0

Pique i Mathieu byli w top 5 piłkarzy z osiągniętą największą prędkością.

:)

1

A mnie cieszy że wygraliśmy z nimi praktycznie bez Leo, bardzo przecietny występ jak na niego, a jednak wygrana 2-1.

0

dlatego piszę ogarnąć, bo dwa razy w tym spotkaniu mógł obsłużyć lepiej ustawionego partnera, aniżeli sam kończyć.

nigdzie nie napisałem o braku formy. :)

1

po spotkaniu w głowie pełno uwag i minusów.
Jednak 4 punkty przewagi wszystko oddaje:)

- Ney musi się ogarnąć,
- para Pique-Mathieu wymiata,
- Busquets już zdrowy i gotowy do gry :)

0

Zawodnik meczu ! dał wszystko z przodu i z tyłu :)

9

Przyjęcie piłki przez Suareza MIODZIO !!!

7

MAMY zajebistą parę stoperów. PIQUE i MATHIEU!
4 punkty przewagi !! nie można tego stracić !

Visca El Barca!

0

Mam nadzieje że piłkarze Lucho zrobią dziś z Realu Madryt LECZO!!!
VAMOS BARCA !!!

10

Już słyszę ze wszystkich trybun: "MESSI MESSI MESSI!!!"

14

http://static.fangol.pl/content/4/e/5/4e5393f210ba3447a326c94243104b27-full.gif
"konflikt przerodził się już w czystą agresje"

PS. Bardzo mnie radują takie wygłupy naszych Gwiazd. widać dobrą atmosferę :)

0

Myślę że stoperzy to powinni być: Pique i Mathieu/Bartra i przed nimi Mascherano
wzrost się bardzo przyda, a ostatni mecz z MC pokazał że radzą sobie nieźle razem.

Z jednej strony chciałbym Sergio, ale z drugiej strony niewiadomo jaką będzie miał formę, a Masche jest rozegrany teraz.

7

Losowanie super.
PSG nie ma w pierwszym meczu Zlatana i Verattiego.
Pozatym rewanż na Camp Nou !!!

Vamos BARCA !!!

35

Przegięciem by było gdyby się nie zgodzili.

5

Neymar! cel, PAL !!!

5

mówisz rekord, myślisz Messi :)

0

Cichy bohater meczu.
nie umniejszając argentyńczykowi, dla mnie Bartra był zawodnikiem meczu.
praktycznie same pewne interwencje i bardzo ciekawe wyprowadzenia piłki.

66

Leo Messi: "Ograniczenia i limity nie interesują mnie! "

0

każdy rekord jest do pobicia. a mamy do czynienia z Leo.
Dużo będzie zależało kogo byśmy wylosowali w (ewentualnym) nastepnym etapie

1

Messiemu jeszcze jeden ważny rekord został do pobicia.
17 goli w 1 sezonie LM.

14


skrót z Komentarzem Hudson'a

5


"Luisito 'killer' Suarez" :D

0

D10S

1

Xavi i Rakitić to na Chwilę obecną nasza najlepsza pomoc ☺

0

co Andres wtedy piły słał... bardzo tego brakuje

4

mimo wydanych GRUBYCH milionów na niego, daje bardzo dużo drużynie od początku, a teraz gdy czuje się komfortowo zaczyna strzelać :)

piekny przerzut do Messiego w 3 minucie spotkania z Villareal.(po którym padł gol).

gryzie trawę, zostawia serce na boisku. Szacunek :)

0

teraz Masche grając na DM (kontuzja Sergio) przypomni sobie jak się tam gra i z meczu na mecz będzie grał coraz lepiej :)

i będąc bliżej bramki rywala ma szanse na zdobycie gola, czego z całego serca mu życzę :)

21

najlepsza pomoc to chyba Xavi+Rakitić :)

0

Busi zaraz wejdzie :)

4

Mascherano na DMie i asysta :))

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?