zabamix
Dołączył/a: grudzień 2013
Bolesławiec
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Lucho od porażki na Anoeta, świetnie rotuje składem.
Jestem pełen podziwu :)
0
Bartrze brakuje TYLKO jednego... szybkości
0
ZM jak dla mnie: Messi, Bartra i Suarez
ciężki wybór...
6
jak brzmi klasyk:
"Messi wciąga Ronaldo du*ą i wysrywa nosem" :D
33
"Leo Messi rozegrał dziś spotkanie nr 300 w lidze hiszpańskiej i mecz nr 500 w Barcelonie"= Hattrick :D
0
ładna?
spektakularna !! :D
i to lewą nogą :)
5
az sie kur*a popłakałem :D
baaardzo mu pomoże ta spektakularna bramka :D
0
fajnie się Camp Nou teraz ruszyło :)
1
Bartra zrobił robote !!!
0
Jest jeszcze Alba i Traore :)
0
ale looooooooooooob !!! :D
0
co jak co, ale dla Mnie Suarez ZM
0
Suarez druga asysta :D
0
za szybką nogę ma poprostu :D
2
Jeżeli Mascherano cierpi, to wiedz że to bolało....
:)
0
Pique i Mathieu w obronie
Masche na DM :)
0
http://weeb.tv/xbmc
0
Bernabeu :P
0
budzi się,
Rafinha, Rakitić, Busquets :)
14
Niedługo się dowiemy że Leo pobił rekord człowieka z największa ilością rekordów. :D
1
D10S !
9
1:57
"Alleluja Luisito!" :D
0
w Meczu z Baskami na San Mames pięknie wyglądało przerzucanie gry z lewej flanki na prawą i odwrotnie.
Skrzydła mamy piekielnie mocne:
Prawe: Messi-Alves + Rakitić
Lewe: Neymar-Alba + Rafinha
i do tego dołączający się Suarez :)
20
LUDZIE !!!
Mecz z wynikiem 2-5 (90') dla Nas, to NAPASTNIK może sobie pozwolić na strzał.
Niektórzy płaczą że wszyscy grają na Leo, a jak nie grają to też płacz...
Ney chciał efektownie strzelić, nie udało się, trudno.
3 punkty są? są.
Wysoka wygrana na trudnym terenie jest? jest.
na ch*j drążyć ? :)
1
Oklaski na stojąco dla Xaviego na San Mames? Rewelacja jak dla mnie!
0
Wiekszosc zwalniała Lucho w pierwszej czesci sezonu, teraz większość go zachwala.
Sam narzekałem na Enrique, za słabą grę, ale czekałem cierpliwie do konca sezonu (nie widzę sensu w zwalnianiu NOWEGO trenera po połowie sezonu)
Najbardziej wkurzały mnie kombinowanie składem w WAŻNYCH meczach.
Byłem za, i jestem za rotacjami, ale ze słabszymi rywalami.
Teraz Lucho robi świetne zmiany, co mnie niezmiernie cieszy :)
2
"jestem jednak zmartwiony, gdy czuję, że nie pomagam drużynie w stu procentach"
nic więcej nie trzeba dodawać.
1
z czerwonym kolorem się zgadzam,
wszystkie jego akcje (te którymi czarował w Liverpoolu) już na początku gaszone są faulami, często jest to przytrzymywanie za koszulkę.
gdyby nie to, jestem pewien że napewno niejedną taką akcję zakończyłby golem bądź asystyą.
0
jest w tym prawda, lecz w meczu prowadzonym 2-5 mógł sobie pozwolic na nonszalancję :)
7
Xavi zadowolony z murawy:D
Co kontrolował piłkę dziś to poezja :D