zabamix
Dołączył/a: grudzień 2013
Bolesławiec
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Bez dubletu nie ma TRYPLETU !!!
1
COPA, LIGA iii ???? :D
to za tydzień:D
#BEZdubletuNIEmaTRYPLETU !!!
1
Cichy bohater: Rakitić i Busquets.
1
Coutinho... wiele razy o nim wspominałem, ale nikt nie zaczął o nim rozmowy.
też mnie dziwi że nic nie ma o nim w gazetach (chyba że tak naprawde coś może sie dzieje, ale potajemnie - oby)
drogi raczej nie będzie a chłopak młody i równie utaletowany.
0
tylko że Vidal ma już lata :)
Gundogan jak dla mnie to ciekawa opcja.
Poczekamy-zobaczymy.
1
po prostu dla mnie Pogba nie jest wart więcej niż 80 (a wg doniesień Juve odrzuciło propozycję 80 mln)
8
nie róbmy z nas Realu.
nie musimy kupować gwiazd po 80-100 mln.
Ten transfer to ciekawa, alternatywa i duuuzo tańsza.
stary nie jest a może się rozwinąć jeszcze, oby tylko kontuzje go omijały.
68
8. Trzeba podziękować Vermaelenowi :D
Chłop wziął na siebie kumulacje wszystkich kontuzji :)
0
Generale, SALUT !
3
odnośnie aktykułu, Powinno być PILNE !!!
#CAMPEONES !!!
0
Dzisiaj trzeba przycisnąć i przypięczętować Mistrzostwo !
wtedy będziemy mieli prawie 2 tygodnie do finału PK, więc zawodnicy spokojnie się wykurują i wypoczną.
Wtedy na mecz z Deportivo można by mocno zrotować składem.
Vamos BARCA !
1
Świetnie zmontowane !!!
Po kolejny Tryplet BARCA!!!
0
Pogba troche drogi, ale młody i utalentowany.
Veratti, również ciekawy, ale raczej nie do wyciągnięcia.
a Coutinho?
18
Redaktorzy chyba dalej świętują awans do finału LM :D
5
https://vine.co/v/OQB1WgeIPED
Szatnia Barcy w tym momencie!
0
Oglądanie tego z trybun Camp Nou to coś nie do opisania słowami !
0
Ta radość Leo Messiego po pierwszym golu nie do opisania.
Dziękuję Barcelono, dziękuję Leo!!!
5
Ta radość Leo po pierwszej bramce !!!! Miałem i dalej mam ciary !
1
Prawie Hattrick :D
#D10S
8
Nowa ocena: Messi !
0
1250 zł
wyjazd z Polski 7 maja (podróż 24 godziny)
Wyjazd z Barcelony 11 maja
w sumie 3 dni bezpośrednio tam, z czego w jednym dniu mecz.
0
0
we własnym zakresie czy z FCBP?
0
kto się wybiera na Camp Nou na mecz z Sociedad ???
:)
5
Ray Hudson !!!
0
Messi 11 :D
2
Pierwszy Hattrick SUAREZA !!!!!!
5
Messi ocena 11.0 ? :D
0
+3 Suarez x2 i Messi x1
:)
0
Jak narazie +3 do wszystkich goli naszego Tridente ! :D