1

Lucho od porażki na Anoeta, świetnie rotuje składem.
Jestem pełen podziwu :)

0

Bartrze brakuje TYLKO jednego... szybkości

0

ZM jak dla mnie: Messi, Bartra i Suarez

ciężki wybór...

6

jak brzmi klasyk:
"Messi wciąga Ronaldo du*ą i wysrywa nosem" :D

33

"Leo Messi rozegrał dziś spotkanie nr 300 w lidze hiszpańskiej i mecz nr 500 w Barcelonie"= Hattrick :D

0

ładna?
spektakularna !! :D
i to lewą nogą :)

5

az sie kur*a popłakałem :D

baaardzo mu pomoże ta spektakularna bramka :D

0

fajnie się Camp Nou teraz ruszyło :)

1

Bartra zrobił robote !!!

0

Jest jeszcze Alba i Traore :)

0

ale looooooooooooob !!! :D

0

co jak co, ale dla Mnie Suarez ZM

0

Suarez druga asysta :D

0

za szybką nogę ma poprostu :D

2

Jeżeli Mascherano cierpi, to wiedz że to bolało....
:)

0

Pique i Mathieu w obronie
Masche na DM :)

0

0

Bernabeu :P

0

budzi się,
Rafinha, Rakitić, Busquets :)

14

Niedługo się dowiemy że Leo pobił rekord człowieka z największa ilością rekordów. :D

1

D10S !

9



1:57
"Alleluja Luisito!" :D

0

w Meczu z Baskami na San Mames pięknie wyglądało przerzucanie gry z lewej flanki na prawą i odwrotnie.

Skrzydła mamy piekielnie mocne:
Prawe: Messi-Alves + Rakitić
Lewe: Neymar-Alba + Rafinha

i do tego dołączający się Suarez :)

20

LUDZIE !!!
Mecz z wynikiem 2-5 (90') dla Nas, to NAPASTNIK może sobie pozwolić na strzał.
Niektórzy płaczą że wszyscy grają na Leo, a jak nie grają to też płacz...
Ney chciał efektownie strzelić, nie udało się, trudno.

3 punkty są? są.
Wysoka wygrana na trudnym terenie jest? jest.

na ch*j drążyć ? :)

1

Oklaski na stojąco dla Xaviego na San Mames? Rewelacja jak dla mnie!

0

Wiekszosc zwalniała Lucho w pierwszej czesci sezonu, teraz większość go zachwala.
Sam narzekałem na Enrique, za słabą grę, ale czekałem cierpliwie do konca sezonu (nie widzę sensu w zwalnianiu NOWEGO trenera po połowie sezonu)

Najbardziej wkurzały mnie kombinowanie składem w WAŻNYCH meczach.
Byłem za, i jestem za rotacjami, ale ze słabszymi rywalami.
Teraz Lucho robi świetne zmiany, co mnie niezmiernie cieszy :)

2

"jestem jednak zmartwiony, gdy czuję, że nie pomagam drużynie w stu procentach"
nic więcej nie trzeba dodawać.

1

z czerwonym kolorem się zgadzam,
wszystkie jego akcje (te którymi czarował w Liverpoolu) już na początku gaszone są faulami, często jest to przytrzymywanie za koszulkę.

gdyby nie to, jestem pewien że napewno niejedną taką akcję zakończyłby golem bądź asystyą.

0

jest w tym prawda, lecz w meczu prowadzonym 2-5 mógł sobie pozwolic na nonszalancję :)

7

Xavi zadowolony z murawy:D
Co kontrolował piłkę dziś to poezja :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?