4

LUDZIE !!!
Mecz z wynikiem 2-5 (90') dla Nas, to NAPASTNIK może sobie pozwolić na strzał.
Niektórzy płaczą że wszyscy grają na Leo, a jak nie grają to też płacz...

3

Jedno zasadnicze pytanie.....
Leo, JAK ???????????

#D10S

0

du du du du du NEYMARRRRRRRRRRRRRR :D

6

Xavi co ma spokój to nie mam pytań ! :D

5

oooo powtórka gwałtu na Realu :D

0

a czy ja gdzieś napisałem że dzisiaj nie strzelił? :)

1

Pięknie to wygląda !!!
Dwa skrzydła PIEKIELNIE groźne,
mnóstwo przenoszenia akcji z jednego na drugie
i mnóstwo szybkiej gry.

Suarez mimo że nie ładuje bramki co spotkanie bardzo pomaga i tworzy mnóstwo miejsca dla naszych Crack'ów na skrzydłach :D

0

VAMOS !!!

1

Skład juz na oficjalnej stronie:

Alineació confirmada!
Bravo, Alves, Mathieu, Piqué, Jordi Alba, Sergio, Xavi, Rakitic, Neymar, Suárez i Messi

0

dla mnie może i Bravo strzelić :)
byle tylko wywieźć 3 punkty z San Mames.

0

potkniemy się (prawie) na pewno, ale inni też to zrobią. nie można ciągle wygrywać :)

jednak całym sercem jestem za tym aby do końca sezonu obyło się bez utraty punktów :)

0

za to Pogba dysponuje niezłym dryblingiem oraz widzi wszystko na boisku(jak to określił dziś komentator: "Pogba myśli dwa kroki do przodu")

chodź sam jestem za tym aby skorzystać ze szkółki, bo mamy tam wiele perełek.

0

Milan doprowadza do remisu
1-1 :)

4

Pewnie coś im pośpiewał :)

2

7:34 i już mamy poranny przegląd prasy.
Ogromny plus dla Redakcji !!!

0

i do tego zrozumienie na lini Messi-Alves-Rakitić :)

0

Zmany Lucho w ostatnich meczach pokazały że przejrzał na oczy.
np.
- zdjęcie Neya w 77 minucie ( w wygranym) meczu z Atletico - powód - narażenie na kontuzję
- zdjęcie Busquetsa i wstawienie Mathieu w 71 minucie z Villareal, aby uspokoić tyły i powiększyć średnią wysokość bloku obronnego
- zdjęcie wycieńczonego Rafinihi ( przy okazji, dla mnie ZM, był wszędzie i dał od siebie wszystko) w końcówce meczu i wpuszczenie Rakitićia który pomaga w defensywie.

no i wyklarowanie wyjściowej 11.

odkąd Lucho miał "nóż na gardle" stał się trzeźwo myślącym trenerem.

0

sądzę że jeśli Suarez dostałby do wykonania rzut wolny, zamieniłby go na gola a to by mu bardzo pomogło w odzyskaniu pewności.

ja jeszcze daje mu czas, myślę że pod koniec sezonu odpali :)

0

Zagrał bardzo dojrzale i pewnie.
Więcej minut dla tego Pana. ! ! !

0

Gdzie Ci co narzekali na Suareza ?????

0

podobnie mam.
Szansa dla młodych, Xavi, Iniesta, Busquets też zostali włączeni z rezerw.

także jest szansa że ktoś odpali.

0

Mimo wszystko ja tam na Rakiticia licze, i wiem że w końcu będzie asystował jak Fabs w CFC

1

można powiedzieć W KOŃCU !
ale rywal z samego dna tabeli.
oby to był jakiś pozytywny impuls.

0

Ciekaw jestem jak Suarez zagra z Manchesterem City.
to może być bardzo ważny mecz dla Niego :)

4

Szkoda że Isco nie jest w Naszych szeregach.
Idealnie pasowałby w miejsce Andres'a bez formy.

0

asystuje to jedno,
drugie - ściąga na siebie obrońce (obrońców) i automatycznie dużo więcej wolnego pola ma Messi i Ney !

2

gdyby Real był na miejscu Sevilli to sędzia dorzuciłby 5 min :)

#Bez_spiny

26

Gdyby Bartra był taki szybki jak Alba....
:D

0

Messi -> Suarez -> NEYMARRR !!!!! :D

1

najlepsza kara dla Ronaldo to brak kary. :)
miejsce w wyjsciowej 11 ma gwarantowane, a wiadomo że gra straszy piach,
i Real z nim wygląda jakby grał w 10.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?