zabamix
Dołączył/a: grudzień 2013
Bolesławiec
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Dla mnie on w głowie ma taką mobilizację jak Abidal.
i trzymam za niego kciuki!
Vamos Verma !!
5
chciałbym aby Ney ustrzelił dublet.
ostatnio spuścił z tonu i przydały by mu się te bramki.
Vamos Barca, Vamos Ney!
0
Niewiem czy zauważyliście, ale kilka meczów Alves bardzo schodził do środka i atakując stamtąd był bardzo groźny(razem z Messim i Rakitićiem)
ostatnio Alves biega bliżej linii gdzie wydaje mi się dużo słabszy.
0
oby Adama i Samper wybili sie wyżej niż narazie Munir.
Obaj mają niesamowity talent i najbardziej licze na nich ze szkólki :)
2
co jak co, ale strzał idealny, dość mocny i w bardzo niewygodne miejsce dla golkipera.
Wielkie brawa dla Asenjo za wyciągnięcie tej piłki :)
1
Lucho wg mnie zmiany idealne :)
0
z gola na gol coraz lepiej :)))
2
pamiętacie Sevilla-Real?
to jest TEN Rakitić :)
14
w końcu klaruje nam się optymalny skład pomocy.
Busquets bardzo dobrze, Iniesta wraca z meczu na mecz do wysokiej formy i Rakitić który wg mnie już gra lepiej od Cesca a nadal myślę ze bedzie się rozwijał.
5
Setny mecz Leo bez Hattricka? :D
pięknie dziś mijał zawodników City, a ta siateczka - malina :))
#D10S
0
Suarez z Liverpoolu
Rakitić z Sevilli
dzisiaj ich oglądaliśmy :)
1
jeden z bohaterów :)
42
W końcu widziałem TEGO Rakiticia z Sevilli i TEGO Suareza z Liverpoolu :)
3
trybuny "tot el camp" !!!!!!!!!! :D
Pięknie
3
"Alexis nie jest na sprzedaż"
9
w obronie na 100% zagra Masche i Pique.
Masche jest szybki, idealny do pilnowania Kuna
a Pique zajmie się np. Dzeko (obaj szybkoscią i posturą są podobni)
a do pomocy dałbym na pewno Rakiticia i Busquetsa, 3 pozycja w pomocy Xavi/Rafinha (alei tak zdaje mi się że zagra Iniesta)
Atak to wiadomo :)
1
Mówi się trudno i idzie się dalej :)
Mnie Lucho zaskoczył zdejmując Rafinhe, zasłuzył na 90 min, bo starał się jak mało kto.
Iniesta powinien zostać zmieniony przez Rakitićia.
1
w PSG niema nikogo kto by się pojawił w środkowej strefie gdzie było mnóstwo miejsca.
0
"wraz z umieszczeniem tam popiersia byłego prezydenta ku jego pamięci"z tego się bardzo cieszę :) zasłużony człowiek!
0
śniło mi się, że Leo w meczu z Malagą znów ustrzelił Hattricka :)
5
HD mają nowy pretekst:
"Marca podkreśla jednak, że trafienia Cristiano są bardziej decydujące niż te Messiego"
i mogą do tego podać źródło :D
0
i trzeba coś powiedzieć o kontuzjach, których nie ma. (odpukać !!!!! )
Czyżby ciężki presezon na to wplynął?
jeśli tak to następny + dla Lucho.
5
patrz akcje sprzed lat, Ronaldo i Nani.
8
ale Celta robi wiatrak z obrony Atletico :O
9
Podziwiam Lucho. po tych wszystkich rzeczach które były na niego wypisywane w gazetach, robił swoje i nie poddał się.
Sądzę że nie jeden poddałby się na jego miejscu.
Przyznaje że sam na niego narzekałem, ale teraz bije się w pierś.
Chciałem żeby były rotacje w zespole, ale Lucho nie potrzebnie kombinował w najważniejszych spotkaniach.
Teraz wygląda to zupełnie inaczej, lepiej. Wszystko jest przemyślane i chwała mu za to :)
1
Skrót z komentarzem RAC1 ! :D
0
za marzenia nie karają :)
patrząc na dyspozycję, rotacje i styl - niezły prognostyk :)
0
Road to Berlin?
0
D10S !
0
"Alleluja Luisito"
#RAC1