8

obrońcy Espaynolu się dostosowali do zaleceń !

0

taki futbol...
Ja tam wierze w Naszych!!!
Tots units fem Forca !

0

odnośnie Kontuzji Leo:


mam podobnie... ;/

46

„Nie patrzyłem do kalendarza. Widziałem tylko, że we wtorek gramy z Leverkusen."
:D

35

Przydałby się Turan...

0

0 asyst w tamtym sezonie.
i Ney zawsze kończy sam jeżeli nawet Luis jest lepiej ustawiony.

poza boiskiem tego nie ma (patrz treningi) ale w trakcie meczu Ney nie szuka Luisa a Messiego juz tak.

3

Ney mnie irytuje tym ze ma coś do Luisa...

1

Hahahaha, to bylo do przewidzenia. Luis powinien wykonywać!

0

A od stycznia Nolito, Sandro, Munir :)

0

Na minus to ze Leo zszedł z kontuzją...
wystarczy pomyśleć

3

Alves patrzac z lawki na gre Roberto mial nietęgą mine :)

0

+
Masche
Bartra
Roberto

-
Leo...
Adriano

1

On, Messi i Cristiano - trzej najlepsi strzelcy LM

innej opcji nie widze

0

nie porównuj Celty z Las Palmas, to po pierwsze
a po drugie dałbym odpocząć Busquetsowi :P

7

Chciałbym ujrzeć Sampera w meczu z Las Palmas.

0

w Hiszpanii z tego co pamietam liczą się bezpośrednie spotkania, a potem bramki

0

w tabeli La Liga na głównej stronie powinniśmy być nad Atletico (wygrana w bezpośrednim meczu)

0

futbol to gra błędów. Celta była bardzo skuteczna. Bramkarz Celty też swietne spotkanie.

0

Futbol to gra błędów. Dziś sporo ich było po Naszej stronie, a świetnie dysponowany rywal to wykorzystał.

Zasłużone zwycięstwo Celty!

1

Jeżeli myślicie że wszystkie wyjazdowe mecze będą z kompletem punktów to powodzenia.
Wyciągnąć wnioski i grać dalej :)

Czy porażka, czy wygrana
w sercu zawsze Blaugrana !!!

0

nainggolan, pepe, medel...

2

na Canal+ Discovery zaczyna się dokument "Cristiano Ronaldo: Świat u stóp" :)

4

Leo 30 min -> 8 dryblingów -> 0 strat -> 1 gol
(i to po pępkowym :D )

#D10S

17

po jego konferencji innej decyzji się nie spodziewałem :)

0



Espai Barca to gigantyczne przedsięwzięcie, które pochłonie mnóstwo gotówki.

z jednej strony chciałbym aby taki klub jak Barcelona posiadała tak nowoczesne obiekty,
zaś z drugiej strony gdy pomyślę, że ma być przez to sprzedana nazwa stadionu...

są 3 opcje:
- sprzedać nazwę stadionu
- sprzedać Messiego
- totalnie się zadlużyć

wszystkie są do d**y ;/

0

Bravo to pewny punkt Barcelony, musi być gotowy na sobote !!!

0

"Teraz zaczynam zbliżać się do mojej najlepszej formy"
skoro jego dwa ostatnie świetne spotkania były na niepełnej formie, to ciekawe co pokaże w przyszłości :)

0

Z Vermą w obronie, który po roku przerwy gra jak z nut, jest to możliwe :)

0

nie grać cały rok przez kontuzje, zagrać dwa pierwsze spotkania i być najlepszy na boisku !!!

Vamos Verma !!

7

Thomas "Japa ryj tam" Vermaelen !!!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?