1

tylko ze u nich jest skala 1-6, a u nas 1-10.

0

Bramki z komentarzem Cadena Ser:
Gol 1:


Gol 2:

Gol 3:

Gol 4:

5

FOTAZO !
INIESTAZO !

1

INIESTAZO !!!

1


Isco - 1,0 - Grał pół godziny. Nie wprowadził ożywienia do gry Realu i bezczelnie kopnął w kolano Neymara. Opuścił boisko za czerwoną kartkę.

Isco ożywił grę Realu.

jedynie z tym bym się nie zgodził

1

Gdzie w końcu ten artykuł z ocenami po Klasyku? :D

20

"W ostatnich meczach Bravo pokazał świetną formę, szczególne z Realem. Czy to sprawia, że możesz przemyśleć decyzję o tym, kto będzie bronił w Lidze Mistrzów?

- Tak. [cisza] Mógłbym to przemyśleć, tak jak powiedziałeś to ty.



Gdyby przed początkiem sezonu twój przyjaciel powiedziałby ci, że podejdziecie do Klasyku z trzema punktami przewagi, Messi będzie kontuzjowany i wejdzie na murawę przy rozstrzygniętym meczu, a wy po spotkaniu będziecie mieć sześć punktów więcej, co byś powiedział?

- To mógłby powiedzieć tylko dziennikarz, a ja nie mam ich wśród przyjaciół. To niemożliwe [śmiech]."

Uwielbiam tego typu smaczki z konferencji Lucho :)

25

41

"Witaj Dani, radio Marca. Do jakiego punktu…

- Radio Marca? [uśmiech]

Tak. [śmiech] Ty decydujesz…

[pokręcił palcem] Następna osoba. Ani Marca, ani AS. Ja robię jak Mourinho. Rozmawiam tylko z twoim szefem."

Pozdro z podłogi

https://imgflip.com/gif/ulo5z

0

Iniestazo !!!

0

Munir ma jedną OGROMNĄ wadę - nie ma prawej nogi i nigdy jej nie używa.
W takim klubie jak Barcelona to nie przystoi.
On na siłę szuka tej lewej.
już któryś jego strzał taki że zamiast prawą uderzyc to kopie lewą i to nie wpada.

75

Z jednej strony żal ze Generała już nie ma z Nami.
Z drugiej zaś strony wiedział kiedy zejść ze sceny i zrobić miejsce młodym (patrz Roberto).

#6raciesXAVI

0

Wiedziałem że się wyliże :D

Vamos Szefuncio !

0



komentarz chyba arabski, ale gościu przy golu Iniesty rozj*bał :D

30

niemoge z tej cieszynki :D
https://imgflip.com/gif/ujrhr

Luisito jest zajebisty :D

1

na tym treningu nie mogła być inna atmosfera :)

4

El Pistolero Fenomeno :)

0

Byłem też !!! Specjalnie przyjechałem ponad 100 km z Bolesławca, ale nie żałuję w ogóle !!!

0

"nabrania rozpędu i uderzenia depresyjnie pochylonym łbem w najbliżej stojący i możliwie solidny mur"

Masz na myśli Claudio Bravo? ;)

0

Bravo 7,5 ????? No kur*a kpina !!!

0

Zagranie genialne, ale nie umniejszajmy Roberto, bo wyjście do piłki fenomenalne

0

Narzekalismy ze bramek nie strzelają w pierwszej połowie
Narzekalismy że pomocnicy nie strzelają

2

Bravo !
Perfekcyjny mecz.
piękne parady i chyba dwie kiwki zrobił!
Bardzo pewny!!!

11

0

Rozpierała mnie duma gdy miałem na sobie koszulkę z jego nazwiskiem przy golu na 0-3 i przy oklaskach które dostał na Bernabeu !!!

3



łapcie komentarz RAC1 ;)

5



komentarz RAC1

2

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?