zabamix
Dołączył/a: grudzień 2013
Bolesławiec
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Pique i Mathieu byli w top 5 piłkarzy z osiągniętą największą prędkością.
:)
1
A mnie cieszy że wygraliśmy z nimi praktycznie bez Leo, bardzo przecietny występ jak na niego, a jednak wygrana 2-1.
0
dlatego piszę ogarnąć, bo dwa razy w tym spotkaniu mógł obsłużyć lepiej ustawionego partnera, aniżeli sam kończyć.
nigdzie nie napisałem o braku formy. :)
1
po spotkaniu w głowie pełno uwag i minusów.
Jednak 4 punkty przewagi wszystko oddaje:)
- Ney musi się ogarnąć,
- para Pique-Mathieu wymiata,
- Busquets już zdrowy i gotowy do gry :)
0
Zawodnik meczu ! dał wszystko z przodu i z tyłu :)
9
Przyjęcie piłki przez Suareza MIODZIO !!!
7
MAMY zajebistą parę stoperów. PIQUE i MATHIEU!
4 punkty przewagi !! nie można tego stracić !
Visca El Barca!
0
Mam nadzieje że piłkarze Lucho zrobią dziś z Realu Madryt LECZO!!!
VAMOS BARCA !!!
10
Już słyszę ze wszystkich trybun: "MESSI MESSI MESSI!!!"
14
http://static.fangol.pl/content/4/e/5/4e5393f210ba3447a326c94243104b27-full.gif
"konflikt przerodził się już w czystą agresje"
PS. Bardzo mnie radują takie wygłupy naszych Gwiazd. widać dobrą atmosferę :)
0
Myślę że stoperzy to powinni być: Pique i Mathieu/Bartra i przed nimi Mascherano
wzrost się bardzo przyda, a ostatni mecz z MC pokazał że radzą sobie nieźle razem.
Z jednej strony chciałbym Sergio, ale z drugiej strony niewiadomo jaką będzie miał formę, a Masche jest rozegrany teraz.
7
Losowanie super.
PSG nie ma w pierwszym meczu Zlatana i Verattiego.
Pozatym rewanż na Camp Nou !!!
Vamos BARCA !!!
35
Przegięciem by było gdyby się nie zgodzili.
5
Neymar! cel, PAL !!!
5
mówisz rekord, myślisz Messi :)
0
Cichy bohater meczu.
nie umniejszając argentyńczykowi, dla mnie Bartra był zawodnikiem meczu.
praktycznie same pewne interwencje i bardzo ciekawe wyprowadzenia piłki.
66
Leo Messi: "Ograniczenia i limity nie interesują mnie! "
0
każdy rekord jest do pobicia. a mamy do czynienia z Leo.
Dużo będzie zależało kogo byśmy wylosowali w (ewentualnym) nastepnym etapie
1
Messiemu jeszcze jeden ważny rekord został do pobicia.
17 goli w 1 sezonie LM.
14
skrót z Komentarzem Hudson'a
5
"Luisito 'killer' Suarez" :D
0
D10S
1
Xavi i Rakitić to na Chwilę obecną nasza najlepsza pomoc ☺
0
co Andres wtedy piły słał... bardzo tego brakuje
4
mimo wydanych GRUBYCH milionów na niego, daje bardzo dużo drużynie od początku, a teraz gdy czuje się komfortowo zaczyna strzelać :)
piekny przerzut do Messiego w 3 minucie spotkania z Villareal.(po którym padł gol).
gryzie trawę, zostawia serce na boisku. Szacunek :)
0
teraz Masche grając na DM (kontuzja Sergio) przypomni sobie jak się tam gra i z meczu na mecz będzie grał coraz lepiej :)
i będąc bliżej bramki rywala ma szanse na zdobycie gola, czego z całego serca mu życzę :)
21
najlepsza pomoc to chyba Xavi+Rakitić :)
0
Busi zaraz wejdzie :)
4
Mascherano na DMie i asysta :))
0
http://s2.sportfan.pl/b2ce2ceb0d42b9f5ea0ff7e1249d8a1d8a206b19/sedzia.jpg dzisiejszy sędzia :)