zabamix
Dołączył/a: grudzień 2013
Bolesławiec
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
28
Z takim Roberto można spokojnie jechać na Santiago :-D
0
Z takim Roberto można spokojnie jechać na Santiago Bernabeu ;)
1
Alez zajebal !!
Roberto druga asysta !
4
Ale akcja !
Ale asysta Roberto !
ale El Pistolero !
0
A ja na Live postawiłem :)
2
Na TVP Sport leci Barcelona-Eibar. Komentuje Laskowski :)
1
11 Barcelony:
Masip, Douglas, Bartra, Vermaelen, Adriano, Mathieu, Samper, Gumbau i Kaptoum, Munir, Sandro,
0
Spoko :)
0
mam taki dziwny niepokój związany z transmisją Klasyku w Eleven.
Czuje że mogą nie udźwignąć tylu oglądających.
0
włącz tryb "wersja na komputer" w opcjach.
0
Mi tez. Włączyłem w opcjach "wersja na komputer" i po problemie narazie
3
Hazard nie wytrzymał presji.
4
ależ zagranie Thiago :O
0
Świetne :D
https://www.facebook.com/culesdelfcbarcelona/videos/10153273396552684/
6
Co jak co, ale absencja Leo Messiego może nam wyjść na dobre. Ney pod jego nieobecność nabrał sporo pewności siebie i kreuje sytuacje po Lewej stronie boiska. Wróci Leo zacznie kreowanie po prawej stronie. Być może będziemy mieli dwa piekielnie groźne skrzydła :)
0
A ja polecam Paco Rabanne Milion :) świetny długoutrzymujcy zapach :)
0
Przypominam że w tamtym sezonie w tym samym momencie było identycznie lub nawet z większą przewaga Realu (22 zwycięstwa z rzędu) poczekajmy na wiosnę ;-)
0
http://estaticos.sport.es/resources/jpg/2/9/ronaldos-gesture-1427137254492.jpg
0
Coooooooo Nolito !!!!!
0
w tabeli: NAJLEPSI STRZELCY (PICHICHI) jest błąd w kolorach tła wierszy.
Ale odnośnie zmian to Redakcjo Chylę czoła !!!
0
0:55 Suarez no-look pass :)
8
Douglas jaki fryz :D
0
https://www.facebook.com/culesdelfcbarcelona/videos/10153256386702684/
3
Po cichu liczę że Angel dorzuci brameczkę z Realem :)
Myślę że w Paryżu górą będzie gospodarz, Real dość mocno osłabiony.
0
standardowe zwroty: Ola, Gracies.
a bardziej skomplikowane to po angielsku mozna próbować :)
4
atmosfera w autokarze jest wyśmienita, w kilka sekund można zapoznać wiele osób.
poruszanie się po mieście metrem jest bardzo łatwe, jeżeli ogarniasz się orientacyjnie to nie zgubisz się.
a reszta to napawanie się widokami i przeżyciami.
0
ale Bilety kupią :)
1
Paragwaj - Argentyna z komentarzem Hudsona
http://www.vipleague.me/football/335651/2/paraguay-vs-argentina-live-stream-online.html
1
i Godin na 1-0
Urugwaj-Kolumbia
1
dodałbym tu jeszcze nazwisko Boniek.