zabamix
Dołączył/a: grudzień 2013
Bolesławiec
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
http://zapodaj.net/b6c66dcf2fc4f.jpg.html
:D
7
to duma mieć na sobie koszulkę z jego nazwiskiem przy golu na 0-3 !!!
1
Ludzie.
Meczenazywo.pl
Meczyki.pl
Meczyki24
Poszukajcie trochę sami a nie liczycie na kogoś i co parę minut spamuje na La Rambla
0
Trzeba myśleć wcześniej. I kupic wczoraj albo przedwczoraj. Termin klasyku był znany od dawna
0
Raz placisz i masz wszystkie kanały jakie są udostępnione na weeb.tv
0
Na weeb.tv regularnie jest udostępniany Eleven. Myślę że dziś nie zrobią wyjątku
0
To spróbuj jeszcze raz. Najwyżej stracisz 4zl.
0
Weeb.tv wprowadziło płatność przez PayU. I premium włącza się momentalnie po wpłacie.
Jeżeli mówimy o płatności przelewem
1
http://eurosport.onet.pl/pilka-nozna/fcb-escola/fc-barcelona-warszawska-szkolka-wyrzucona-na-bruk/3yxhh1?utm_source=onetsg_fb_viasg&utm_medium=onetsg_fb_sport&utm_campaign=onetsg_fb
Polska...
2
Info było na Satkurier.pl
pisałem i dzwoniłem do Orange to "rozmowy trwają" tylko tyle można się od nich dowiedzieć.
Pisałem do Eleven też to tak samo, "rozmowy w trakcie".
Zapytałem ich o jakikolwiek termin to Orange: "niewiemy tego" a Eleven "nie możemy podawać takich informacji"
0
uuuu ja bym bał sie :D
0
ja mam Everton, Arsenal. Barca, Valencia i PSG ;)
0
DANI poproszę powtórkę jutro :D
0
dla mnie 610 a 1222 to jest ponad dwa razy więcej, ale co ja tam wiem
;)
1
tu trzeba spojrzeć pod dwoma kątami.
efektowna i efektywna bramka.
efektowna to bez wątpienia Golazo Alexisa
efektywna to bez wątpienia Rajd Messiego
0
Po obejrzeniu twierdze że Leo w 90% wyjdzie w pierwszym składzie. mamy jeszcze 4 dni a On już odbywa pełny trening :)
0
ja też mam tak samo :P
0
na STS wczesniej było 2.86 a teraz jest 2.87
1
słabo...
niedawno Grimaldo objechany jak pachołek, w ofensywie on troche lepiej ale szału nie ma.
cała ofensywa nic nie daje
3
http://www.vipbox.sx/football/344279/1/argentina-vs-brazil-live-stream-online.html
Stream ARG-BRA
1
Stunt GP
0
w tym sezonie pęknie 125 goli MSN :D
0
http://www.ligabbva.pl/rozgrywki/zolte-kartki.html
0
I dość często słychać też Suaaaaarez Suaaaaarez
0
jakie wirusy?
1
też raczej sądzę że Neymar.
bo z prawej będzie zapewne Williams.
3
jestem ciekaw kto znajdzie się na lewym skrzydle w 11 kolejki La Liga
Neymar czy Konoplyanka ?
Jak myślicie?
Czy może jednak będzie miejsce dla obu?
Bo wg mnie jeden jak i drugi równie dobrze zasługuje
6
Barca - Villareal
komentuje Hudson
1
Chemie pomiędzy Ney'em a Luisem, można porównać do Chemii Leo i Ney'a z początku poprzedniego sezonu.
możemy pokusić się o zwycięstwo na SB. :)
3
Wróciłem właśnie do domu.
Byłem na seansie meczowym u Koleżanki (fanka Realu) która jakiś czas temu była w Madrycie i kupiła mi upominki.
Okazało się że jeden z nich jest dość aktualny: http://i67.tinypic.com/24bk9pv.jpg