3

jak mozna mieć takie przyspieszenie z miejsca????
#Adama_Traore

1

Jeżeli w następnym etapie Copa, Barca zagra tak jak ostatnio, to ja wole oglądać wtedy El Clasico :D

0

idealnie wpasował się do Nas.
alba + Ney dają niezłą dynamikę na lewej flance :)
a jak się Suarez wpasuje to będzie chyba najbardziej kompletny Atak.

0

Wielkimi krokami do ZP, wg mnie, przybliża się Neymar :)

5

"Tak to jest Tridente
Tak to jest ta Barca
Tak to jest ten cud " :D

7

Czekamy na skróty z komentarzem:
Ray'a Hudson'a i RAC1
:D

8

Mamy najlepsze skrzydła świata :)
Ney w tym sezonie skoczył o kilka leveli w porównaniu do poprzedniego.

0

Racja :)

2

Kolor CZERWONY : MALLENKO
Kolor ŻÓŁTY : Busquets(spokój i kreowanie) i Pikenbauer (wygrana praktycznie każda główka)
Kolor ZIEONY : Dzisiejszy KOLEKTYW Barcelony, Magia :D

0

KOOOOOOOONTRA !!!!!!!

Ale Emocje !!
VAMOS !!!!!!!

0

ale Sergio ma jaja teraz :D

1

czyżby #Taktyk_Lucho ???
całkiem nieźle to wygląda :D

2

Alexis gol z wolnego :D
ale to zmieścił :)

26

Munir powinien wrocic do rezerw. Im napewno by pomógł. W pierwszym zespole za mało daje.

0

Spoko, z Elche można kombinować składem, ale nie ku*wa z Realem Sociedad :)

1

w meczu z RSSS Andres, wg mnie, miał kilka ładnych przebłysków (drybling i przyspieszenie gry), ale to juz nie jest ten Don Andres

1

odczujemy - brak wywiadów z nim

0

Wszyscy piszą o trenerze z górnej półki,
Moim zdaniem Martino ma Papiery na takiego, tylko trzeba mu dać swobodę.
gra w tamtym sezonie(w pierwszej części sezonu) wyglądała rewelacyjnie

2

Czy Wy też chcielibyście Martino z wolną ręką na trenera ?
pytam czysto hipotetycznie

0

i żadnej Czerwieni nie ma o dziwo :P

0

i tak bedzie płacz o tą drugą rękę w polu karnym Valencji.
co z tego ze na pustą nie trafił sekundę później CR, płacz i tak bedzie :)

0

to nie jest czasem o Messim zdanie ? :D

0

Ta łysinka co wchodzi, ustrzeli bramkę :D

0

nietoperze w formie !!!!!!!!!!! :D

4

Ronaldo 1 zwód i strzał
jak Tello :D

2

to wisiało w powietrzu !!! :D

0

Messi w sezonie gdzie miał 50 goli miał 10 karnych. więc bez spiny

0

na razie żółty Ramos :P

0

11.01 o 21:00

0

zaje*iście gra pressingiem Valencia.
jeden doskakuje do obrońcy, a 3 najbliższych piłkaży obstawionych przez kolegów

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?