3

7

to duma mieć na sobie koszulkę z jego nazwiskiem przy golu na 0-3 !!!

1

Ludzie.
Meczenazywo.pl
Meczyki.pl
Meczyki24

Poszukajcie trochę sami a nie liczycie na kogoś i co parę minut spamuje na La Rambla

0

Trzeba myśleć wcześniej. I kupic wczoraj albo przedwczoraj. Termin klasyku był znany od dawna

0

Raz placisz i masz wszystkie kanały jakie są udostępnione na weeb.tv

0

Na weeb.tv regularnie jest udostępniany Eleven. Myślę że dziś nie zrobią wyjątku

0

To spróbuj jeszcze raz. Najwyżej stracisz 4zl.

0

Weeb.tv wprowadziło płatność przez PayU. I premium włącza się momentalnie po wpłacie.
Jeżeli mówimy o płatności przelewem

2

Info było na Satkurier.pl
pisałem i dzwoniłem do Orange to "rozmowy trwają" tylko tyle można się od nich dowiedzieć.
Pisałem do Eleven też to tak samo, "rozmowy w trakcie".

Zapytałem ich o jakikolwiek termin to Orange: "niewiemy tego" a Eleven "nie możemy podawać takich informacji"

0

uuuu ja bym bał sie :D

0

ja mam Everton, Arsenal. Barca, Valencia i PSG ;)

0



DANI poproszę powtórkę jutro :D

0

dla mnie 610 a 1222 to jest ponad dwa razy więcej, ale co ja tam wiem





;)

1

tu trzeba spojrzeć pod dwoma kątami.
efektowna i efektywna bramka.

efektowna to bez wątpienia Golazo Alexisa
efektywna to bez wątpienia Rajd Messiego

0

Po obejrzeniu twierdze że Leo w 90% wyjdzie w pierwszym składzie. mamy jeszcze 4 dni a On już odbywa pełny trening :)

0

ja też mam tak samo :P

0

na STS wczesniej było 2.86 a teraz jest 2.87

1

słabo...
niedawno Grimaldo objechany jak pachołek, w ofensywie on troche lepiej ale szału nie ma.

cała ofensywa nic nie daje

1

Stunt GP

0

w tym sezonie pęknie 125 goli MSN :D

0

I dość często słychać też Suaaaaarez Suaaaaarez

0

jakie wirusy?

1

też raczej sądzę że Neymar.
bo z prawej będzie zapewne Williams.

3

jestem ciekaw kto znajdzie się na lewym skrzydle w 11 kolejki La Liga
Neymar czy Konoplyanka ?

Jak myślicie?
Czy może jednak będzie miejsce dla obu?

Bo wg mnie jeden jak i drugi równie dobrze zasługuje

6



Barca - Villareal
komentuje Hudson

1

Chemie pomiędzy Ney'em a Luisem, można porównać do Chemii Leo i Ney'a z początku poprzedniego sezonu.

możemy pokusić się o zwycięstwo na SB. :)

3

Wróciłem właśnie do domu.
Byłem na seansie meczowym u Koleżanki (fanka Realu) która jakiś czas temu była w Madrycie i kupiła mi upominki.

Okazało się że jeden z nich jest dość aktualny: http://i67.tinypic.com/24bk9pv.jpg

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?