8

Leo zdobył 2 bramki w stylu CR (czekanie na podanie w polu karnym).
I czy robił jakieś cieszynki? NIE

drybling + gol = szczęśliwy Leo :)
karny + gol = szczęśliwy CR :)

1

Halilović? :)

0

Co za przyjecie naszego geniusza !!!!!!

0

Za Montoye :)

0

Alba zasługuje na gola :)

0

Wywołałeś wilka z lasu ;)

0

Pedro - forma rośnie
Pique - forma rośnie
Rafinha - forma rośnie
Ktos jeszcze?

0

Gol Suareza :) b

0

Suarez jakby trochę pewniej gra

0

W końcu Suarez jakiś zryw :)

0

Lucho zaskoczył :)

0

11.01.2015r. 21:00

0

Alexis poszedł za 40mln z hakiem
za 33mln poszedł Cesc

0

fakt, Eto'o, Lukaku, Mirallas

co jak co, ale w Anglii mógłby sie sporo nauczyć :)

1

Wg mnie mógłby być wypożyczony do Evertonu. Klub z górnej części tabeli Premier League.
Roberto Martinez oszlifowałby ten nasz diament :)

8

Sandro przypomina mi Jese z Realu.

0

do Evertonu :)

0

a bramka Erik'a Lameli w Lidze europy?? rabona z 16 metrów

0

Od Dawna mówiłem ! do pierwszego składu GO !!!!!!!!!!!!!
Traore :)

0

1

Pedro jaki drybler :O ho ho ho :D

0

można popatrzeć ? można bez wrzutki?

1

Montoya jaka Asysta !!! :D

0

http://www.kornerstream.pl/kanal2.html bardzo ładna u mnie :)

1

i Sampera :)

2

a Samper? świetny przegląd pola
może by się sprawdził

0

ja zagłosowałem na Pique, bo jako jeden z niewielu, a może i jedyny próbował napędzić akcję mijając kilku zawodników ale koledzy stali i patrzyli, zamiast ruszyć się i wystawić do piłki. a i w obronie całkiem dobrze.

1

niedługo będzie: Montoya wróć!

0

tak

0

piłka wybita przez Varane i z pierwszej piłki strzał do bramki.
tymczasem 1-2 dla Realu, główka Bale

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?