zabamix
Dołączył/a: grudzień 2013
Bolesławiec
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
8
Leo zdobył 2 bramki w stylu CR (czekanie na podanie w polu karnym).
I czy robił jakieś cieszynki? NIE
drybling + gol = szczęśliwy Leo :)
karny + gol = szczęśliwy CR :)
1
Halilović? :)
0
Co za przyjecie naszego geniusza !!!!!!
0
Za Montoye :)
0
Alba zasługuje na gola :)
0
Wywołałeś wilka z lasu ;)
0
Pedro - forma rośnie
Pique - forma rośnie
Rafinha - forma rośnie
Ktos jeszcze?
0
Gol Suareza :) b
0
Suarez jakby trochę pewniej gra
0
W końcu Suarez jakiś zryw :)
0
Lucho zaskoczył :)
0
11.01.2015r. 21:00
0
Alexis poszedł za 40mln z hakiem
za 33mln poszedł Cesc
0
fakt, Eto'o, Lukaku, Mirallas
co jak co, ale w Anglii mógłby sie sporo nauczyć :)
1
Wg mnie mógłby być wypożyczony do Evertonu. Klub z górnej części tabeli Premier League.
Roberto Martinez oszlifowałby ten nasz diament :)
8
Sandro przypomina mi Jese z Realu.
0
do Evertonu :)
0
a bramka Erik'a Lameli w Lidze europy?? rabona z 16 metrów
0
Od Dawna mówiłem ! do pierwszego składu GO !!!!!!!!!!!!!
Traore :)
0
http://www.kornerstream.pl/kanal2.html
1
Pedro jaki drybler :O ho ho ho :D
0
można popatrzeć ? można bez wrzutki?
1
Montoya jaka Asysta !!! :D
0
http://www.kornerstream.pl/kanal2.html bardzo ładna u mnie :)
1
i Sampera :)
2
a Samper? świetny przegląd pola
może by się sprawdził
0
ja zagłosowałem na Pique, bo jako jeden z niewielu, a może i jedyny próbował napędzić akcję mijając kilku zawodników ale koledzy stali i patrzyli, zamiast ruszyć się i wystawić do piłki. a i w obronie całkiem dobrze.
1
niedługo będzie: Montoya wróć!
0
tak
0
piłka wybita przez Varane i z pierwszej piłki strzał do bramki.
tymczasem 1-2 dla Realu, główka Bale