0

Bez dubletu nie ma TRYPLETU !!!

1

COPA, LIGA iii ???? :D
to za tydzień:D
#BEZdubletuNIEmaTRYPLETU !!!

1

Cichy bohater: Rakitić i Busquets.

1

Coutinho... wiele razy o nim wspominałem, ale nikt nie zaczął o nim rozmowy.

też mnie dziwi że nic nie ma o nim w gazetach (chyba że tak naprawde coś może sie dzieje, ale potajemnie - oby)
drogi raczej nie będzie a chłopak młody i równie utaletowany.

0

tylko że Vidal ma już lata :)

Gundogan jak dla mnie to ciekawa opcja.
Poczekamy-zobaczymy.

1

po prostu dla mnie Pogba nie jest wart więcej niż 80 (a wg doniesień Juve odrzuciło propozycję 80 mln)

8

nie róbmy z nas Realu.
nie musimy kupować gwiazd po 80-100 mln.

Ten transfer to ciekawa, alternatywa i duuuzo tańsza.
stary nie jest a może się rozwinąć jeszcze, oby tylko kontuzje go omijały.

68

8. Trzeba podziękować Vermaelenowi :D
Chłop wziął na siebie kumulacje wszystkich kontuzji :)

0

Generale, SALUT !

3

odnośnie aktykułu, Powinno być PILNE !!!

#CAMPEONES !!!

0

Dzisiaj trzeba przycisnąć i przypięczętować Mistrzostwo !
wtedy będziemy mieli prawie 2 tygodnie do finału PK, więc zawodnicy spokojnie się wykurują i wypoczną.

Wtedy na mecz z Deportivo można by mocno zrotować składem.

Vamos BARCA !

1





Świetnie zmontowane !!!

Po kolejny Tryplet BARCA!!!

0

Pogba troche drogi, ale młody i utalentowany.
Veratti, również ciekawy, ale raczej nie do wyciągnięcia.
a Coutinho?

18

Redaktorzy chyba dalej świętują awans do finału LM :D

5

https://vine.co/v/OQB1WgeIPED



Szatnia Barcy w tym momencie!

0

Oglądanie tego z trybun Camp Nou to coś nie do opisania słowami !

0

Ta radość Leo Messiego po pierwszym golu nie do opisania.

Dziękuję Barcelono, dziękuję Leo!!!

5

Ta radość Leo po pierwszej bramce !!!! Miałem i dalej mam ciary !

1

Prawie Hattrick :D

#D10S

8

Nowa ocena: Messi !

0

1250 zł
wyjazd z Polski 7 maja (podróż 24 godziny)
Wyjazd z Barcelony 11 maja

w sumie 3 dni bezpośrednio tam, z czego w jednym dniu mecz.

0

0

we własnym zakresie czy z FCBP?

0

kto się wybiera na Camp Nou na mecz z Sociedad ???
:)

5



Ray Hudson !!!

0

Messi 11 :D

2

Pierwszy Hattrick SUAREZA !!!!!!

5

Messi ocena 11.0 ? :D

0

+3 Suarez x2 i Messi x1

:)

0

Jak narazie +3 do wszystkich goli naszego Tridente ! :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?