3

Nie wiem czy coś u Iniesty się przestawiło podczas ostatniej kontuzji, ale to co dziś wyrabia to poezja.
W idealnym momencie sezonu !!!

i gdzie są Ci co mówili podczas kontuzji "i tak żadna strata"??

0

"Alexis nie jest na sprzedaż"
Tyle w temacie :P

11

"Wy, prasa, wątpiliście w Suáreza od samego początku, gdy nie strzelał bramki, ale teraz sami widzicie jego grę."

Szczerze i bez zbędnego pier***enia :)
W każdym wywiadzie musi kogoś zgasić.

1

No to na trudny mecz na trudnym terenie powinien być najsilniejszy skład.

Sam Mathieu przyznał że dowiedział się o pozycji chyba dzień przed meczem.

4

Sam miałem ogromne wątpliwości co do Lucho.
ale jedyna rzecz która mnie irytowała było eksperymentowanie w bardzo ważnych meczach:
- Real - Mathieu na lewej obronie
- RSSS - Brak Messiego i Neymara w wyjściowym skladzie.

to dwa główne zastrzerzenia, w innych meczach też kombinował ale jakoś udało się Nam wybrnąć.

Zawsze uważałem że rotacje muszą być ale Lucho czasami przesadzał (patrz przykłady wyżej).

Jest znaczny progres, a co najważniejsze to to, że w miarę regularne punktujemy.

Po Tryplet Barca !!!

13

Prawda jest taka że tą wygraną baaardzo zwiekszylismy szanse na Majstra.
Atletico w przedostatniej kolejce może walczyć o pietruszkę, więc mogą nie forsować tempa.
Mimo wszystko trzeba spiąć się i Wygrywać jak najczęściej do końca sezonu :)

0

"18 kwietnia 1979
FC Barcelona została, mówiąc brutalnie, wręcz "wykopana" przez Valencię CF z rozgrywek o Copa del Rey. Pierwszy mecz, co prawda zakończył się efektownym zwycięstwem Barçy 4:1, aczkolwiek w rewanżu to piłkarze ze stolicy Lewantu okazali się lepsi, bo nie dość, że strzelili również cztery bramki, to nie stracili przy tym żadnej. Odpadnięcie FC Barcelony było nie lada sensacją."

trzeba się dziś odegrać !!
Vamos Barca!!!

2

"Gra w ciągu mniej niż 72 godzin zmusi nas do wykonania wyjątkowego wysiłku, ale ja nigdy nie szukam wymówek."

Super wypowiedź

0

Co Denis zaj*bał z woleja !
aż ciary mam :)))

43

"Pomimo bycia otyłym Suárez jest zdolny do zdobywania bramek z łatwością (ironia Lucho – mistrzowski poziom)."

nic dodać nic ująć :)

15

nie ogarniam jak można mijać tak klasowych graczy jak to dziś robił Ney.
chłopak z takim luzem i swobodą to robi że tego nie ogarniam :)

7

w końcu sie doczekałem spotkania, w którym Ney i Suarez zagrają na wysokim poziomie !!!

warto wspomnieć o reakcjach po bramkach, widać duży "feeling" miedzy nimi :)
po spotkaniu też Neymar "uderzył" Suareza koszulką i zaczęli się śmiać.
Piękne obrazki :)

0

za 6 dni

0

Tak ale wtedy Guardiola ustawiał zespół, i w taki sposób odszedł Ibra bo Pep powiedział "Leo ma grać na 9 i koniec."

3

Ter Stegen zagrał bardzo solidnie, mimo że to mecz na szczycie a on ma 22 lata :)
świetny transfer, dzięki ZUBI!

0

a ja się ciesze że teraz dołączył. Messi był wtedy ustawiany na 9.
Teraz Enrique dał Leo na skrzydło więc Suarez ma do dyspozycji miejsce w środku ataku :)

28

Szczerze? to brak mi słów na tą drugą bramkę Suareza... :)

87

Wróg mojego wroga jest moim przyjacielem!
Vamos Atletico!

1

Jeżeli bedzie mu się trafiać jeden błąd na 10 świetnych parad to biore to w ciemno :)

Życzymy Ci Claudio 3 pucharów: Ligi, Ligi mistrzów i Pucharu Króla !!

0

Barcelona B przegrywa już 1-2........

1

Wydaje mi się że Lucho chciał mieć Neya całego i zdrowego na PSG.
Chciał też wzmocnić środek pola i mieć posiadanie.
Niestety to był błąd, znikła iskierka z przodu, a Neymar całkiem dobrze przetrzymywał piłkę.

Nie ma co lamentować, mamy 2 punkty przewagi !
a Real też jedzie do Sewilli, jedzie też do Vigo i przyjmuje u siebie Valencie :)

7

Spokojnie mamy 2 punkty przewagi !
Real też jedzie do Sewilli, jedzie też do Vigo i przyjmuje u siebie Valencie :)

0

Iniesta zaliczy dzisiaj asystę :)

0

Brazylijczycy tak mają :D

4

chciałbym powtórkę takiego meczu jak z Athleticiem na San Mames :)

Vamos Barca!

0

widać tendencję zwyżkową,
Od Dubletu z City zdobywa piękne i ważne gole, czekamy na pierwszy Hattrick :D

6

„Oczywiście, że wrócę do Barçy” - patrz: po zmianie zarządu :)

0

forsowanie tempa i nastrzelanie wiele bramek słabemu zespołowi może się zawsze odbić na następnym spotkaniu (patrz: Real Madryt) :)

1

Ale Grzmotnął :P

1

Gryzą trawe piłkarze Rayo!
Mają bardzo dobry doping i wspaniałego trenera!
Paco Jemez robi świetną robote!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?