zabamix
Dołączył/a: grudzień 2013
Bolesławiec
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Roura jest jak Tomek z W-11 - człowiek od wszystkiego :)
2
w końcu Mathieu może z Messim zrobic konkurs rzutów wolnych na treningu :D
3
Czerwony Ramoooosss !
oh wait.....
:D
0
Czerwony Ramos!!!!! oh wait....
:D
2
"Szkoda tego, co stało się na Anoeta." otóż nie, bo to było złe dobrego początki.
od tamtej porażki wiele się zmieniło i to na plus!
Lucho - dobre rotacje składem, przemyślane zmiany, bez kombinacji
obrona - znaczny progres (Alves, Pique znaczny wzrost formy)
pomoc - zaczyna się budzić, (Busquets, Rakitić i Iniesta wszyscy wskoczyli na wyższy level)
atak - Messi(pressing, drybling)
Neymar(drybling, dobre strzały, super porozumienie z Messim)
Pedro(zaczął w miarę nieźle grać)
Jedynie Suarez musi ochłonąć bo on za bardzo chce(ja mu jeszcze daje czas, sądze że gdzieś 2 miesiące jeszcze :) )
0
praktycznie każdy przerzut Marc'a wyliczony na centymetry do nogi. jestem pod wrazeniem :)
27
Dani Alves ustawiony bliżej środka, jest bardzo groźny,
idealna klepka z Messim i Rakitićiem, no i nawet niezły drybling, potrafi ładnie wejść pod pole karne :)
2
Brawa dla redaktorów za tak szybkie artykuły!
0
zły tytuł artykułu
"62 225 Cichych bohaterów na Camp Nou" :)
14
również słyszałem. Piekny gest :)
widać że są z nim :)
1
1-0 i większe szanse że Atletico się otworzy na Calderon
3
i dobry Iniesta z Rakitićiem
1
Juanfran pauzuje w nastepnym??
0
oczywiście strata kogo?? :D
Pique wraca na dobry poziom :)
Rakitić się rozkręca, Andres również :)
0
z całym szacunkiem ale nie chce widziec kolejnego 30-latka w Naszych szeregach
0
brakuje TEGO Don Andres'a !
0
albo Enrique zaczął działać sensownie gdy ma już nóż na gardle?
co by to nie było niech forma, zgranie i skuteczność ciągle rośnie!
3
Lucho zmiany: Bartra i Rafinhia??????????????? jestem w szoku ! Brawo Lucho !
0
odnoszę dziwne wrażenie, że ten wywiad jest jednym z niewielu(a może i jedynym), w którym Lucho wypowiada się z sensem.Też odnieśliście takie wrażenie?
0
tak samo Alexis, raz dostał w tamtym sezonie szanse i od razu GOL :)
6
Douglas ocena 10.0 będzie ! Wejście smoka !!
6
coś czuje ze MAtS dostanie wysoką notę za mecz :)
3
ależ Rafinhia zamieszał w polu karnym, poezja :)
0
Marc czyści az miło :)
0
Dokładnie tak:)
2
Adama lewa noga, prawie bez rozbiegu a jaki mocny strzał.
Ciągle mnie ten chłopak zadziwia
3
Pedro idzie po króla strzelców :) już 5 bramek :)
0
5
0
Zaraz Montoya coś wciśnie
0
Golazo !!!! MATHIEU :D