zabamix
Dołączył/a: grudzień 2013
Bolesławiec
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
39
Z Malagą 3 punkty będą bardzo ważne.
ostatnie dwa spotkania z nimi to 0 strzelonych goli przez Nas.
Trzeba to zmienić !!!
Vamos !
0
BATE dostanie BATY !
0
Czuje że Verma będzie podstawowym ŚO.
z meczu na mecz jego gra wygląda lepiej.
Vamos Verma !!!
0
Strzał w stopę. zostajemy do stycznia bez klasowego zmiennika.
Nawet Nolito jak przyjdzie to do stycznia nie będzie mógł grać...
trzeba będzie Rafinhe i Inieste pchać do ataku w razie (tfu!) kontuzji MNS.
mimo wszystko Gracies PEDRO !!!
0
z Bayernem zagraliśmy na Camp Nou na 0 z tyłu.
w 70' było 0-0, a skończyło się na 3-0 dla Nas.
Vamos Barca !!! Tots units fem FORCA !!!
1
"Tots units fem Forca!!! "
1
zamkniecie sie Athleticu na wlasnej polowie oznacza (prawdopodobnie) sporo fauli i rzutów wolnych na naszą korzyść. sądze że tak może paść pierwsza bramka.
Vamossss Barca!!!
0
Valdes ?
4
"Czy porażka, czy wygrana, w sercu zawsze Blaugrana !!! "
1
idealnie. Licze na niego !!!
0
z jednej strony odejście Pedro to duże osłabienie w ataku, zaś z drugiej strony w razie kontuzji kogoś z MSN w ataku może zagrać Rafinha, Iniesta, Sandro czy Munir.
Ja osobiście zostawiłbym Pedro do stycznia.
PS. Pedro po strzeleniu bramki podczas meczu z RSSS na Camp Nou też kopał w antenkę :D
0
Takie artykuły napawają DUMĄ !!!
Visca el Barca !
0
RakiEtić jeszcze :)
0
"To właśnie rozmowy z Xavim sprawiły, że postanowiłem przedłużyć kontrakt z Barceloną"
Xavi rozmową załagodził też spór na linii Leo-Lucho.
Takie sceny napawają mnie dumą, że Barcelona to jedna Wielka Rodzina.
Bedzię mocno brakować Generała w Naszych szeregach.
41
Samper na tym zdjęciu wygląda jakby miał na karku piędziesiątkę :P
dobrze że to nic poważnego :)
1
ahhah Chelsea w 10. Karny i czerwo dla Courtois
25
no i jak wtedy napisać D10S ??
0
Jeden z plusów wyborów prezydenckich.
Braida jest niezły na swojej pozycji
2
wiadomość dla Juve, Szefunio zostaje !! :)
0
właśnie te schody i gołe betonowe mury... nie ciekawie to wygląda
0
W zeszłym sezonie to Vermaelen wziął na siebie kumulację kontuzji całego zespołu. Wygraliśmy Tryplet.
Może teraz padło na Douglasa?
#bezspiny
a tak serio to po cichu liczyłem na niego że pokaże się z dobrej strony.
Wróci Silniejszy !
3
Sandro dziś ładnie zapunktował u Lucho :)
1
oby Sandro tym golem wskoczył do 1 składu. Pięknie przymierzył !
0
Juguen Ter Stegen, Douglas, Bartra, Mathieu, Adriano, Sergio, Rakitic, Gumbau, Munir, Sandro i Suárez
@FCBarcelona.cat
0
celność strzałów fajnie jakby się poprawiła,
stracone gole i czyste konta - super :)
0
Komentarz usunięty
1
Komentarz usunięty
0
powtarzam to kolejny raz, on będzie tyle wart jeżeli w nadchodzacym sezonie utrzyma poziom z minionego sezonu.
tak czy inaczej, nie chciałbym aby Barcelona wydawała tyle kasy.
Zaraz ktoś wjedzie z Suarezem za podobną kasę.
Tak Suarez podobnie kosztował i wg mnie jak narazie Barcelona nie powinna wydawać ponownie tyle milionów.
4
http://webinfobd.com/wp-content/uploads/2014/06/World-Top-Football-Player-Javier-Mascherano-Profile.jpg Reakcja Szefunia na tego newsa :)
0
"Madryt pokryje najprawdopodobniej część pensji zawodnika, który ma otrzymać godne pożegnanie"