zabamix
Dołączył/a: grudzień 2013
Bolesławiec
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Któryś raz już powtarzam, że poczekamy na Oficjalne info.
Alexis też już był sprzedawany przez gazety i jakoś teraz ucichło wszystko.
1
Redakcjo, w opisach są błędne nazwy gazet(Mundo Deportivo i Sport).a co do Cesc'a to poczekamy na oficjalny komunikat.Bartomeu powiedzial, że Cesc nie na sprzedaż i o ile dobrze pamiętam nowy trener United też nie ma w planie Fabregasa.
6
Wielki Don Andrés !!!
0
też remis obstawiam ale 1-1,
i wygrana Atletico po karnych :)
1
warto też dodać, że Alexis dopuszczony RAZ do wolnego zdobył gola. to tez świadczy że jest jednym z najlepszych
2
też bym chyba wolał żeby został. Zmiana trenera co sezon nie wpływa za dobrze na drużynę.
1
w tym sezone zagrał kilkanaście solidnych spotkań, lecz zazwyczaj był mało skuteczny.
0
w obronie Pique i Bartra, a Mascherano wstawic na DM zamiast Busquetsa, ostatnio Sergio słabo się prezentuje niestety.
0
zawsze po wspólnym grillu mieliśmy dobry mecz.
Oby tym razem tez tak było ;))
0
nie zamierzam się z Tobą przekamarzać jakie zadania ma obrońca.
ale dodając jeszcze to alba nierzadko z np. iniestą robią niezłą klepkę po której dochodzi do niezłej akcji. Adriano zaś potrafi celnie huknąć zza pola karnego.
0
nie można patrzeć przez pytzmat akcji podbramkowych,
przypominam że to są OBROŃCY!
Alves niestety w tym sezonie w obronie nie istnieje
Alba za to w obronie spisuje się bardzo dobrze, głównie dzięki swojej szybkości.
0
mamy nienajgorszą sytuację, chodź wg mnie zasłużyliśmy na wygraną.
Chciałem tylko zaznaczyć, że Atletico powinno kończyć mecz w nawet 9-tke. Nie jesteśmy "kibicami" jak na rm.pl i nie będziemy płakać że wszystko przez sędziów.
Rewanż będzie ciężki ale awans jest do zdobycia.
Bardzo dobrze wyglądało dzisiaj odbieranie piłki po stracie, wg mnie Martino to dobry trener i "doszlifuje" ten diament-Barcelonę.
0
DON ANDRES !!!
On jest NIESAMOWITY! jestem dumny że mamy go u Siebie i że ja mogę go oglądać !!!
dzisiaj na plus zagrali: Bartra, Alba, Masche, oczywiście Iniesta, Ney,
ze słabej strony pokazali się: messi, cesc i alves.
Messi przy 3-4 zawodnikach na 2-3 metrach niestety nie daje rady,
Mecz piękny dla oka !
VeB !!!
0
"ale czasem trener popełnia błędy" podoba mnie się to, że bierze winę również na siebie :)
0
Wielki Don Andreas !!!
0
Mimo tych fauli wstawał i dalej WALCZYŁ.
@stachu6667: i szkoda, ale przynajmniej asystę miał. ja Pragnę jego bramki w meczu z Realem.
0
INIESTA, wg mnie wzór do naśladowania! mimo ogromnej tragedii na boisku trzyma swój najwyższy poziom i również na treningu jest uśmiechnięty.
strasnie bałem się o niego podczas wczorajszego meczu. faul na Nim mógł się skończyć poważną kontuzją, a mimo to wstał i dalej czarował na boisku.
0
Dobrze by było posadzić na ławę Alvesa i ewentualnie Busquetsa.
wtedy poczuliby może że nie są niezastąpieni i zaczęli by walczyć o miejsce w pierwszej 11.
0
w duecie a Iniestą miażdżą !!!
0
Zgadzam sie z Toba. Zauważyłem że gdy gra Iniesta na swoim optymalnym wysokim poziomie gra Barcelony jest efektowna i efektywna. Iniesta to motor napędowy Barcy
0
był bardzo dobrze pilnowany, czasami przez dwóch obrońców, ale na pewno zrobił więcej dla drużyny niż Messi.
Przypomnij sobie jeszcze sytuacje kiedy oddał piłkę Messiemu w polu bramkowym. Messi zepsuł akcje, nawet nie oddał strzału, a Alexis miał dogodną pozycję na strzał.
0
Alexis jak dla mnie ocena powyzej 7. Wy piszecie o jego idealnym wyjściu, prawda jest taka, że tych wyjść było kilka razy więcej, brakowało prostopadłych piłek do niego. pozatym miał kilka dobrych dryblingów, i mógł zdobyć gola lecz niepotrzebnie zostawił piłkę Messiemu, który zepsuł sytuacje.
0
zdziwiła mnie zmiana Alexis'a, bo wg mnie to był zawodnik meczu(i mój głos na niego leci).
naliczyłem chyba 4-5 jego świetnych wyjść zza obrońców gdzie wystarczyło prostopadłe podanie. Po takiej jednej udanej akcji uderzył w słupek a potem padł swojak.
Na plus zagrał Xavi - kilka odważniejszych podań ale bez rewelacji.
Leo też przeciętnie, ale lepiej niż w meczu z Valencią.
0
Gra Xavi'ego najlepiej wygląda, kiedy wchodzi z ławki z zapasem sił w drugiej połowie.
0
i jeden i drugi grają na bardzo wysokim poziomie, ale ostatno Javier błyszczy skutecznością
0
ponad dwa razy niż Villa... i gdzie tu logika? ;P
0
Mecz z Malagą dla mnie jak najbardziej na plus dla CAŁEGO zespołu.
szybka, agresywna piłka i bardzo dobra gra defensywna.
dla mnie zawodnik meczu to Alba, perfekcyjny w ofensywie i defensywie, bardzo dużo dał drużynie.
widać po głosach na zawodnika meczu że cały zespół grał dobrze.
Najsłabsze ogniwo dziś to wg mnie Cesc(miał przebłyski, ale ogólnie mecz lekko ponad przeciętny, stać go na więcej)
Szkoda tylko że Afellay zagrał tak krótko, ale ważne że się pojawił na boisku!
0
myślę że to dobra opcja dla niego, chłopak się rozegra w innej lidze :)
do pierwszego składu jest jeszcze Adama Traore, który radzi sobie równie dobrze.
0
Komentator mówił o naderwaniu tobebki stawu skokowego.
Oby przerwa nie trwała za długo ! ! !
Zdrowia NEY!!!
0
Nie chce więcej oglądać takiego zdjęcia jakie załączono do artykułu.
Powinien odpocząć na Getafe i Levante.
VeB!