zabamix
Dołączył/a: grudzień 2013
Bolesławiec
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
8
obrońcy Espaynolu się dostosowali do zaleceń !
0
taki futbol...
Ja tam wierze w Naszych!!!
Tots units fem Forca !
0
odnośnie Kontuzji Leo:
mam podobnie... ;/
46
„Nie patrzyłem do kalendarza. Widziałem tylko, że we wtorek gramy z Leverkusen."
:D
35
Przydałby się Turan...
0
0 asyst w tamtym sezonie.
i Ney zawsze kończy sam jeżeli nawet Luis jest lepiej ustawiony.
poza boiskiem tego nie ma (patrz treningi) ale w trakcie meczu Ney nie szuka Luisa a Messiego juz tak.
3
Ney mnie irytuje tym ze ma coś do Luisa...
1
Hahahaha, to bylo do przewidzenia. Luis powinien wykonywać!
0
A od stycznia Nolito, Sandro, Munir :)
0
Na minus to ze Leo zszedł z kontuzją...
wystarczy pomyśleć
3
Alves patrzac z lawki na gre Roberto mial nietęgą mine :)
0
+
Masche
Bartra
Roberto
-
Leo...
Adriano
1
On, Messi i Cristiano - trzej najlepsi strzelcy LM
innej opcji nie widze
0
nie porównuj Celty z Las Palmas, to po pierwsze
a po drugie dałbym odpocząć Busquetsowi :P
7
Chciałbym ujrzeć Sampera w meczu z Las Palmas.
0
w Hiszpanii z tego co pamietam liczą się bezpośrednie spotkania, a potem bramki
0
w tabeli La Liga na głównej stronie powinniśmy być nad Atletico (wygrana w bezpośrednim meczu)
0
futbol to gra błędów. Celta była bardzo skuteczna. Bramkarz Celty też swietne spotkanie.
0
Futbol to gra błędów. Dziś sporo ich było po Naszej stronie, a świetnie dysponowany rywal to wykorzystał.
Zasłużone zwycięstwo Celty!
1
Jeżeli myślicie że wszystkie wyjazdowe mecze będą z kompletem punktów to powodzenia.
Wyciągnąć wnioski i grać dalej :)
Czy porażka, czy wygrana
w sercu zawsze Blaugrana !!!
0
nainggolan, pepe, medel...
2
na Canal+ Discovery zaczyna się dokument "Cristiano Ronaldo: Świat u stóp" :)
4
Leo 30 min -> 8 dryblingów -> 0 strat -> 1 gol
(i to po pępkowym :D )
#D10S
17
po jego konferencji innej decyzji się nie spodziewałem :)
0
Espai Barca to gigantyczne przedsięwzięcie, które pochłonie mnóstwo gotówki.
z jednej strony chciałbym aby taki klub jak Barcelona posiadała tak nowoczesne obiekty,
zaś z drugiej strony gdy pomyślę, że ma być przez to sprzedana nazwa stadionu...
są 3 opcje:
- sprzedać nazwę stadionu
- sprzedać Messiego
- totalnie się zadlużyć
wszystkie są do d**y ;/
0
Bravo to pewny punkt Barcelony, musi być gotowy na sobote !!!
0
"Teraz zaczynam zbliżać się do mojej najlepszej formy"
skoro jego dwa ostatnie świetne spotkania były na niepełnej formie, to ciekawe co pokaże w przyszłości :)
0
Z Vermą w obronie, który po roku przerwy gra jak z nut, jest to możliwe :)
0
nie grać cały rok przez kontuzje, zagrać dwa pierwsze spotkania i być najlepszy na boisku !!!
Vamos Verma !!
7
Thomas "Japa ryj tam" Vermaelen !!!