zabamix
Dołączył/a: grudzień 2013
Bolesławiec
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Luis Van Żal
0
gra o pietruszkę. niech odpoczywa Neymarinho :)
0
witaj w klubie :/
0
ATM Rozrywka codziennie o 3:00 w nocy :D
kto cierpi na bezsebbosc to polecam ;)
wg mnie jeden z lepszych teleturniejów :)
0
Bordowo-granatowi Czysta ! :D
16
"Klubowe Mistrzostwa Świata: - To bardzo pożądany turniej. My musimy jednak zmierzać od spotkania do spotkania, aby nie przydarzyło nam się to co innym, którzy myśleli już o finale, a w końcu ich tam zabrakło."
zaorane :)
4
Deulofeu Asysta ! już 7 w PL !
0
Mi osobiście jego gra podoba się coraz bardziej :)
Widziałbym go jako następcę Masche.
0
Stones to taki młodszy Masche :-D
2
jak Leon Zawodowiec :D
-> Lucho Zawodowiec :)
0
z przodu widziałbym Sandro Munira i Leo
w pomocy odpocząć musi Busi, za niego najchetniel widziałbym Sampera.
w obronie Bartra z Vermalenem niech łapią minuty
3
Idealny zimny prysznic :)
Bez paniki ludzie ;)
4
Przypominam że gole strzelamy zazwyczaj w drugich połowach ;)
0
tak bardzo aktualne ;)
0
http://www.wastedgifmaker.com/gifs/5661ca34c7358/output.gif :D
2
http://www.wastedgifmaker.com/gifs/5661ca34c7358/output.gif :)
0
z jednej strony to dobrze ze Real juz się pożegnał z CdR
z drugiej zaś strony wolałbym, żebyśmy ich pokonali na boisku.
w takim wypadku być może omija nas Klasyk.
1
POTWIERDZONE !
menu->ustawienia->(scrolluj na sam dół) Pokaz zaawansowane->(znowu scrolluj na dół) RESETOWANIE USTAWIEN
Potem menu->rozszerzenia i właczenie Adblock
u mnie ZAWSZE pomaga
ps. haseł nie tracisz :)
2
http://static.fangol.pl/content/4/4/4/44493efe8c33915e5abb329c84cd1c99-554.jpg
2
ogolnie nie mozna przeszkadzac bramkarzowi przy wznawianiu gry
3
i Aktualny Nasz mistrz !!!
https://vimeo.com/116052450
0
byłem w maju na La Rambli w Barcelonie i ten sklep już tam był :)
0
● Najwięcej goli w Copa del Rey dla Barcelony ale ogólnie, masz?
0
,,Jasno widać, że klub o niczym nie wiedział. Villarreal i Federacja też o niczym nam nie powiedzieli, więc o niczym nie wiedzieliśmy. Dlatego zawodnik wystąpił w tym spotkaniu. Kiedy powiedziano nam, że mogła zaistnieć taka sytuacja, to zmieniliśmy go, żeby pokazać dobrą wiarę.'' - Benitez
2
tylko i wyłącznie 0:47-0:48 :D
7
i po tryplecie dla Realu.
0
Reus prowadzi z Atletico 1:0
O dziwo Marco nie jest autorem bramki :P
26
Czemu nie śpiewa Kevin Roldan ? ;)
1
"Gratulacje przyjaciele!"
i od razu mi się gęba cieszy :)
0
trochę kłuje w oczy ta 1 stracona :D
to co gramy teraz to bajka. Oby pozostać na tym poziomie do Mediolanu. :)