zabamix
Dołączył/a: grudzień 2013
Bolesławiec
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Narazie bardzo ładnie gra Rayo :)
0
Może będziemy grali na 3 ŚO:)
Pique-Vermaelen-Mathieu (do tego Bartra)
:)
Ja również czekam z niecierpliwością na debiut !
10
Właśnie dzięki takim gestom ciesze się że kibicuje Barcelonie !!
1
Myślałem że w Barcelonie się nie doczekam pary wysokich stoperów w wysokiej formie :)
Jeśli utrzymają poziom do końca sezonu, sądzę że w znacznej mierze przyczynią się do trofeów.
3
ciary !
0
Wczoraj zauważyłem bierność zawodników Barcelony. Wszyscy stali i czekali. Mam nadzieje że to tylko jeden słabszy występ zespołu.
2
Dziś na mecz wyszli: Bravo, Pique, Mathieu i Messi.
Wie ktoś gdzie jest reszta? :P
3
JEST MATHIEU :D
1
Hattrick w 8 minut. Niezły wynik :)
1
"Messi jest w dobrym stanie"
mamy dowód na to że Leo to nie człowiek, to maszyna :D
0
Kawasaki GPZ 500,
-nie za mocny,
-nie za słaby,
-części sporo,
-nisko położony środek ciężkości
1
i jeszcze od biedy Marquinios może zagrać na prawej
0
Nasz D10S !
1
http://pokazywarka.pl/8erzkb/
Statystyki meczu (tam jest kilka zdjęć)
zobacz tabele szybkosci.
i nawet ja siepomyliłem, Pique jest na drtugim miejscu :)
5
"powiedzieć o Pique, który sprinterem jest słabszym"
bzdura!
Pique w ostatnim klasyku był w na 3 miejscu w Top5 najszybszych zawodników Blaugrany. (1. Alba, 2. Mathieu)
0
*Celta z Barcą !! gramy na wyjeździe :)
0
i jeszcze chyba Patric z Barcy B?
0
ciekawe jakby zagrała kadra u-21 z seniorską kadrą Holendrów?
0
oglądałem 1 połowę, i ładnie zagrał Masche.
kilka udanych przerzutów przy pressingu rywali.
2
http://cricfree.tv/watch/live/argentina-vs-ecuador-live-streaming
0
Aguero strzela głową po rzucie rożnym.
Argentyna - Ekwador 1-0
1
coooo Neymar wsadził !!!!!!!!
4
Bardzo dobra wiadomość.
Może to być solidne wzmocnienie.
Patrząc jak sztab medyczny postawił na nogi Busquetsa, to może Verma będzie teraz niezniszczalny :)
a Mascherano i Mathieu młodsi nie będą, a Verma jeszcze kilka lat przed sobą ma.
Czekamy na debiut w pierwszej drużynie :)
1
"Barcelona straciła po stałych fragmentach gry najmniej bramek w La liga - zaledwie dwie. Na drugim miejscu jest Villarreal i Athletic (po trzy takie gole), a dalej Granada i Atlético (po cztery)."
cieszy to bardzo :)
2
Najlepszy komentarz do tej bramki!!!
0
przewiń stronę w dół. tam jest zamieszczone kilka zdjęć.
3
dużo osób mówi że mamy wolnych stoperów.
Oto dowód że to jest bzdura:
http://pokazywarka.pl/8erzkb/
i inne statystyki meczu.
Jak widać Xavi, Sergio i Rafinha dużo i szybko biegali po wejściu.
Mamy zaje*istą parę stoperów :) (a do tego jest jeszcze Bartra i ciagle Verma)
6
dużo osób mówi że mamy wolnych stoperów.
Oto dowód że to jest bzdura:
http://pokazywarka.pl/8erzkb/
i inne statystyki meczu.
Mamy zaje*istą parę stoperów :)
i bardzo dobrych zmienników.
Jak widać Xavi, Sergio i Rafinha dużo i szybko biegali po wejściu.
0
może źle się wyraziłem, chodziło mi o to że Leo nie pokazał tego co pokazywał w ostatnich meczeach, gdzie był najjaśniejszym punktem.
Ale to da Nas plus, bo Messi był dobrze pilnowany i nie mógł rozwinąć skrzydeł, a i tak odnieśliśmy zwycięstwo !!!
0
na koniec spotkania były statystyki, ale nie mogę teraz znaleźć. prędkości coś koło 31 km/h