zabamix
Dołączył/a: grudzień 2013
Bolesławiec
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Oby sprzedaż, ale z opcją pierwokupu.
0
Dla dobra Martina jest zmiana klubu.
Dla dobra klubu jest sprzedaż z opcją pierwokupu za, powiedzmy, 2-3 mln więcej.
0
A mógł Xavi ,zostawić piłkę, wbiegającemu lewą nogą, Messiemu :)
:D
0
TRIDENTE !!!!!
1
BARTRA uratował !!! :D
0
co jak co, ale Pedro podoba mi się w destrukcji :)
0
szczerze średnio, duzo niedokładnych podań.
ale jeszcze jest 2 połowa,
OGLĄDAMY !
0
Busquets PATRZ i się UCZ !!!! :D
10
Messi: "Ograniczenia i limity nie interesują mnie" :D
0
może nie efektywnie, ale za to efektownie :)
1
co jak co ale Pedro wchodzący z ławki daje dużo więcej niż Pedro grający od 1 minuty :)
Iniesta też ładnie dziś, odpoczynek mu służył. no i może gol z Huesca dał mu pewności ::)
3
Messi BÓG !!!
on nie potrzebuje karnych :D
no i PEDRO > Suarez :)
1
Pedrittttttooooo :D
Forma rośnie :D
0
Ney zrobił robote :)
piękna akcja naszego Tridente !!!!!
0
Mnie osobiście ta informacja cieszy.
Motywacja jaką miał podczas choroby jest nie do opisania.
Młodzi, mam nadzieje, będą czuli przed nim respekt i będzie to dla nich WZÓR do naśladowania, bo mają żywy przykład że motywacja jest najważniejsza !
0
dokładnie...
37
Niewiem jak wy ale ja zdecydowanie wole Martino niż Lucho.
Nie byłem zwolennikiem odejścia Taty po 1 sezonie.
Czytając Martino widać że chłop ma poukładane i ma dystans do siebie,
np.: "zarzucam sobie wiele z tamtego okresu. To pomoże mi wyciągnąć wnioski i nie powtarzać błędów"
lub
"Jest pewna grupa trenerów, która nie jest obiektywna. Ja jestem jednym z nich."
Szkoda że odszedł po pierwszym sezonie, za jego czasów Barca wygrywała z Realem i Manchesterem City w bardzo ładny sposób i grała ciekawy futbol.
i mimo wszystko podczas kontuzji Messiego, grała lepiej niż z Nim w składzie:)
0
Popatrz na Borussie, w lidze ostatnie miejsce, a w LM awans do 1/8
0
bo w tylu grał ....
0
oby Adamę !!! jako jedyny u Lucho dostał za mało minut, a sądzę że wykorzystałby je wyśmienicie.
1
i zamiast Muniara chętnie widziałbym Traore :)
0
Munir, Pedro - out
Traore, Tello, Sandro - do pierwszej druzyny :)
0
biegał jakby ważył 150kg
i do tego te dziecinne straty - czuje gościa na plecach, idzie z piłką dalej i rywal zabiera mu piłkę.
co to ma być??
0
0:21
Od tego momentu nabrałem do Niego szacunku.
Ciesze się że gra w Barcelonie :)
0
A co jeśli Zubi kupił go po to by mógł przeprowadzić transfer mimo sankcji?
#geniusZUBI
1
Ostatnio jak Audi darowało samochody to Dani Alves wybrał RS6
0
to Pedro na PO?? :)
38
Leo Messi:
Ograniczenia i limity nie interesują mnie
:D
1
LEO LEO LEO !!!!!!!!!!!
0
Fakt.... mały fail ;/