zabamix
Dołączył/a: grudzień 2013
Bolesławiec
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
LUDZIE !!!
Mecz z wynikiem 2-5 (90') dla Nas, to NAPASTNIK może sobie pozwolić na strzał.
Niektórzy płaczą że wszyscy grają na Leo, a jak nie grają to też płacz...
3
Jedno zasadnicze pytanie.....
Leo, JAK ???????????
#D10S
0
du du du du du NEYMARRRRRRRRRRRRRR :D
6
Xavi co ma spokój to nie mam pytań ! :D
5
oooo powtórka gwałtu na Realu :D
0
a czy ja gdzieś napisałem że dzisiaj nie strzelił? :)
1
Pięknie to wygląda !!!
Dwa skrzydła PIEKIELNIE groźne,
mnóstwo przenoszenia akcji z jednego na drugie
i mnóstwo szybkiej gry.
Suarez mimo że nie ładuje bramki co spotkanie bardzo pomaga i tworzy mnóstwo miejsca dla naszych Crack'ów na skrzydłach :D
0
VAMOS !!!
1
Skład juz na oficjalnej stronie:
Alineació confirmada!
Bravo, Alves, Mathieu, Piqué, Jordi Alba, Sergio, Xavi, Rakitic, Neymar, Suárez i Messi
0
dla mnie może i Bravo strzelić :)
byle tylko wywieźć 3 punkty z San Mames.
0
potkniemy się (prawie) na pewno, ale inni też to zrobią. nie można ciągle wygrywać :)
jednak całym sercem jestem za tym aby do końca sezonu obyło się bez utraty punktów :)
0
za to Pogba dysponuje niezłym dryblingiem oraz widzi wszystko na boisku(jak to określił dziś komentator: "Pogba myśli dwa kroki do przodu")
chodź sam jestem za tym aby skorzystać ze szkółki, bo mamy tam wiele perełek.
0
Milan doprowadza do remisu
1-1 :)
4
Pewnie coś im pośpiewał :)
2
7:34 i już mamy poranny przegląd prasy.
Ogromny plus dla Redakcji !!!
0
i do tego zrozumienie na lini Messi-Alves-Rakitić :)
0
Zmany Lucho w ostatnich meczach pokazały że przejrzał na oczy.
np.
- zdjęcie Neya w 77 minucie ( w wygranym) meczu z Atletico - powód - narażenie na kontuzję
- zdjęcie Busquetsa i wstawienie Mathieu w 71 minucie z Villareal, aby uspokoić tyły i powiększyć średnią wysokość bloku obronnego
- zdjęcie wycieńczonego Rafinihi ( przy okazji, dla mnie ZM, był wszędzie i dał od siebie wszystko) w końcówce meczu i wpuszczenie Rakitićia który pomaga w defensywie.
no i wyklarowanie wyjściowej 11.
odkąd Lucho miał "nóż na gardle" stał się trzeźwo myślącym trenerem.
0
sądzę że jeśli Suarez dostałby do wykonania rzut wolny, zamieniłby go na gola a to by mu bardzo pomogło w odzyskaniu pewności.
ja jeszcze daje mu czas, myślę że pod koniec sezonu odpali :)
0
Zagrał bardzo dojrzale i pewnie.
Więcej minut dla tego Pana. ! ! !
0
Gdzie Ci co narzekali na Suareza ?????
0
podobnie mam.
Szansa dla młodych, Xavi, Iniesta, Busquets też zostali włączeni z rezerw.
także jest szansa że ktoś odpali.
0
Mimo wszystko ja tam na Rakiticia licze, i wiem że w końcu będzie asystował jak Fabs w CFC
1
można powiedzieć W KOŃCU !
ale rywal z samego dna tabeli.
oby to był jakiś pozytywny impuls.
0
Ciekaw jestem jak Suarez zagra z Manchesterem City.
to może być bardzo ważny mecz dla Niego :)
4
Szkoda że Isco nie jest w Naszych szeregach.
Idealnie pasowałby w miejsce Andres'a bez formy.
0
asystuje to jedno,
drugie - ściąga na siebie obrońce (obrońców) i automatycznie dużo więcej wolnego pola ma Messi i Ney !
2
gdyby Real był na miejscu Sevilli to sędzia dorzuciłby 5 min :)
#Bez_spiny
26
Gdyby Bartra był taki szybki jak Alba....
:D
0
Messi -> Suarez -> NEYMARRR !!!!! :D
1
najlepsza kara dla Ronaldo to brak kary. :)
miejsce w wyjsciowej 11 ma gwarantowane, a wiadomo że gra straszy piach,
i Real z nim wygląda jakby grał w 10.