zabamix
Dołączył/a: grudzień 2013
Bolesławiec
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Na La Rambla polecenia się nie liczą do profilu :P
3
Fabian to też Kocur !
3
Krychowiak to jednak klasa jest :)
0
Krzysztof Jarzyna ze Szczecina :)
0
Szkoda że nie grał w meczu z Realem ;P fajnie że gra dużo, jeżeli chce pracować nad sobą tak jak mówi to będą z niego ludzie:)
3
Cieszy mnie takie zaangażowanie osób trzecich.
Szczerze to jeżeli ktoś/coś sprawi że Rafinha będzie mógł grać, to dla mnie rejestracja Ardy może poczekać do stycznia.
3
są jeszcze dwie:
- porażka Mou na SB ze Świętymi
- porażka Espanyolu i ładny gol Halilovic'a
3
Espanyol do Segunda !!!
Sporting górą :) gol w ostatniej sekundzie :D
2
Roberto na tą chwile wciąga obydwu nosem ;)
1
Chelsea przegrywa na SB jak narazie 1-2 ze Świętymi.
Chwilę temu na boisku zameldował się Pedritto :)
4
dlatego my łamiemy ten schemat ;D
Vamos!
0
Allle gol Williana !!!!!
z wolnego w samo okienko :O
0
Zobaczymy jak będzie wyglądać tabela po tej kolejce.
dla mnie nic nie jest stracone trzeba odnaleźć formę i grać swoje.
29
Niestety porażka na trudnym terenie,
Sevilla zagrała bardzo dobre spotkanie,
Rico wyciągnął kilka piłek które nie powinien,
na szczęście to nie jest końcówka sezonu tylko początek.
Dzisiejsza gra w porównaniu z grą z Celtą wyglądała dużo lepiej.
"Czy porażka, czy wygrana
w sercu zawsze Blaugrana!"
1
W COPE podano, że Real Madryt nie potwierdza, iż doszło do nawrotu urazu. Kolumbijczyk ma tylko rehabilitować ciągle starą kontuzję.
mimo wszystko sądzę że w derbach nie zagra z powodu ostrożności.
3
Z ekipiy Realu jest chyba jedynym zawodnikiem którego lubie :)
I Modrić też spoko gościu :)
15
Podobno Jamesowi odnowił się uraz mięśniowy i nie zagra kilka nastepnych tygodni.
@as
2
czemu Igla tak nie może w reprezentacji ???????
0
Czy to normalne że w Fantazy Champions Leauge automatycznie zmienia się formacja i zawodnicy?
na poczatku mialem 4-3-3, a teraz mam 3-5-2, a po drodze miałem jeszcze 5-3-2. ja nic nie zmieniałem i teraz tez nic zmienic nie moge...
0
konto premium na Weeb.tv = 4zł
karta Orange + pakiet internet 200mb=2zł
ogólnie 200mb starcza na całą transmisje w standardowej rozdzielczości.
2
Bardzo mnie cieszy powrót Alby.
W końcu będzie można normalnie poukładać obronę.
0
Dziś jeszcze coś Neymarowi doskwierało...
0
Panie TUREK niech Pan kończy to spotkanie !!!
0
TAAAAAAAAAAAAKKKKKKKKKKKKK
9
Lucho na zdjęciu pokazuje ile Deulofeu ma asyst w meczu z West Brom :)
2
próbkę miałeś na Calderon, kilka meczów temu :)
Damy rade, !!!
7
Peter Crouch? :D
1
Phil Schoen & Ray Hudson
8
Barca Taty Martino bez Messiego grała bardzo ładnie i składnie.
Myślę że damy rade :)
1
ja na żywo lałem ze śmiechu jak piłka mijała bramkę Malagi :D