39

Z Malagą 3 punkty będą bardzo ważne.
ostatnie dwa spotkania z nimi to 0 strzelonych goli przez Nas.
Trzeba to zmienić !!!

Vamos !

0

BATE dostanie BATY !

0

Czuje że Verma będzie podstawowym ŚO.
z meczu na mecz jego gra wygląda lepiej.

Vamos Verma !!!

0

Strzał w stopę. zostajemy do stycznia bez klasowego zmiennika.
Nawet Nolito jak przyjdzie to do stycznia nie będzie mógł grać...
trzeba będzie Rafinhe i Inieste pchać do ataku w razie (tfu!) kontuzji MNS.

mimo wszystko Gracies PEDRO !!!

0

z Bayernem zagraliśmy na Camp Nou na 0 z tyłu.
w 70' było 0-0, a skończyło się na 3-0 dla Nas.

Vamos Barca !!! Tots units fem FORCA !!!

1

"Tots units fem Forca!!! "

1

zamkniecie sie Athleticu na wlasnej polowie oznacza (prawdopodobnie) sporo fauli i rzutów wolnych na naszą korzyść. sądze że tak może paść pierwsza bramka.

Vamossss Barca!!!

0

Valdes ?

4

"Czy porażka, czy wygrana, w sercu zawsze Blaugrana !!! "

1

idealnie. Licze na niego !!!

0

z jednej strony odejście Pedro to duże osłabienie w ataku, zaś z drugiej strony w razie kontuzji kogoś z MSN w ataku może zagrać Rafinha, Iniesta, Sandro czy Munir.

Ja osobiście zostawiłbym Pedro do stycznia.


PS. Pedro po strzeleniu bramki podczas meczu z RSSS na Camp Nou też kopał w antenkę :D

0

Takie artykuły napawają DUMĄ !!!
Visca el Barca !

0

RakiEtić jeszcze :)

0

"To właśnie rozmowy z Xavim sprawiły, że postanowiłem przedłużyć kontrakt z Barceloną"
Xavi rozmową załagodził też spór na linii Leo-Lucho.

Takie sceny napawają mnie dumą, że Barcelona to jedna Wielka Rodzina.

Bedzię mocno brakować Generała w Naszych szeregach.

41

Samper na tym zdjęciu wygląda jakby miał na karku piędziesiątkę :P

dobrze że to nic poważnego :)

1

ahhah Chelsea w 10. Karny i czerwo dla Courtois

25

no i jak wtedy napisać D10S ??

0

Jeden z plusów wyborów prezydenckich.
Braida jest niezły na swojej pozycji

2

wiadomość dla Juve, Szefunio zostaje !! :)

0

właśnie te schody i gołe betonowe mury... nie ciekawie to wygląda

0

W zeszłym sezonie to Vermaelen wziął na siebie kumulację kontuzji całego zespołu. Wygraliśmy Tryplet.
Może teraz padło na Douglasa?

#bezspiny

a tak serio to po cichu liczyłem na niego że pokaże się z dobrej strony.
Wróci Silniejszy !

3

Sandro dziś ładnie zapunktował u Lucho :)

1

oby Sandro tym golem wskoczył do 1 składu. Pięknie przymierzył !

0

Juguen Ter Stegen, Douglas, Bartra, Mathieu, Adriano, Sergio, Rakitic, Gumbau, Munir, Sandro i Suárez
@FCBarcelona.cat

0

celność strzałów fajnie jakby się poprawiła,
stracone gole i czyste konta - super :)

0

Komentarz usunięty

1

Komentarz usunięty

0

powtarzam to kolejny raz, on będzie tyle wart jeżeli w nadchodzacym sezonie utrzyma poziom z minionego sezonu.

tak czy inaczej, nie chciałbym aby Barcelona wydawała tyle kasy.
Zaraz ktoś wjedzie z Suarezem za podobną kasę.
Tak Suarez podobnie kosztował i wg mnie jak narazie Barcelona nie powinna wydawać ponownie tyle milionów.

0

"Madryt pokryje najprawdopodobniej część pensji zawodnika, który ma otrzymać godne pożegnanie"

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?