zabamix
Dołączył/a: grudzień 2013
Bolesławiec
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
widzieliście jak Masche dyryguje obroną?
podoba mi się to ;))
0
wielka szkoda,
sądziłem, że przyjście do nas Chilijczyka Bravo, sprawi że Alexis u nas zostanie.
czekamy jeszcze na oficjalke:(
tylko nie mogę zrozumieć, dlaczego za niecałe 40mln? to jest przecież klasa światowa i tacy zawodnicy jak są na sprzedaż kosztują 50-60+
0
aż mnie dreszcze przeszły jak przeczytałem nagłówek!
Brawa dla klubu!
Bałem się o jego przyszłość bo to jeden z moich ulubionych zawodników
Nieziemsko się cieszę że zostaje z Nami :D
4
dokładnie, POPIERAM!
jeszcze do tego dorzuciłbym:
- prostopadłe podania (wiąże się to z ryzykiem straty ale "no risk no fun")
- STRZAŁY z dystansu
1
ciekawe czy Alves też? :D
7
a tym czasem Thiago Silva je banana :)
2
Claudio BRAVO!!!! i przyszły sezon na "0" z tyłu :)
0
w końcu też Di Maria gra ładnie ;)
2
można by rzec... W KOŃCU :)
3
po pierwsze troche szacunku,
po drugie: ileż ku*wa można tego czytać :)
3
Rozumiem że nielubicie Ronaldo, ale do ch*ja zostawcie sobie opinie dla siebie.
Gość stara się,
nie traci głupio piłki (jak niektorzy jego koledzy),
dobrze drybluje i
jest cały czas koszony.
sam nie jestem jego zwolennikiem, ale gościu na boisku pokazuje że jest dobry.
truchta jak Messi, ale jak ma piłkę to zapie*dala.
0
zgadzam się z @Peniu tiki-taka to nie tylko klepanie od zawodnika do zawodnika na 30-40 metrze. Tiki-taka to ciągły ruch, zmiana pozycji, podania na 1 kontakt oraz agresywny pressing przy odbiorze piłki.
Do takiej gry trzeba CHCIEĆ, ale tych co bardzo chciało było jak na lekarstwo...
przyjdzie młodzież głodna sukcesów i trofeów, z którą znów (mam nadzieje) wrócimy na szczyt ! :)
2
Boye do Barcy za 3... 2... 1... ;)
3
strzał strzałem, gol golem, ale patrzac przez pryzmat całego meczu, występ niestety przeciętny.
brak ruchu całej Argentyny, w polu karnym przy dośrodkowaniach tylko 1 zawodnik.
Messi też niestety stał i czekał na piłkę. Ale fakt jest taki że jak już piłkę dostanie to pokazuje że jest wielki.
0
do każdego poprawnie wytypowanego wyniku meczu bonusowego (prawidłowo wytypowany dokładny wynik bramkowy) dodawany jest 1 punkt; mecz bonusowy to zawsze mecz z udziałem piłkarzy Barcelony
0
Messi asysta ;)
0
Szpaku powiedział Maszerano :OOOOO
jestem w szoku :D
0
tak, MASKErano
;////
0
mnie tez to denerwuje,
ale może jemu tak po prostu wygodniej się biega?
dla mnie Alexis to czołówka ;)
1
Nie ma co płakać nad rozlanym mlekiem.
Co było z realem w tamtym sezonie? Nic nie wygrał...
Sprzedali Ozil'a który był ich najlepszym pomocnikiem, kupili Bale, Isco, Illrare i w tym sezonie cieszyli się z Pucharu Króla i Pucharu Ligi Mistrzów.
(fakt cena nie powala, ale trudno się mówi, nie my o tym decydujemy)
a propo ceny to 33mln euro czy funtów?
bo np. na transfery.info podają w funtach
1
bardzo licze na Chile, to czarny koń tego mundialu.
fajnie gdyby z grupy wyszła Hiszpania i Chile :)
0
http://www.fcbarca.com/41003-alexis-sanchez-tocopillator.html
kto ma racje?
0
Gdyby w tytule widniało nazwisko Sanchez....
zdecydowanie wole komentarz: "toco toco toco toco toco toco tocopilator!!!"
niż "Pedro, Pedrito. Pedro" ;)
0
iniesta/rafinia cesc/rakiticBusi/Masche (oby)
0
jeszcze nie zapomnij o Masche!
możliwe że LE wystawiać go będzie jako DM.
i oby Xavi był sadzany na ławce cześciej, aby dać pograć młodym ;)
3
Według mnie przyszłość ataku !
szybki, waleczny, silny !!
10
Ivan wg mnie idealnie pasuje na zastępcę Xavi-ego.
- bardzo dobry w ofensywie,
- dużo pomaga w defensywie,
- świetny technicznie,
- również prawonożny,
- potrafi z dystansu posłać bombę ,
- potrafi idealnie zagrać do nogi,
- potrafi zagrać ładną prostopadłą piłkę (tak jak Xavi gdy grał na najwyższym poziomie) do której wg mnie idealnie pasują wyjścia Alexisa ;)
2
Puyol !
0
Zgadzam się!
szybkie i idealnie w tempo! jego miejsce to ŚPD!!
5
na obecną chwile śmiem twierdzić że zjada on Busiego na ŚPD. bardzo dobre wejścia, trzeźwe myślenie i często bardzo dobre taktyczne faule :) song na sprzedaż a Javier na defensora wraz z Busim.