2

Roura jest jak Tomek z W-11 - człowiek od wszystkiego :)

2

w końcu Mathieu może z Messim zrobic konkurs rzutów wolnych na treningu :D

3

Czerwony Ramoooosss !
oh wait.....
:D

0

Czerwony Ramos!!!!! oh wait....

:D

2

"Szkoda tego, co stało się na Anoeta." otóż nie, bo to było złe dobrego początki.
od tamtej porażki wiele się zmieniło i to na plus!
Lucho - dobre rotacje składem, przemyślane zmiany, bez kombinacji
obrona - znaczny progres (Alves, Pique znaczny wzrost formy)
pomoc - zaczyna się budzić, (Busquets, Rakitić i Iniesta wszyscy wskoczyli na wyższy level)
atak - Messi(pressing, drybling)
Neymar(drybling, dobre strzały, super porozumienie z Messim)
Pedro(zaczął w miarę nieźle grać)
Jedynie Suarez musi ochłonąć bo on za bardzo chce(ja mu jeszcze daje czas, sądze że gdzieś 2 miesiące jeszcze :) )

0

praktycznie każdy przerzut Marc'a wyliczony na centymetry do nogi. jestem pod wrazeniem :)

27

Dani Alves ustawiony bliżej środka, jest bardzo groźny,
idealna klepka z Messim i Rakitićiem, no i nawet niezły drybling, potrafi ładnie wejść pod pole karne :)

2

Brawa dla redaktorów za tak szybkie artykuły!

0

zły tytuł artykułu
"62 225 Cichych bohaterów na Camp Nou" :)

14

również słyszałem. Piekny gest :)
widać że są z nim :)

1

1-0 i większe szanse że Atletico się otworzy na Calderon

3

i dobry Iniesta z Rakitićiem

1

Juanfran pauzuje w nastepnym??

0

oczywiście strata kogo?? :D
Pique wraca na dobry poziom :)
Rakitić się rozkręca, Andres również :)

0

z całym szacunkiem ale nie chce widziec kolejnego 30-latka w Naszych szeregach

0


brakuje TEGO Don Andres'a !

0

albo Enrique zaczął działać sensownie gdy ma już nóż na gardle?
co by to nie było niech forma, zgranie i skuteczność ciągle rośnie!

3

Lucho zmiany: Bartra i Rafinhia??????????????? jestem w szoku ! Brawo Lucho !

0

odnoszę dziwne wrażenie, że ten wywiad jest jednym z niewielu(a może i jedynym), w którym Lucho wypowiada się z sensem.Też odnieśliście takie wrażenie?

0

tak samo Alexis, raz dostał w tamtym sezonie szanse i od razu GOL :)

6

Douglas ocena 10.0 będzie ! Wejście smoka !!

6

coś czuje ze MAtS dostanie wysoką notę za mecz :)

3

ależ Rafinhia zamieszał w polu karnym, poezja :)

0

Marc czyści az miło :)

0

Dokładnie tak:)

2

Adama lewa noga, prawie bez rozbiegu a jaki mocny strzał.
Ciągle mnie ten chłopak zadziwia

3

Pedro idzie po króla strzelców :) już 5 bramek :)

0

5

0

Zaraz Montoya coś wciśnie

0

Golazo !!!! MATHIEU :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?