0

@Szpenio Barca szuka mobilnego napastnika. Igor thiago taki nie jest, Joao Pedro owszem.

0

@Rupert_Haubica Taki, że nie grają w lidze mistrzów. Dalej jest tam niezłe bagno i muszą być świadomi tego, że tacy gracze jak Pedro będą mogli chcieć zmienić klub. Tak dodam jeszcze, że Chelsea ma chrapkę na Osimhena.

1

@Zbiciu Czy ja wiem czy tylko brazylijczycy się liczą? Mamy tylko jednego, a Deco w ostanim czasie to ściągnął tu tylko Roque.

1

Bardzo mnie to cieszy, najlepsza opcja.

0

Zargoza będzie może do wyjęcia z Bayernu nawet na wypożyczenie jakieś. Solidny grajek na dwojke będzie dobry.

0

@Demazo Dla mnie najlepsza opcja w tym momencie. Mógłby być do wyjęcia nawet za +- 80mln. Ale moim zdaniem moglibyśmy włączyć w oferte Kounde. Czyli powiedzmy Kounde + dopłacamy im 10mln. Jak wiadomo nie od dziś to Chelsea ma na niego czutke. My na prawej obronie możemy wystawiać Erica, który wcale nie jest gorszy i dać szanse Fortowi i Espartowi, od biedy to tam nawet zagra Araujo. Londyńczycy mają na prawej Jamesa i Gusto, ale Anglik nawet lepiej gra w pomocy a Gusto to jeszcze nie jest tak topowy gracz by występować od pierwszej minuty. Jules'owi dobrze zrobi odejście i uważam, że tak czy siak Francuz powinien zostać pożegnany latem.

0

@Hugo76 Możliwe, obecnie na rynku nie ma nikogo sensownego. Jedynie Osimhen, ktory dalej będzie drogi, nie gra w top 5 i jest problematyczny. Chociaż dalej jestem za sprowadzeniem jego. Dla mnie jedyną sensowną opcją jest Joao Pedro za 80mln, Chociaż to dalej jest typ "Ferranowy".

0

@Lanosss Nie jest to takie pewne. Wyobrażasz sobie żeby Lewandowski grał w duecie chociażby z Benzemą? Ja nie.

2

Al Hilal? Benzema, Nunez, Meite, Leonardo i jeszcze Lewego chcą? Co to za informację wyssane z palca.

8

Uwielbiam Cortesa, od dawna mówiłem, że powinien debiutować. Gość z Charakterem. Oby dziś pokazał to co pokazuje w meczach barcy atletic.

0

@bielnikk Ten Pdf Alex Jimenez? Podziękuję, widać, że wychowanek realu.

18

Dzisiaj Espart niech zacznie, potrzebuje minut.

2

@Tomek54321 ale Balde jest dużo młodszy. Kounde powinien zostać sprzedany a na prawej obronie graliby:
-Eric
-Fort
-Espart.
Byłaby to najlepsza okazja by zarobić fajną kase na Francuzie i nasi młodzi jak Fort i Espart bardzi by na tym skorzystali. Eric na spokojnie może być podstawowym prawym obroncą.

0

Kounde na sprzedaż. Prawa Obrona dla Erica, Forta i Esparta.

0

Co myślicie o takich piłkarzach jak Mario Gila albo Jan Van Hecke? Obum kończy się kontrakt w 2027r i mogliby być fajnym wzmocnieniem do nas na obrone.

0

Mario Gila z Lazio mógłby być ciekawym wzmocnieniem na środkowego obrońce, kontrakt do 2027r, bardzo solidny obrońca ale wychowanek Realu. Chociaż urodzony w Barcelonie.

0

Noi dobrze, można go wyjąć za około 80mln +, a taki Alvarez to 100mln+. Joao strzela wiecej bramek w Angli i to jeszcze w słabej Chelsea. Jeżeli szukamy mobilniaka to Pedro idealnie sie do nas wpasuje. Po za tym gośc z charakteru jest jak Kapitan a takich nam potrzeba.

0

I tak coś był w meczu za grzeczny, aż się zdziwiłem.

1

Od kilkunastu meczy, to Martin jest tym lepszym od Cubarsiego. Wiadomo, Pau jest ciągle bardzo młodym graczem, ale dalej uważam, że jest troche przereklamowany.

5

Zdałem se sprawe, że Raphinha jest starszy od De Jonga, mocne xd.

4

Moim zdaniem lato to już chyba odpowiedni czas, żeby pożegnać się z Kounde i sprzedać go gdzieś sa ładne pieniądze. Eric wczoraj pokazał, że może być podstawowym prawym obrońcą. Jeżeli ma przyjść nowy środkowy obrońca i tworzyć duet z Cubarsim to Garcia nie może być ich rezerwowym. W między czasie postawić na rozwój Esparta i Forta.

1

@July_6_BcN Nie no czysto sportowo świetny gracz jakby nie patrzeć.

0

Jeżeli by była taka opcja, to chcielibyście do nas Mbappe za darmo? (Wiadomo nie realistyczne ale jestem po prostu tego ciekaw)

0

@Yoshi94 Dokładnie. Joao Felix jeszcze w sobie miał coś takiego, że jak faktycznie trzeba było to grał świetnie, np wtedy kiedy miał coś udowodnić. U Rashforda niestety tego nie widać, a właśnie to kluczowy moment, żeby pokazac co potrafi, jeżeli chce tu zostać.

1

@Derean Gość miał dobre pół roku dwa sezony temu, a dalej go nazywają "jednym z najlepszych" Chłop jest ogólnie tragiczny.

0

Dla mnie to w lato powinniśmy podpisać Savinho z city. Gość jest tak zmiennikiem zmiennika a jest świetnym graczem i pamiętam jeszcze jak czarował w Gironie, mogliśmy go spróbować wypożyczyć z niską opcją wykupu. City i tak za niego dało grosze a to chłopak przebojowy z dobrym dryblingiem. Rashford do pożegnania.

2

Nie no Rashford potrafi czasami strzelić, czasami dać asyste ale nie jestem fanem jego gry.

0

Oni też wyszli najlepszym możliwym składem, będzie show.

0

@takisobiektos Uważam, że jest to błędne myślenie. Balde dosłownie był dosyć solidnym graczem w zeszłym sezonie pod Flickiem. Trudno jest ogarnąć Fatiego, który dotychczas był wrakiem piłkarza. Jeżeli chodzi o Araujo to on był taki zawsze ale grał świetnie pod Xavim, który nie miał jakiejś świetnej wizji gry. Flick wprowadził zupełnie nową taktykę w obronie Barcelony a Araujo, który do kumatych nie słynie się po prostu w niej nie odnalazł. Hansi stworzył za to potwory z takich graczy jak Raphinha, Inigo czy Fermin i podrasował takich graczy jak Yamal, Kounde, Pedri czy De Jong. Po za tym dał poważną szanse np Casado czy Bernalowi. @Luciano99 @Eklerek

0

@Luciano99 Otóż nie, według mnie to gość z potencjałem, który może pod Flickiem się bardzo rozwinąć i być topką obrońców świata. Wam Wszystkim @Giwera @Eklerek Bastoni strasznie zamydlił oczy. Uważam, że totalnie nie odnajdzie się w Barcelonie, tymbardziej, że jest Włochem i grając w Interze, Atalancie czy reprezentacji Włoch gra on w trójce środkowych obrońców.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?