1

Zawodnikiem meczu powinien być Busquets !


Taką padaką zasłużył jak mało kto :)

0

Jest mniej egoistyczny niz Munir. Kilkanaście minut wcześniej zatrzymał się na 16 metrze i szukał kolegów gdzie mógł sam walic na bramę

0

On nie tylko dziś tak robi :)

0

Piękne tam Traore popi***ala na skrzydle.
Znowu się powtórzę: oby Lucho wziął go na kilka spotkań zamiast Munira

0

Też czekam z niecierpliwością kiedy się pojawi w pierwszej jedenastce !
Traore mimo postury jest dość szybki.

Oby Lucho sprawdził go w którymś meczu, kosztem np. Pedro albo Munira.

17

Do Traore mu trochę brakuje :D

0

Zdjęcie po prawej zrobione jest w lustrze ...

0

Zwrotny nie jest-fakt, ale duuuuuuzo szybszy od Pique

1

Błedy Enrique i błędy zawodników.

Powtórzę większość opinii tutaj:
-Maschreano na DM
-Bartra i Mathieu na środek obrony
-Xavi wchodzący z ławki.

0

Dziwi mnie jedno .... czemu nikt nie wsomniał o kontuzji Iniesty ??

0

Pewniaki w wyjściowej 11 to:
Bravo, Alves, Maschreano, Iniesta, Messi i Neymar

Tylko Maschreano niewiadomo na jakiej pozycji.


Z niecierpliwością czekam na oficjalne składy !!!!

0

Bo był niestety, ale dziś widać że wrócił na właściwie tory :)

0

Sa młodzi i mało doświadczeni, mogą się czasami okazać nie skuteczni. Trzeba najpierw Traore wrzucić na jakieś spotkanie pierwszej drużyny żeby ich porównywwć z Munirem czy Sandro.
Wg mnie pokazałby że należy dać mu szansę.

0

Gdy Tata pierwszy raz wpuścił pod koniec spotkania Adame od razu mnie do siebie przekonał.

-Walczak
-Szybki
-Silny
-Dobry drybling

wg mnie powinien być stale podłączany do pierwszego zespołu

2

idealnie ująłęś grę Andresa,
niestety bardzo obniżył loty, zero jakiegoś ciągu w kierunku pola karnego, każdy kontakt z piłką kończył półobrotem w stronę swojej bramki i podaniem do najbliższego zawodnika,

Jednak bardzo mocno liczę na jego MAGICZNY powrót (najchetniej w najbliższym GD)

Vamos Don Andres !

0

obyś miał racje :)

2

wiem zapomniałem:P i tak bym go na koncu ustawił.
Z całym szacunkiem dla Pedro, ale on na dzien dzisiejszy jest cieniem samego siebie,

nawet piłki dokladnie teraz nie potrafi przyjąć, co na takiego zawodnika jest niedopuszczalne i niedorzeczne

3

zastanawia mnie (i pewnie nie tylko mnie) pewna rzecz.
Enrique stosuje rotacje:

Bramka: Bravo/MAtS
Prawa obrona: Alves/Douglas/Montoya(chociaz ten rzadko)
Środek obrony: Pique/Mathieu/Bartra/Mascherano(?)/i dojdzie Vermaelen
Ofensywna pomoc: Iniesta/Rakitić/Rafihnia/Roberto
Atak: Messi/Neymar/Munir/Sandro

a Defensywna pomoc: Busquets/ i raz Samper

Luis DLACZEGO ??????????
nie mogę tego pojąć

0

ostatnio Andres słabszy mecz i od razu odpoczynek.
Mam nadzieje że to zadziała i wróci magiczny Don Andres !!

0

ładnie Cuenca mija zawodników realu, jak pachołki :)

0

tylko ze Barcelona nie zapłaciła za niego 30 mln :)

0

"Seny, pit i collons"

0

z tym hejtowaniem Pique bym sie wstrzymał. Ostatnie spotkanie zagrał naprawde dobrze, wygrał jeden wyścig biegowy (co mnie najbardziej zdziwiło) oraz dobrze czyścił rywali.

1

Można również spróbować wystawić go w wyjściowej 11, i jezeli nie bedzie dawał rady(nie będzie się zgrywał z drużyną) to go zmienić.
ale to będzie decyzja Lucho.

Tak czy inaczej CZEKAMY na El Clasico :)
Visca El Barca !!

1

Traore przecinak !!

5

I bardzo dobrze !
Może poukłada mu się w głowie że na boisku się GRA w piłkę ! :)

1

nie ma Di Marii, nie ma Realu.

0

na mundialu najlepszy w czyszczeniu Messiego był Vlaar

0

ale Rakitić na defensywnym słabo wygląda, ale być może lepiej od Busquets'a ;)

0

Szef wszystkich szefów !!! :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?