zabamix
Dołączył/a: grudzień 2013
Bolesławiec
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
https://scontent-fra3-1.xx.fbcdn.net/hphotos-xaf1/v/t1.0-9/12226935_10153318394777684_1249858943111067840_n.jpg?oh=96ea17433a9fea043f5ea7ff0547c6af
4
http://img.myepicwall.com/2015/11/4e99c252c34af44170d88d6b55f4281d.jpg
1
tylko ze u nich jest skala 1-6, a u nas 1-10.
0
Bramki z komentarzem Cadena Ser:
Gol 1:
Gol 2:
Gol 3:
Gol 4:
5
FOTAZO !
INIESTAZO !
1
INIESTAZO !!!
1
Isco - 1,0 - Grał pół godziny. Nie wprowadził ożywienia do gry Realu i bezczelnie kopnął w kolano Neymara. Opuścił boisko za czerwoną kartkę.
Isco ożywił grę Realu.
jedynie z tym bym się nie zgodził
1
Gdzie w końcu ten artykuł z ocenami po Klasyku? :D
20
"W ostatnich meczach Bravo pokazał świetną formę, szczególne z Realem. Czy to sprawia, że możesz przemyśleć decyzję o tym, kto będzie bronił w Lidze Mistrzów?
- Tak. [cisza] Mógłbym to przemyśleć, tak jak powiedziałeś to ty.
Gdyby przed początkiem sezonu twój przyjaciel powiedziałby ci, że podejdziecie do Klasyku z trzema punktami przewagi, Messi będzie kontuzjowany i wejdzie na murawę przy rozstrzygniętym meczu, a wy po spotkaniu będziecie mieć sześć punktów więcej, co byś powiedział?
- To mógłby powiedzieć tylko dziennikarz, a ja nie mam ich wśród przyjaciół. To niemożliwe [śmiech]."
Uwielbiam tego typu smaczki z konferencji Lucho :)
25
https://www.facebook.com/culesdelfcbarcelona/videos/vb.81267402683/10153317263992684/?type=2&theater
Video gdzie Alves odpowiada Marce :D
41
"Witaj Dani, radio Marca. Do jakiego punktu…
- Radio Marca? [uśmiech]
Tak. [śmiech] Ty decydujesz…
[pokręcił palcem] Następna osoba. Ani Marca, ani AS. Ja robię jak Mourinho. Rozmawiam tylko z twoim szefem."
Pozdro z podłogi
https://imgflip.com/gif/ulo5z
0
Iniestazo !!!
0
Munir ma jedną OGROMNĄ wadę - nie ma prawej nogi i nigdy jej nie używa.
W takim klubie jak Barcelona to nie przystoi.
On na siłę szuka tej lewej.
już któryś jego strzał taki że zamiast prawą uderzyc to kopie lewą i to nie wpada.
75
Z jednej strony żal ze Generała już nie ma z Nami.
Z drugiej zaś strony wiedział kiedy zejść ze sceny i zrobić miejsce młodym (patrz Roberto).
#6raciesXAVI
0
Wiedziałem że się wyliże :D
Vamos Szefuncio !
0
komentarz chyba arabski, ale gościu przy golu Iniesty rozj*bał :D
30
niemoge z tej cieszynki :D
https://imgflip.com/gif/ujrhr
Luisito jest zajebisty :D
1
na tym treningu nie mogła być inna atmosfera :)
4
El Pistolero Fenomeno :)
0
Byłem też !!! Specjalnie przyjechałem ponad 100 km z Bolesławca, ale nie żałuję w ogóle !!!
0
"nabrania rozpędu i uderzenia depresyjnie pochylonym łbem w najbliżej stojący i możliwie solidny mur"
Masz na myśli Claudio Bravo? ;)
0
Bravo 7,5 ????? No kur*a kpina !!!
0
Zagranie genialne, ale nie umniejszajmy Roberto, bo wyjście do piłki fenomenalne
0
Narzekalismy ze bramek nie strzelają w pierwszej połowie
Narzekalismy że pomocnicy nie strzelają
2
Bravo !
Perfekcyjny mecz.
piękne parady i chyba dwie kiwki zrobił!
Bardzo pewny!!!
11
https://vine.co/v/iulEPP5PWXg
cały Dani :D
0
Rozpierała mnie duma gdy miałem na sobie koszulkę z jego nazwiskiem przy golu na 0-3 i przy oklaskach które dostał na Bernabeu !!!
3
łapcie komentarz RAC1 ;)
5
komentarz RAC1
2
http://zapodaj.net/b6c66dcf2fc4f.jpg.html
Claudio dziś :P