0

Oby sprzedaż, ale z opcją pierwokupu.

0

Dla dobra Martina jest zmiana klubu.
Dla dobra klubu jest sprzedaż z opcją pierwokupu za, powiedzmy, 2-3 mln więcej.

0

A mógł Xavi ,zostawić piłkę, wbiegającemu lewą nogą, Messiemu :)
:D

0

TRIDENTE !!!!!

1

BARTRA uratował !!! :D

0

co jak co, ale Pedro podoba mi się w destrukcji :)

0

szczerze średnio, duzo niedokładnych podań.
ale jeszcze jest 2 połowa,
OGLĄDAMY !

0

Busquets PATRZ i się UCZ !!!! :D

10

Messi: "Ograniczenia i limity nie interesują mnie" :D

0

może nie efektywnie, ale za to efektownie :)

1

co jak co ale Pedro wchodzący z ławki daje dużo więcej niż Pedro grający od 1 minuty :)

Iniesta też ładnie dziś, odpoczynek mu służył. no i może gol z Huesca dał mu pewności ::)

3

Messi BÓG !!!
on nie potrzebuje karnych :D

no i PEDRO > Suarez :)

1

Pedrittttttooooo :D
Forma rośnie :D

0

Ney zrobił robote :)
piękna akcja naszego Tridente !!!!!

0

Mnie osobiście ta informacja cieszy.
Motywacja jaką miał podczas choroby jest nie do opisania.
Młodzi, mam nadzieje, będą czuli przed nim respekt i będzie to dla nich WZÓR do naśladowania, bo mają żywy przykład że motywacja jest najważniejsza !

0

dokładnie...

37

Niewiem jak wy ale ja zdecydowanie wole Martino niż Lucho.
Nie byłem zwolennikiem odejścia Taty po 1 sezonie.
Czytając Martino widać że chłop ma poukładane i ma dystans do siebie,

np.: "zarzucam sobie wiele z tamtego okresu. To pomoże mi wyciągnąć wnioski i nie powtarzać błędów"
lub
"Jest pewna grupa trenerów, która nie jest obiektywna. Ja jestem jednym z nich."

Szkoda że odszedł po pierwszym sezonie, za jego czasów Barca wygrywała z Realem i Manchesterem City w bardzo ładny sposób i grała ciekawy futbol.

i mimo wszystko podczas kontuzji Messiego, grała lepiej niż z Nim w składzie:)

0

Popatrz na Borussie, w lidze ostatnie miejsce, a w LM awans do 1/8

0

bo w tylu grał ....

0

oby Adamę !!! jako jedyny u Lucho dostał za mało minut, a sądzę że wykorzystałby je wyśmienicie.

1

i zamiast Muniara chętnie widziałbym Traore :)

0

Munir, Pedro - out
Traore, Tello, Sandro - do pierwszej druzyny :)

0

biegał jakby ważył 150kg
i do tego te dziecinne straty - czuje gościa na plecach, idzie z piłką dalej i rywal zabiera mu piłkę.
co to ma być??

0


0:21
Od tego momentu nabrałem do Niego szacunku.
Ciesze się że gra w Barcelonie :)

0

A co jeśli Zubi kupił go po to by mógł przeprowadzić transfer mimo sankcji?
#geniusZUBI

1

Ostatnio jak Audi darowało samochody to Dani Alves wybrał RS6

0

to Pedro na PO?? :)

38

Leo Messi:
Ograniczenia i limity nie interesują mnie

:D

1

LEO LEO LEO !!!!!!!!!!!

0

Fakt.... mały fail ;/

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?