0

Narazie bardzo ładnie gra Rayo :)

0

Może będziemy grali na 3 ŚO:)
Pique-Vermaelen-Mathieu (do tego Bartra)

:)

Ja również czekam z niecierpliwością na debiut !

10

Właśnie dzięki takim gestom ciesze się że kibicuje Barcelonie !!

1

Myślałem że w Barcelonie się nie doczekam pary wysokich stoperów w wysokiej formie :)
Jeśli utrzymają poziom do końca sezonu, sądzę że w znacznej mierze przyczynią się do trofeów.

3


ciary !

0

Wczoraj zauważyłem bierność zawodników Barcelony. Wszyscy stali i czekali. Mam nadzieje że to tylko jeden słabszy występ zespołu.

2

Dziś na mecz wyszli: Bravo, Pique, Mathieu i Messi.

Wie ktoś gdzie jest reszta? :P

3

JEST MATHIEU :D

1

Hattrick w 8 minut. Niezły wynik :)

1

"Messi jest w dobrym stanie"
mamy dowód na to że Leo to nie człowiek, to maszyna :D

0

Kawasaki GPZ 500,
-nie za mocny,
-nie za słaby,
-części sporo,
-nisko położony środek ciężkości

1

i jeszcze od biedy Marquinios może zagrać na prawej

0

Nasz D10S !

1

http://pokazywarka.pl/8erzkb/
Statystyki meczu (tam jest kilka zdjęć)
zobacz tabele szybkosci.
i nawet ja siepomyliłem, Pique jest na drtugim miejscu :)

5

"powiedzieć o Pique, który sprinterem jest słabszym"
bzdura!
Pique w ostatnim klasyku był w na 3 miejscu w Top5 najszybszych zawodników Blaugrany. (1. Alba, 2. Mathieu)

0

*Celta z Barcą !! gramy na wyjeździe :)

0

i jeszcze chyba Patric z Barcy B?

0

ciekawe jakby zagrała kadra u-21 z seniorską kadrą Holendrów?

0

oglądałem 1 połowę, i ładnie zagrał Masche.
kilka udanych przerzutów przy pressingu rywali.

0

Aguero strzela głową po rzucie rożnym.

Argentyna - Ekwador 1-0

1

coooo Neymar wsadził !!!!!!!!

4

Bardzo dobra wiadomość.
Może to być solidne wzmocnienie.
Patrząc jak sztab medyczny postawił na nogi Busquetsa, to może Verma będzie teraz niezniszczalny :)

a Mascherano i Mathieu młodsi nie będą, a Verma jeszcze kilka lat przed sobą ma.

Czekamy na debiut w pierwszej drużynie :)

1

"Barcelona straciła po stałych fragmentach gry najmniej bramek w La liga - zaledwie dwie. Na drugim miejscu jest Villarreal i Athletic (po trzy takie gole), a dalej Granada i Atlético (po cztery)."

cieszy to bardzo :)

2

Najlepszy komentarz do tej bramki!!!

0

przewiń stronę w dół. tam jest zamieszczone kilka zdjęć.

3

dużo osób mówi że mamy wolnych stoperów.
Oto dowód że to jest bzdura:
http://pokazywarka.pl/8erzkb/

i inne statystyki meczu.
Jak widać Xavi, Sergio i Rafinha dużo i szybko biegali po wejściu.

Mamy zaje*istą parę stoperów :) (a do tego jest jeszcze Bartra i ciagle Verma)

6

dużo osób mówi że mamy wolnych stoperów.
Oto dowód że to jest bzdura:
http://pokazywarka.pl/8erzkb/

i inne statystyki meczu.

Mamy zaje*istą parę stoperów :)
i bardzo dobrych zmienników.
Jak widać Xavi, Sergio i Rafinha dużo i szybko biegali po wejściu.

0

może źle się wyraziłem, chodziło mi o to że Leo nie pokazał tego co pokazywał w ostatnich meczeach, gdzie był najjaśniejszym punktem.
Ale to da Nas plus, bo Messi był dobrze pilnowany i nie mógł rozwinąć skrzydeł, a i tak odnieśliśmy zwycięstwo !!!

0

na koniec spotkania były statystyki, ale nie mogę teraz znaleźć. prędkości coś koło 31 km/h

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?