Kapitan9
Dołączył/a: lipiec 2024
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Kto jest waszym wymarzonym zawodnikiem, który mógłby w przyszłości zagrać w Barcelonie? Ja zaczne, Yildiz i Cherki.
1
A może zamiast Alvareza duecik Espi i Etta Eyong z Levante z dużą nadzieją na to, że któryś z nich wypali i zrobi kariere? Albo Espi/Etta + doświadczony Oyarzabal?
0
@RanDiFCB Anderson w Premier leauge jest bardzo ceniony, ale 140mln to jest gruba przesada. To jest chore.
2
To, że chcemy sprzedać Ferrana to jest po prostu żart. Gość może byc najlepszą dwójką na świecie, nie ma aż tak ogromnej presji a uwierzcie, że nie raz wygra nam mecz. Musi zostać bezwzględnie na wszystko.
2
To nie tak, że właścicielem Malagi jest Al Khalaifi, który jest też właścicielem Psg?
0
Może i damy mu mniej pieniędzy, może i nie gwarantujemy mu gry w pierwszym składzie. Ale może być się o najważniejsze trofea w jego klubie z dzieciństwa. Chyba, że wybierze Atletico, to może powalczy o trzecie miejsce w la lidze.
0
Ja to już tej sagi nie śledze, co będzie to będzie, nie chce mi się w ogóle o tym czytać. Gorsza saga od tej z Nico.
4
Może Araujo obsesyjnie zechcecie?
0
@kch Ten sezon jeszcze powinien zostać, ale za rok za dobre pieniadze powinniśmy go pożegnać, za chwile straci swoją motorykę i wtedy Rapha nic nam nie da swoją obecnością.
0
@SirChuck Jeszcze oczywiście Fermin i Bernal nie do ruszenia tak na marginesie.
0
@ferdas_rawa Dokładnie, też jestem zdania, że przyszły sezon to powinien być jego ostatni. Z całym szacunkiem, miłością i sentymentem do Brazylijczyka, ale wiek robi swoje tak jak napisałeś. Za rok/max dwa lata Al Hilal, 80mln na stole powinno zostać zaakceptowane.
0
@Hindus Lukeba to jest placek, zagra solidny sezon i będzie to samo jak z Kounde, lenglentem, umtitim itd. Nie dla francuskich obrońców w Barcelonie.
0
Nie ma lepszej opcji niż on. Trzeba skupić się w takim razie na Natanie z Betisu, mocny solidniak. Grałby na pół z Martinem, umiejętności podobne.
6
Alvarez tam nie pójdzie, on chce grać dla nas. Dobry chłopak, który kompletnie nie pasuje do realu. Ale ogólnie spodziewałem się tego. Jednak uważam, że to podbijanie ceny i wywoływanie presji na nas. Uważam, że jest mała szansa na to, że Julian opuści Atletico. Materace stracili Griezzmana, Sorloth jest o krok od odejścia a Lookman pokazał, że jest skrzydłowym. Jak nie sprowadzą conamniej dwóch nowych napastnikow, to nie ma co się wogóle starać nad transferem Argentyjczyka. Jeżeli chodzi o ewentualną kwote to 120/125mln + dodatki to max.
17
Ale ja czekam na ten debiut Ebrimy Tunkary, gość jest potworem, a jest z rocznika 2010 i niedawno skończył 16lat. 5G/a w czterech meczach na Euro u17. Pilnować i dac klauzule jak najwyższa, bo tu już podobno Arsenal zaciera ręce. Wara od niego, to może być talent pokroju Yamala.
0
To ty sie powinieneś starać żeby tutaj przyjść, nie klub, coś ci się pomyliło chłopie.
0
Rüdygej będzie miał kumpla!
4
@Soetie Talent ogromny, trzeba mu znaleźć miejsce w Pierwszym zespole.
1
Co z tym transferem Cardoso Vareli? Miał być dopięty na ostani guzik i w lato miał podpisywać kontrakt z nami, a tu co? Ucichło i nic nie wiadomo.
3
Kto będzie według was czarnym koniem Mistrzostw świata? Ja typuje Norwegie, jak dla mnie strasznie daleko zajdą.
0
Fajny skład ma ta Hiszpania, wszyscy w podobnym wieku, dość doświadczony, wszyscy się razem trzymają(oczywiście po za gwiazdeczkami Yamalem i Williamsem)
1
Marc, może chcesz zakończyć kariere już?
0
Griezzman odchodzi, Sorloth odchodzi, Lookman gra na lewym skrzydle. Ojj wątpie, że puszczą jeszcze Alvareza. Ciekawe kogo jeszcze na 9 sprowadza.
0
Griezzman odchodzi, Sorloth odchodzi, Lookman gra na lewym skrzydle. Ojj wątpie, że puszczą jeszcze Alvareza.
7
Ale mnie te wieki piłkarzy schizują. Tu Araujo już 27 tu Rapha już 29 to samo De Jong. Kiedy oni się tak zestarzeli?
0
A tu Pach. Flick zwolniony Pep zatrudniony.
3
Gavi to jest jednak Gavi.
2
Ostatnim czasem mega poczułem taką sympatię do Como Ceska Fabregasa, fajną ekipe mają jakby nie patrzec i obejrzałem kilka ich meczów. Fabregas w sumie ma fajny pomysł na tych chłopaków a Como zakwalifikowało bodajże się do LM. Obecnie to chyba mój ulubiony włoski klub. Uważam, że nasz Roony idealnie by tam się wpasował, dlatego moim zdaniem powinien tam po prostu iść.
0
Gość ma taki charakter jak Grabara, nie wiem czy coś z niego wyrośnie.
0
Jak ogłosili odejście Conte z napoli, to byłem w 90% pewien, że Pep przejmie ten klub.