0

Don ANDRES !!!

0

Może niedługo Neuer zostanie ośmieszony przez nasze Tridente, wtedy już niebędzie takie pewne jego miejsce w Drużynie roku FIFA

0

może nie 100, ale ok 70-80 byłoby realne i adekwatne.

24

Barcelona (wg mnie) jest bardziej rozpoznawalną marką na świecie niż Bayern.
teraz Bayern dostawać będzie 60mln, więc Barca z automatu powinna mieć lepszy kontrkat.

0

od dawna czekałem na taki news.
Barca jest na tyle mocną marką na świecie że to co teraz dostajemy od Nike to są "grosze".

0

Arbeloa strzela, a Ronaldo wkurzony kopie piłkę...

10


"Dokładnie 3 lata temu, 28 kwietnia 2012 roku Luis Suarez zdobył swojego pierwszego w barwach Liverpoolu i zarazem najpiękniejszego hat-tricka w karierze!"

Dziś było bardzo blisko !
i tak dla mnie MVP spotkania !

9



Ray Hudson, dawno tak elektryzującego komentarza nie słyszałem :)

1

0/4 nie wierze !!!

0

i to u nich, na Alianz Arena !!

25

"Kiedy zespół gra na takim poziomie skuteczności, każdy rywal ma problem."

Bayernie - nadchodzimy ! :)

(wcześniej jednak jest Cordoba :) )

0

ok kilku spotkań w pierwszej połowie gramy na om 100% gdzie gra wygląda pięknie i jest skuteczna. Drugie połowy to jest już element treningu regeneracyjnego (oczywiście z teoretycznie słabszymi rywalami)

jeżeli będą tak grać w ciągu 90 min to trofea będą i to bardzo możliwe że aż 3 :D

Vamos Barca !!

ps. Suarez zagrałeś super spotkanie :)

0

no i się Robben nagrał...

1

Borussia wyrównuje !!!

3

Suarezowi do oceny 10.0 brakuje Hattricka !

0

What a GOAL ??? !!!

0

Dajcie Guaicie kawy bo chyba zasnął na bramce :)

2

OLE !!!

Xavi CRACK !!!

0

Najlepsza 9 na świecie !!!
ElPistolero !!!

2

w Top 3 bramkach powinna się znaleźć Bramka Nolito.
To co zrobił z Carvajalem i Illarą to poezja :)

0

IDEALNIE !!!

7

do czerwonej kartki grał perfekcyjnie :)

0

a 1 połowa z Sevilla?

29

z taką mobilizacją Leo czuje się bardziej komfortowo:)

I przypominam że to NAS się mają bać !!!
Jesteśmy Wielką Barceloną !!!

0

Ktoś sie wybiera razem z FCBP ? :D

4

Kiedy wraca Pogba?
przydałby się bardzo :D
Huknąłby coś z daleka :D

11

Leo spotkał się z Vietto??
Leo w Villarealu? :D

33

Rzadko kiedy między stratą a odbiorem piłki mijało 10 sekund.
Pieknie to wyglądało.
Pomoc dzisiaj mieliśmy można powiedzieć bardzo mocną.

oby to była oznaka budzącej się pomocy i to w najważniejszej fazie sezonu.

2

Oby to Był powrót tego wielkiego magika z avataru obok !!!

Vamos Don Andres !

7

niedawno marnował patelnie (mecz z Realem), a dziś świetnie !

a Drybling nieziemski, na pełnym luzie !

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?