1

szczególnie gdyby nie jego fenomenalne parady, Real odpadłby z Schalke.

1

też tak podchodziłem to tego transferu, Turan ma dość wybuchowy charakter, ale myśle że Lucho wie co robi i poukłada mu co nie co w głowie i wkomponuje w zespół.
Technikę ma bajeczną, w Atletico bardzo się wg mnie wyróżniał pod tym względem, umie grać w tłoku i wyjść z tego cało.

Życzę mu Potrójnej korony :D

0

o ja pier** jaka bramka z połowy boiska :O
4-0

5

nie Higuain
tylko HiguaOUT !

6

Nie nawidziłem Higuaina od finału Mistrzostw świata, ale teraz to przechodzi ludzkie pojęcie.
#HiguaOUT

8

jak ktoś się nudzi i nie ma co robić, to na Eurosport można zobaczyć na żywo Davida Ville w New York City FC :)

0

Witać że jego serce pompuje Bordowo-granatową krew!
Brawo Marc!

0

karne, w sumie dobrze że Neya nie ma ;P

1

"a poza tym wygraliśmy kilka tytułów"
jak to pięknie brzmi :) miód dla uszu :)

5

Ney z czerwoną....

1

tym razem "Diego Alvesa" :D

6

"Davida Alvesa" :D

0

Douglas Costa

0

Jak Neymar śmie tak poniżać rywala....
2x Sombrero

0

Neymar i Alves jak narazie bardzo na plus

1

bzdura! kluczem był Vermaelen który przez cały sezon ściągnął na siebie wszystkie kontuzje zespołu :)

0

Ser del Barça és el millor que hi ha!

5

niewiem jak Wy, ale ja raduje się i płacze:)
Piękne chwile !!
Visca el Barca
Visca Catalunya !!

0

Czekam na Alvesa !!! :D

2

szczena opada....
Pieknie po prostu !!!

12

"Madrid cabron..." :D

0

122 Goli naszego TRIDENTE !

1

jak mawia klasyk: "Zubi jest genialny, rozgrzeszam go"

3

Co jak co, ale Benitezowi w Hiszpani nie szło najgorzej, z Valencią zdobył kilka tytułów.

Lucho w Romie też mocny nie był, a widzimy co zrobił z Celtą i aktualnie Barceloną.

Także radzę zachować spokój. :)
Poczekamy zobaczymy.

3

Czesto w ostatnich meczach Barcelony widać było że 1 połowa grana była na 110%, zaś druga (przy korzystnym wyniku) już na jakieś 80%.

Chciałbym osobiście żeby Finał LM był grany przez naszych na 110%.

Vamos Barca !

16

Rakitić "dochodzić i tworzyć trójkąty" :D

0

a Adama grzeje ławe ...

0

no i remis!!!

1

Ney w którymś meczu, pod koniec, przy remisie (bodajże) zabrał piłkę bramkarzowi za co dostał żółtą kartkę.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?