0

Neymarinho !

0

Chociażby derby z Espanyolem na Camp nou. Gdzie Espanyol prowadził 0-1

19

Czekam na jego bramkę z główki ;-)

9

Moze nie wywalić, ale wrzucić Masche na DMa. Sam o tym pisałem i nie ukrywam tego. Busi był wtedy bez formy, mnóstwo głupich strat a Masche lepiej dawał sobie radę.

Chwała za to że wskoczył na właściwie tory i do tej pory jest Messim na swojej pozycji.

0

3:25 Masche - numteg :D

0

Ale Denis ładnie zakręcił obrońcą Rapidu !!! :)

1

poprzednie spotkania komentował całkiem żywiołowo

16

UWAGA !!!
Na TVP Sport o 15:35 jest powtórka El Clasico 0:4 prawdopodobnie z komentarzem Laskowskiego.

59

ooooo jest Busquets :)

a Bravo (wygrany tryplet i Copa America) bez nominacji...

0

Oczywiście, na pewno masz racje, ale moim zdaniem gra w takim klubie jak Barcelona wymaga troche więcej.

3

daj spokój z takimi porównaniami. Piłkarz to nie magazynier.

0

"Po rozegraniu słabego spotkania Chorwat woli spędzić czas ze swoją córką, zamiast analizować zapisy wideo z meczu: - Odstawiam futbol na bok i zaczynam bawić się z córką jej lalkami Barbie"

niewiem jak Wam, ale mi to się nie podoba. Powinien robić i to i to.

0

Racja, wyleciało mi to z głowy :)

2

Fakt, zapomniałem :)

0

39???

ja obliczyłem że LaLiga + LM to 35 goli MSN.
26 liga
9 lm

0

raz podał piłkę po ziemi do suareza ktory wył w lini z obrońcami Romy.
Występ na plus. oby więcej takich to może rozwinie się jak Roberto :)

0

praktycznie żadne.
jedynie może PSV cos ugrać wg mnie.

31

http://fangol.pl/view/132486/messi-oddal-karnego-neymarowi
i jeszcze to "oczko" !!!

Familia !!!

0

Istotny fakt.
Po prostu chciałem zaznaczyć czego bym nie chciał :)

ogólnie to ja bardzo wierze w nasz zespół.

za lekko ponad miesiac do składu wskakują Arda i Aleix także jest dobrze :)

0

Pięknie to wszystko wygląda, atmosfera, gra.
ale wiadomo że taki stan jest trudno utrzymać do końca sezonu. mam nadzieję że akurat Nam to się uda, mimo wszystko mam pewne obawy.
wiadomo jak to było z Realem (22 mecze z rzedu wygrane).

0

35
Liga + LM

7

Jak Real przy pamiętnym 2-6 :D

1

AALE Urwał !!!! :D

0

COOOOO TOOOO BYYYYYŁOOOO?!!!!!

0

Busquets jest mega kozakiem. Nie ma lepszego !!!

1

co Busi zagral piłę?????? :O
Mistrz !

0

potwierdzam JEST.

tu masz bezpośredni link do kanału:
http://weeb.tv/channel/canalpluspolska06

26

Żelisław Żyżyński przed chwilą powiedział że Hulk nieładnie się zachował bo ośmieszył efektownym dryblingiem 2 piłkarzy Valencii.
Orłowski bardzo mądrze mu odpowiedział że jest przeciwny temu żeby się tak oceniało i że dobrze że Neymar czy kto inny tak robi bo to wszystko jest dozwolone, a to że piłkarze drużyny przeciwnej na to pozwalają to ich wina.

+10 dla Leszka !!!

0

El Pistolero Fenomeno ! ;)

0

3-3 .......

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?