zabamix
Dołączył/a: grudzień 2013
Bolesławiec
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
szczególnie gdyby nie jego fenomenalne parady, Real odpadłby z Schalke.
1
też tak podchodziłem to tego transferu, Turan ma dość wybuchowy charakter, ale myśle że Lucho wie co robi i poukłada mu co nie co w głowie i wkomponuje w zespół.
Technikę ma bajeczną, w Atletico bardzo się wg mnie wyróżniał pod tym względem, umie grać w tłoku i wyjść z tego cało.
Życzę mu Potrójnej korony :D
0
o ja pier** jaka bramka z połowy boiska :O
4-0
5
nie Higuain
tylko HiguaOUT !
6
Nie nawidziłem Higuaina od finału Mistrzostw świata, ale teraz to przechodzi ludzkie pojęcie.
#HiguaOUT
8
jak ktoś się nudzi i nie ma co robić, to na Eurosport można zobaczyć na żywo Davida Ville w New York City FC :)
0
Witać że jego serce pompuje Bordowo-granatową krew!
Brawo Marc!
0
karne, w sumie dobrze że Neya nie ma ;P
1
"a poza tym wygraliśmy kilka tytułów"
jak to pięknie brzmi :) miód dla uszu :)
0
http://ocdn.eu/images/pulscms/YmU7MDQsNCxhNCxlNzgsODIzOzA2LDMxNCwxYmM7MGMsMTQwYjFjZmU3ZjBhYzUyZWRjMDEwZDcwOTc4ZTg0YmUsMSwxLDYsMA__/449f77fe6ed9698b7f553ea3047cf91b.jpg nauka pod okiem Mascherano
5
Ney z czerwoną....
1
tym razem "Diego Alvesa" :D
6
"Davida Alvesa" :D
0
Douglas Costa
0
Jak Neymar śmie tak poniżać rywala....
2x Sombrero
0
Neymar i Alves jak narazie bardzo na plus
1
bzdura! kluczem był Vermaelen który przez cały sezon ściągnął na siebie wszystkie kontuzje zespołu :)
0
Ser del Barça és el millor que hi ha!
5
niewiem jak Wy, ale ja raduje się i płacze:)
Piękne chwile !!
Visca el Barca
Visca Catalunya !!
0
Czekam na Alvesa !!! :D
2
szczena opada....
Pieknie po prostu !!!
12
"Madrid cabron..." :D
0
122 Goli naszego TRIDENTE !
1
jak mawia klasyk: "Zubi jest genialny, rozgrzeszam go"
3
Co jak co, ale Benitezowi w Hiszpani nie szło najgorzej, z Valencią zdobył kilka tytułów.
Lucho w Romie też mocny nie był, a widzimy co zrobił z Celtą i aktualnie Barceloną.
Także radzę zachować spokój. :)
Poczekamy zobaczymy.
3
Czesto w ostatnich meczach Barcelony widać było że 1 połowa grana była na 110%, zaś druga (przy korzystnym wyniku) już na jakieś 80%.
Chciałbym osobiście żeby Finał LM był grany przez naszych na 110%.
Vamos Barca !
16
Rakitić "dochodzić i tworzyć trójkąty" :D
0
a Adama grzeje ławe ...
0
no i remis!!!
1
Ney w którymś meczu, pod koniec, przy remisie (bodajże) zabrał piłkę bramkarzowi za co dostał żółtą kartkę.