zabamix
Dołączył/a: grudzień 2013
Bolesławiec
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Don ANDRES !!!
0
Może niedługo Neuer zostanie ośmieszony przez nasze Tridente, wtedy już niebędzie takie pewne jego miejsce w Drużynie roku FIFA
0
może nie 100, ale ok 70-80 byłoby realne i adekwatne.
24
Barcelona (wg mnie) jest bardziej rozpoznawalną marką na świecie niż Bayern.
teraz Bayern dostawać będzie 60mln, więc Barca z automatu powinna mieć lepszy kontrkat.
0
od dawna czekałem na taki news.
Barca jest na tyle mocną marką na świecie że to co teraz dostajemy od Nike to są "grosze".
0
Arbeloa strzela, a Ronaldo wkurzony kopie piłkę...
10
"Dokładnie 3 lata temu, 28 kwietnia 2012 roku Luis Suarez zdobył swojego pierwszego w barwach Liverpoolu i zarazem najpiękniejszego hat-tricka w karierze!"
Dziś było bardzo blisko !
i tak dla mnie MVP spotkania !
9
Ray Hudson, dawno tak elektryzującego komentarza nie słyszałem :)
1
0/4 nie wierze !!!
0
i to u nich, na Alianz Arena !!
25
"Kiedy zespół gra na takim poziomie skuteczności, każdy rywal ma problem."
Bayernie - nadchodzimy ! :)
(wcześniej jednak jest Cordoba :) )
0
ok kilku spotkań w pierwszej połowie gramy na om 100% gdzie gra wygląda pięknie i jest skuteczna. Drugie połowy to jest już element treningu regeneracyjnego (oczywiście z teoretycznie słabszymi rywalami)
jeżeli będą tak grać w ciągu 90 min to trofea będą i to bardzo możliwe że aż 3 :D
Vamos Barca !!
ps. Suarez zagrałeś super spotkanie :)
0
no i się Robben nagrał...
1
Borussia wyrównuje !!!
3
Suarezowi do oceny 10.0 brakuje Hattricka !
0
What a GOAL ??? !!!
0
Dajcie Guaicie kawy bo chyba zasnął na bramce :)
2
OLE !!!
Xavi CRACK !!!
0
Najlepsza 9 na świecie !!!
ElPistolero !!!
2
w Top 3 bramkach powinna się znaleźć Bramka Nolito.
To co zrobił z Carvajalem i Illarą to poezja :)
0
IDEALNIE !!!
7
do czerwonej kartki grał perfekcyjnie :)
0
a 1 połowa z Sevilla?
29
z taką mobilizacją Leo czuje się bardziej komfortowo:)
I przypominam że to NAS się mają bać !!!
Jesteśmy Wielką Barceloną !!!
0
Ktoś sie wybiera razem z FCBP ? :D
4
Kiedy wraca Pogba?
przydałby się bardzo :D
Huknąłby coś z daleka :D
11
Leo spotkał się z Vietto??
Leo w Villarealu? :D
33
Rzadko kiedy między stratą a odbiorem piłki mijało 10 sekund.
Pieknie to wyglądało.
Pomoc dzisiaj mieliśmy można powiedzieć bardzo mocną.
oby to była oznaka budzącej się pomocy i to w najważniejszej fazie sezonu.
2
Oby to Był powrót tego wielkiego magika z avataru obok !!!
Vamos Don Andres !
7
niedawno marnował patelnie (mecz z Realem), a dziś świetnie !
a Drybling nieziemski, na pełnym luzie !