Kapitan9
Dołączył/a: lipiec 2024
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Ciekawe, czy Inigo jakby został grałby tak świetnie jak w poprzednim sezonie. Dla mnie w zeszłym sezonie był najlepszy na świecie na swojej pozycji.
0
@Macior79 Zgadzam się w 100% Dodatkowo w Gironie grał świetnie.
2
Noi oby dziś nie zagrał, niech wypocznie chłopaczyna.
0
Psg chce Rashforda, może dogadajmy się z nimi, że wykupujemy go im za te 30mln, po czym wymieniamy go za Barcole + dopłacamy z 20mln. Świetny deal to mógłby być a mi osobiście Barcola się marzy.
22
Daj Boże, lubie gościa, ale tam będzie mu lepiej.
1
Mam być szczery? Wolałabym wydać na tego chłopaka 40mln, zamiast za Rashforda 30mln.
6
Odejście Bernala to byłaby ogromna strata, wolałbym stracić na raz De Jonga i Casado niż Bernala. Dla mnie świetny zawodnik i to on powinien tworzyć trio z Pedrim i Ferminem. De Jonga to bym najchętniej pożegnał latem.
0
@RumbleDelivery Jestem tego samego zdania, fajnie, że Polak, swoje już zrobił ale trzeba wiedzieć kiedy ze sceny zejść i to już dla niego czas, jeżeli chcemy być poważnie traktowani w lidze mistrzów, to potrzebujemy 9, a nie starego lewego i Ferrana. Czekam na transfer Osimhena.
0
@RumbleDelivery Bardziej chodzi o to, że on najprawdopodobniej nie zakończy u nas kariery, tylko pójdzie gdzieś do Mls, posiedzi tam z dwa lata i wróci do Barcelony tutaj mieszkać. Szczesny też po ponownym zakończeniu kariery zostanie w Hiszpani, ale on najprawdopodobniej w Marbeli.
1
Gavi zagrał fajny mecz, jak na to, że był tak długo kontuzjowany. Yamal, Olmo, Gavi, Cancelo najlepsi na boisku u nas.
0
Flick to chyba polubił tego Araujo na prawej obronie.
4
Co jak co ale Olmo i Gaviemu (nie wspominając już o Yamalu) należą się pochwały, zagrali bardzo dobry mecz.
0
Jeżeli Ferran byłby w formie to może by coś ustrzelił ale znając jego to bez szans, ja już zapomniałem jaką on cieszynke robił.
3
Ten Guliano też cwany pet, ha tfu.
2
@malypuzon o kurde, mocne, dodaj tam jeszcze Kake i Modricia (najlepsze jest to, że i tak nigdy nie będzie lepszy nawet od Gaviego ;D)
0
Kim jest Pitarch?
3
Jeżeli Bayern z takim składem ten mecz przegra, to oficjalnie są po prostu gøwɲem i tyle w temacie. Rok w rok niby są tacy potężni wiec zobaczymy dziś, zostaną zweryfikowani.
0
Kessie'emu wygasa kontrakt i nie ma zamiaru go przedłużać, ciekawe gdzie trafi.
0
Malen ma fajne liczby w Romie odkąd gra na 9, jest mega szybki i może również zagrać na obu skrzydłach, może warto by było sie mu przyjrzec.
5
Będziecie oglądali jak Biali dostają po dupie od Olise?
0
Angelino z Romy na lewą obronę będzie w lato do wyjęcia za 10mln, może warto by go było podpisać?
0
@KrwawiaceoczyVEB Według mnie Oyarzabal byłby fajnym wzmocnieniem, ale jeżeli chcemy wygrać ligę mistrzów, to trzeba jakieś konkretniejsze nazwisko, dla mnie Thuram z Interu jest ciekawy, może by dało radę kupić Bastoniego i Thurama w duecie za około 80-90mln, wtedy byśmy zrobili bardzo dobre, duże deale.
0
@Gacu95 Tylko, że Eric to nie pomocnik, Casado prawdopodobnie odejdzie bo nie nadaje się tu nawet jako zmiennik, a z Gavim nie wiadomo co będzie po tak długich kontuzjach.
2
@Gacu95 Bernardo jako naturalny zmiennik dla Pedriego byłby idealny.
12
@AduŚ07 dosłownie mamy trzech graczy po 30, Cancelo, Lewandowski i Szczęsny i nie ma 100% pewności, że cała trójka zostanie, doświadczenie się przyda, nie wiem czy zauważyłeś, ale Pedri nie ma naturalnego zmiennika, jeżeli byśmy sprzedali Casado, to Bernardo jak najbardziej by się nam przydał.
2
Gavi w sobotę nie grał tak wcale źle, wydawał się troche "sztywny" ale myśle, że już byłby gotowy do gry, ale jednak najbezpieczniej będzie postawić na Erica.
0
@kanver_ No tylko ten chłopak ma 17/18lat i dopiero co wchodzi w seniorską piłke i w tym sezonie prezentuje się świetnie, a Bogusz to juz pewnie bliżej 30 niż 20, chociaż nie orientuje się ile on ma lat to napewno jest znacznje starszy od Zakrzewskiego, którym już interesuje się Bayern. [Poprawa] z tego co widze to ma 25lat, nie wiem czemu ale wmówiłem se jakoś, że ma już z 27 :)
1
@lithotripter A to nawet nie wiedziałem, że aż tyle zagrał, myślałem, że to jego debiutancki sezon w seniorskiej piłce, dzięki za info.
2
Widzieliście Juliana Zakrzewski'ego Hall'a? Co za gość, dopiero co zaczał grać w Mls bo ma 17lat a już ma tam 6 bramek w 5 meczach ligowych, jeżeli my jako Polska się nim nie zainteresujemy to najprawdopodobniej to będzie największa strata w historii, ale chłopaczek ma potencjał, Mama i cała rodzina od strony Mamy są Polakami, Tata i jego rodzina pochodzą z stanów. Na koszulce nosi tylko nazwisko polskie czyli Zakrzewski.
9
Cancelo to jest kawał duszy towarzyskiej, zawsze z tymi młodymi trzyma, ale to dobrze!