2

Luis Van Żal

0

gra o pietruszkę. niech odpoczywa Neymarinho :)

0

witaj w klubie :/

0

ATM Rozrywka codziennie o 3:00 w nocy :D
kto cierpi na bezsebbosc to polecam ;)

wg mnie jeden z lepszych teleturniejów :)

0

Bordowo-granatowi Czysta ! :D

16

"Klubowe Mistrzostwa Świata: - To bardzo pożądany turniej. My musimy jednak zmierzać od spotkania do spotkania, aby nie przydarzyło nam się to co innym, którzy myśleli już o finale, a w końcu ich tam zabrakło."

zaorane :)

4

Deulofeu Asysta ! już 7 w PL !

0

Mi osobiście jego gra podoba się coraz bardziej :)
Widziałbym go jako następcę Masche.

0

Stones to taki młodszy Masche :-D

2

jak Leon Zawodowiec :D

-> Lucho Zawodowiec :)

0

z przodu widziałbym Sandro Munira i Leo
w pomocy odpocząć musi Busi, za niego najchetniel widziałbym Sampera.
w obronie Bartra z Vermalenem niech łapią minuty

3

Idealny zimny prysznic :)
Bez paniki ludzie ;)

4

Przypominam że gole strzelamy zazwyczaj w drugich połowach ;)

0



tak bardzo aktualne ;)

0

z jednej strony to dobrze ze Real juz się pożegnał z CdR
z drugiej zaś strony wolałbym, żebyśmy ich pokonali na boisku.

w takim wypadku być może omija nas Klasyk.

1

POTWIERDZONE !
menu->ustawienia->(scrolluj na sam dół) Pokaz zaawansowane->(znowu scrolluj na dół) RESETOWANIE USTAWIEN

Potem menu->rozszerzenia i właczenie Adblock

u mnie ZAWSZE pomaga

ps. haseł nie tracisz :)

2

ogolnie nie mozna przeszkadzac bramkarzowi przy wznawianiu gry

3

i Aktualny Nasz mistrz !!!

https://vimeo.com/116052450

0

byłem w maju na La Rambli w Barcelonie i ten sklep już tam był :)

0

● Najwięcej goli w Copa del Rey dla Barcelony ale ogólnie, masz?

0

,,Jasno widać, że klub o niczym nie wiedział. Villarreal i Federacja też o niczym nam nie powiedzieli, więc o niczym nie wiedzieliśmy. Dlatego zawodnik wystąpił w tym spotkaniu. Kiedy powiedziano nam, że mogła zaistnieć taka sytuacja, to zmieniliśmy go, żeby pokazać dobrą wiarę.'' - Benitez

2

tylko i wyłącznie 0:47-0:48 :D

7

i po tryplecie dla Realu.

0

Reus prowadzi z Atletico 1:0

O dziwo Marco nie jest autorem bramki :P

26

Czemu nie śpiewa Kevin Roldan ? ;)

1

"Gratulacje przyjaciele!"
i od razu mi się gęba cieszy :)

0

trochę kłuje w oczy ta 1 stracona :D
to co gramy teraz to bajka. Oby pozostać na tym poziomie do Mediolanu. :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?