zabamix
Dołączył/a: grudzień 2013
Bolesławiec
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
jak mozna mieć takie przyspieszenie z miejsca????
#Adama_Traore
1
Jeżeli w następnym etapie Copa, Barca zagra tak jak ostatnio, to ja wole oglądać wtedy El Clasico :D
0
idealnie wpasował się do Nas.
alba + Ney dają niezłą dynamikę na lewej flance :)
a jak się Suarez wpasuje to będzie chyba najbardziej kompletny Atak.
0
Wielkimi krokami do ZP, wg mnie, przybliża się Neymar :)
5
"Tak to jest Tridente
Tak to jest ta Barca
Tak to jest ten cud " :D
7
Czekamy na skróty z komentarzem:
Ray'a Hudson'a i RAC1
:D
8
Mamy najlepsze skrzydła świata :)
Ney w tym sezonie skoczył o kilka leveli w porównaniu do poprzedniego.
0
Racja :)
2
Kolor CZERWONY : MALLENKO
Kolor ŻÓŁTY : Busquets(spokój i kreowanie) i Pikenbauer (wygrana praktycznie każda główka)
Kolor ZIEONY : Dzisiejszy KOLEKTYW Barcelony, Magia :D
0
KOOOOOOOONTRA !!!!!!!
Ale Emocje !!
VAMOS !!!!!!!
0
ale Sergio ma jaja teraz :D
1
czyżby #Taktyk_Lucho ???
całkiem nieźle to wygląda :D
2
Alexis gol z wolnego :D
ale to zmieścił :)
26
Munir powinien wrocic do rezerw. Im napewno by pomógł. W pierwszym zespole za mało daje.
0
Spoko, z Elche można kombinować składem, ale nie ku*wa z Realem Sociedad :)
1
w meczu z RSSS Andres, wg mnie, miał kilka ładnych przebłysków (drybling i przyspieszenie gry), ale to juz nie jest ten Don Andres
1
odczujemy - brak wywiadów z nim
0
Wszyscy piszą o trenerze z górnej półki,
Moim zdaniem Martino ma Papiery na takiego, tylko trzeba mu dać swobodę.
gra w tamtym sezonie(w pierwszej części sezonu) wyglądała rewelacyjnie
2
Czy Wy też chcielibyście Martino z wolną ręką na trenera ?
pytam czysto hipotetycznie
0
i żadnej Czerwieni nie ma o dziwo :P
0
i tak bedzie płacz o tą drugą rękę w polu karnym Valencji.
co z tego ze na pustą nie trafił sekundę później CR, płacz i tak bedzie :)
0
to nie jest czasem o Messim zdanie ? :D
0
Ta łysinka co wchodzi, ustrzeli bramkę :D
0
nietoperze w formie !!!!!!!!!!! :D
4
Ronaldo 1 zwód i strzał
jak Tello :D
2
to wisiało w powietrzu !!! :D
0
Messi w sezonie gdzie miał 50 goli miał 10 karnych. więc bez spiny
0
na razie żółty Ramos :P
0
11.01 o 21:00
0
zaje*iście gra pressingiem Valencia.
jeden doskakuje do obrońcy, a 3 najbliższych piłkaży obstawionych przez kolegów