zabamix
Dołączył/a: grudzień 2013
Bolesławiec
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Zawodnikiem meczu powinien być Busquets !
Taką padaką zasłużył jak mało kto :)
0
Jest mniej egoistyczny niz Munir. Kilkanaście minut wcześniej zatrzymał się na 16 metrze i szukał kolegów gdzie mógł sam walic na bramę
0
On nie tylko dziś tak robi :)
0
Piękne tam Traore popi***ala na skrzydle.
Znowu się powtórzę: oby Lucho wziął go na kilka spotkań zamiast Munira
0
Też czekam z niecierpliwością kiedy się pojawi w pierwszej jedenastce !
Traore mimo postury jest dość szybki.
Oby Lucho sprawdził go w którymś meczu, kosztem np. Pedro albo Munira.
17
Do Traore mu trochę brakuje :D
0
Zdjęcie po prawej zrobione jest w lustrze ...
0
Zwrotny nie jest-fakt, ale duuuuuuzo szybszy od Pique
1
Błedy Enrique i błędy zawodników.
Powtórzę większość opinii tutaj:
-Maschreano na DM
-Bartra i Mathieu na środek obrony
-Xavi wchodzący z ławki.
0
Dziwi mnie jedno .... czemu nikt nie wsomniał o kontuzji Iniesty ??
0
Pewniaki w wyjściowej 11 to:
Bravo, Alves, Maschreano, Iniesta, Messi i Neymar
Tylko Maschreano niewiadomo na jakiej pozycji.
Z niecierpliwością czekam na oficjalne składy !!!!
0
Bo był niestety, ale dziś widać że wrócił na właściwie tory :)
0
Sa młodzi i mało doświadczeni, mogą się czasami okazać nie skuteczni. Trzeba najpierw Traore wrzucić na jakieś spotkanie pierwszej drużyny żeby ich porównywwć z Munirem czy Sandro.
Wg mnie pokazałby że należy dać mu szansę.
0
Gdy Tata pierwszy raz wpuścił pod koniec spotkania Adame od razu mnie do siebie przekonał.
-Walczak
-Szybki
-Silny
-Dobry drybling
wg mnie powinien być stale podłączany do pierwszego zespołu
2
idealnie ująłęś grę Andresa,
niestety bardzo obniżył loty, zero jakiegoś ciągu w kierunku pola karnego, każdy kontakt z piłką kończył półobrotem w stronę swojej bramki i podaniem do najbliższego zawodnika,
Jednak bardzo mocno liczę na jego MAGICZNY powrót (najchetniej w najbliższym GD)
Vamos Don Andres !
0
obyś miał racje :)
2
wiem zapomniałem:P i tak bym go na koncu ustawił.
Z całym szacunkiem dla Pedro, ale on na dzien dzisiejszy jest cieniem samego siebie,
nawet piłki dokladnie teraz nie potrafi przyjąć, co na takiego zawodnika jest niedopuszczalne i niedorzeczne
3
zastanawia mnie (i pewnie nie tylko mnie) pewna rzecz.
Enrique stosuje rotacje:
Bramka: Bravo/MAtS
Prawa obrona: Alves/Douglas/Montoya(chociaz ten rzadko)
Środek obrony: Pique/Mathieu/Bartra/Mascherano(?)/i dojdzie Vermaelen
Ofensywna pomoc: Iniesta/Rakitić/Rafihnia/Roberto
Atak: Messi/Neymar/Munir/Sandro
a Defensywna pomoc: Busquets/ i raz Samper
Luis DLACZEGO ??????????
nie mogę tego pojąć
0
ostatnio Andres słabszy mecz i od razu odpoczynek.
Mam nadzieje że to zadziała i wróci magiczny Don Andres !!
0
ładnie Cuenca mija zawodników realu, jak pachołki :)
0
tylko ze Barcelona nie zapłaciła za niego 30 mln :)
0
"Seny, pit i collons"
0
z tym hejtowaniem Pique bym sie wstrzymał. Ostatnie spotkanie zagrał naprawde dobrze, wygrał jeden wyścig biegowy (co mnie najbardziej zdziwiło) oraz dobrze czyścił rywali.
1
Można również spróbować wystawić go w wyjściowej 11, i jezeli nie bedzie dawał rady(nie będzie się zgrywał z drużyną) to go zmienić.
ale to będzie decyzja Lucho.
Tak czy inaczej CZEKAMY na El Clasico :)
Visca El Barca !!
1
Traore przecinak !!
5
I bardzo dobrze !
Może poukłada mu się w głowie że na boisku się GRA w piłkę ! :)
1
nie ma Di Marii, nie ma Realu.
0
na mundialu najlepszy w czyszczeniu Messiego był Vlaar
0
ale Rakitić na defensywnym słabo wygląda, ale być może lepiej od Busquets'a ;)
0
Szef wszystkich szefów !!! :D