Kapitan9
Dołączył/a: lipiec 2024
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@norbi77 Przyszedł on do Romy w styczniu, strzelił 14bramek, zanotował dwie asysty w 18 meczach grając na 9 w typie Demebele w Psg.
1
Wiem, że to praktycznie niemożliwe, ale jakby jakimś cudem podkraść prześcieradłom Endricka, toż to byłby strzał w 10, tylko jak to zrobic.
0
Jeżeli oglądacie mecz Holandii to szczególe zwracajcie uwage na Malena, to podobny profil napastnika jakiego szukamy, a w tym sezonie serie a wyglądał niebotycznie dobrze.
1
I co Jebas nie widzi ile oni transferów robią?
0
@Hugo76 Wraca drugi tydzien z meczu legend! Uwaga!! Jest optymizm, wróci za trzy dni!
0
@szonik94 już się perełka wyłoniła, Bouaddi z Lille i Maroka, co gość pokazał to niesamowite. Ale kolejny pomocnik nam nie potrzebny, chyba, że De Jong odejdzie.
0
I Teraz przejdź tą obrone samym Yamalem, ahh ten Mou zbroi się zbroi.
0
Może jakiś Gavi albo Rapha go w klasyku za te kudły wytaśta, fajnie w sumie bedzie.
0
Ciekawe czy te spelle kupią kogoś za 150mln jeszcze.
1
Drugi wielce kochający klub jak Silva, czekam tylko na to aż te zarazy wezmą se Rashforda. A tak miało być pięknie już miał przychodzic Silva, Cucu, Alvarez, Gvardiol i znając zycie żaden z nich nie przyjdzie. Gvardiol jest o kroczek od przedłużenia umowy do 2031r a Alvarez jest nie do wyciągnięcia. Jak zostaniemy tylko z Gordonem to to będzie tragedia.
0
Podbierzmy im Endricka Pls.
0
Ha tfu na tego kudłatego.
0
@ACRAB95 To było Ironiczne jak coś..
4
Ale De Jong świetnie mówi po Angielsku, może tak transfer do Angli? :D
0
Ten Bouaddi w meczu z Brazylią to wyglądał tak cudownie na boisku.. Jakby De Jong odszedł i ten chłopak tutaj przyszedł, marzenie. Idealnie by grał w duecie z Pedrim, potrafi świetnie grać w obronie, dobra technika, opanowanie niesamowite a mówimy o chłopaku, który ma 18/19lat.
0
Co z tym Christensenem w końcu? Przedłuża czy nie? Wiem, że był blisko przedłużenia umowy o dwa lata ale żadnej oficjalki (chyba) nie było.
24
Ferran musi zostać priorytetowo. Wiem, że ma tutaj dużo hejterów, ale dla mnie to bardzo wartościowy piłkarz, który układa również drużyne i jest jednym z najbardziej lubianych w szatni. Może jako wyjściowa 9 to za dużo dla niego ale jako Joker, wchodzący na podmęczonych rywali może nam dużo dać i nie jeden mecz wygrać.
7
@waletpl Lewy jest profesjonalistą i nigdy publiczne nie mówił, że chce grać u białych.
0
Może i głupio gadam, ale Endrick powinien grać w Barcelonie. Idealnie by sie do nas wpisał w tym momencie. Mogliśmy iść All in po niego a Tygryska zostawić w spokoju. Chociaż z drugiej strony to Roque wcale nie powinien odchodzic definitywnie do Palmeiras, teraz strzela tam hurtowo a to my zostaliśmy bez napastnika.
0
O proszę, Chadi Riad!
2
Fati jest w Brazylii i wstawił tik toka jak tańczy z Joao Pedro xD.
0
Chicago Fire podobno chce Alabe i Goretzke, to Lewciu będzie miał ekipe z Bayernu!
2
Na papierze fajnie kurna wygląda.
0
@19Riki20 ArsenkveFcb na yt, młody chłopak transmituje i komentuje mecze barcy b na swoim kanale, bynajmniej robił to od października do stycznia bo wtedy właśnie głównie oglądałem te mecze. Polecam.
0
@malypuzon Bramkarze są juz sprawdzeni na treningach, Eden Aller i oczywiście Kochen notorycznie wymieniają się w roli trzeciego bramkarza pierwszej drużyny i trenują z pierwszą drużyna.
2
Cieszą mnie te nazwiska ale zabrałbym jeszcze Farinasa i Nomoko. Ten drugi czyli Nomoko osobiście robi na mnie największe wrażenie, doznał Acl ale przed kontują był świetny ogladalem jego mecze i jak dla mnie on i Xavi Espart byli najlepsi na boisku. Chłopaczek przypomina Dembele ale tego z Psg, świetnie pressuje, jest hiszpanem o malijskich korzeniach.
0
Nie jestem za tym, żeby go sprowadzać, to kolejny nastolatek, który nie ma cech przywódczych. Potrzebujemy gościa który poukłada całą defensywe i pomoże Cubarsiemu, tak jak to robił Inigo. (Tak dalej nie pogodziłem się z odejściem Baska)
3
Nasza nowa dziewiątka!
3
Nie podpisaliśmy Bernardo to dawać tutaj Rashy'ego, zasłużył a napewno się przyda.
0
@Bombelek951 Tylko, że to Vlaho jest wiecznie kontuzjowany. Zaliczył przeogromny zjazd a Juventus chciał się go od dawna pozbyć, praktycznie w każdym okienku był łączony z odejściem i nie ma co się dziwić. Z tym Nunezem to nie przesadzajmy. Jest lepszy od Serba, jest szybszy i doświadczony w najlepszej lidze świata, to, że ma problemy z celnoscią to jest tak naprawde nic. Chłop ma końskie zdrowie, może do nas przyjsc na wypożyczenie z Al Hilal albo także za darmo. Przypominam, że ci "memowi" piłkarze z Premier leauge w słabszej lidze świetnie się odnajdują, przykładowo Antony. Jeżeli chodzi o Espiego to jest płacenie za ogromny potencjał. Levante chce za niego 25mln a są to grosze tak naprawde, nie strzelił dużo ale potencjał ma ogromny i chociaż to nie typ napastnika jaki chcemy, to serio bym chłopaczyne rozważył.
@juro14