystkich, co do samego Wesleya to nigdy nie widziałem gracza, który aż tak by przypominał Daniego Alvesa w najlepszej formie.
0
Widzieliście? Yamalek się obraził po meczu znowu, on się zaczyna zachowywać gorzej od Viniego, co to za zachowanie ma być w ogóle?
0
@Mario96w Dobrze, ale nie jest to młody zawodnik, porównując go do innych graczy naszej kadry, jest jednym z najstarszych tutaj.