1

Dla mnie on w głowie ma taką mobilizację jak Abidal.
i trzymam za niego kciuki!
Vamos Verma !!

5

chciałbym aby Ney ustrzelił dublet.
ostatnio spuścił z tonu i przydały by mu się te bramki.

Vamos Barca, Vamos Ney!

0

Niewiem czy zauważyliście, ale kilka meczów Alves bardzo schodził do środka i atakując stamtąd był bardzo groźny(razem z Messim i Rakitićiem)

ostatnio Alves biega bliżej linii gdzie wydaje mi się dużo słabszy.

0

oby Adama i Samper wybili sie wyżej niż narazie Munir.
Obaj mają niesamowity talent i najbardziej licze na nich ze szkólki :)

2

co jak co, ale strzał idealny, dość mocny i w bardzo niewygodne miejsce dla golkipera.
Wielkie brawa dla Asenjo za wyciągnięcie tej piłki :)

1

Lucho wg mnie zmiany idealne :)

0

z gola na gol coraz lepiej :)))

2


pamiętacie Sevilla-Real?

to jest TEN Rakitić :)

14

w końcu klaruje nam się optymalny skład pomocy.
Busquets bardzo dobrze, Iniesta wraca z meczu na mecz do wysokiej formy i Rakitić który wg mnie już gra lepiej od Cesca a nadal myślę ze bedzie się rozwijał.

5

Setny mecz Leo bez Hattricka? :D
pięknie dziś mijał zawodników City, a ta siateczka - malina :))
#D10S

0

Suarez z Liverpoolu
Rakitić z Sevilli
dzisiaj ich oglądaliśmy :)

1

jeden z bohaterów :)

42

W końcu widziałem TEGO Rakiticia z Sevilli i TEGO Suareza z Liverpoolu :)

3

trybuny "tot el camp" !!!!!!!!!! :D
Pięknie

3

"Alexis nie jest na sprzedaż"

9

w obronie na 100% zagra Masche i Pique.

Masche jest szybki, idealny do pilnowania Kuna
a Pique zajmie się np. Dzeko (obaj szybkoscią i posturą są podobni)

a do pomocy dałbym na pewno Rakiticia i Busquetsa, 3 pozycja w pomocy Xavi/Rafinha (alei tak zdaje mi się że zagra Iniesta)

Atak to wiadomo :)

1

Mówi się trudno i idzie się dalej :)

Mnie Lucho zaskoczył zdejmując Rafinhe, zasłuzył na 90 min, bo starał się jak mało kto.
Iniesta powinien zostać zmieniony przez Rakitićia.

1

w PSG niema nikogo kto by się pojawił w środkowej strefie gdzie było mnóstwo miejsca.

0

"wraz z umieszczeniem tam popiersia byłego prezydenta ku jego pamięci"z tego się bardzo cieszę :) zasłużony człowiek!

0

śniło mi się, że Leo w meczu z Malagą znów ustrzelił Hattricka :)

5

HD mają nowy pretekst:
"Marca podkreśla jednak, że trafienia Cristiano są bardziej decydujące niż te Messiego"

i mogą do tego podać źródło :D

0

i trzeba coś powiedzieć o kontuzjach, których nie ma. (odpukać !!!!! )
Czyżby ciężki presezon na to wplynął?
jeśli tak to następny + dla Lucho.

5

patrz akcje sprzed lat, Ronaldo i Nani.

8

ale Celta robi wiatrak z obrony Atletico :O

9

Podziwiam Lucho. po tych wszystkich rzeczach które były na niego wypisywane w gazetach, robił swoje i nie poddał się.
Sądzę że nie jeden poddałby się na jego miejscu.

Przyznaje że sam na niego narzekałem, ale teraz bije się w pierś.

Chciałem żeby były rotacje w zespole, ale Lucho nie potrzebnie kombinował w najważniejszych spotkaniach.
Teraz wygląda to zupełnie inaczej, lepiej. Wszystko jest przemyślane i chwała mu za to :)

1

Skrót z komentarzem RAC1 ! :D

0

za marzenia nie karają :)

patrząc na dyspozycję, rotacje i styl - niezły prognostyk :)

0

Road to Berlin?

0

D10S !

0

"Alleluja Luisito"
#RAC1

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?