0

chciałbym zobaczyć Martina w 2 połowie

0

Messi w obronie, co za piękny widok !!!!!! :D

0

Widać ze gra pod ZESPÓŁ :)

0

Suarez magia!!!

kto zauważył że przed strzałem szukał kogoś wzrokiem by asystować?

3

Never ending story...

1

2

Z Traore będzie pożytek !
Byle by dostawał szanse w pierwszej drużynie :)

0

Leo + Tevez + Di Maria - higuain = "coś" by wpadło :)

taka moja teoria :)

0

ma potencjał chłopak :)

0

spalony nie spalony, OBOWIĄZKIEM Napastnika jest to wsadzić do bramki ! ! !
Tym bardziej że się krzyczy i pokazuje "Podaj mi, jestem sam!"

Gdzie Tevez? :)

1

Higuain -> ława
Tevez -> do składu

1

Martino + wolna ręka = Pressing + Leo na skrzydle
:)

1

Di Marii ...

0

- Adama Traore
- Montoya

0

Cesc grał na fałszywej "9" gdzie cofał się do pomocy i mieliśmy Neya i Leo z przodu

1

brak pary stoperów Bartra-Mathieu i Masche przed nimi ;/

0

Tata stosował 4-4-2 np. z City i to całkiem nieźle wyglądało :)

3

Kolor zielony: zejście busquetsa i być może miejsce dla Mascherano na DM w Najbliższych spotkaniach:)

1

Messi - Halilović ??

5

Teraz kiedy jest Marc na środku obony, czuje jakiś wewnętrzny spokój :)

0

jak Tito pierwszy raz go wystawił w podstawowej 11, myślałem "kto to ku*wa jest Bartra?"
nie byłem na początku przekonany do niego.

Teraz widze jak bardzo byłem w błędzie, szczególnie po przegranym finale Pucharu Króla, kiedy to płakał, przekonałem sie że on oddaje serce na boisku jak Puyol.
To on powinien dostać numer 5 !!!!

1

Czyli co? Pedro> Neymar ? :D

6

Bartra zrobił robotę :)

2

i tu może być pies pogrzebany...
- Maschesłynie z dalekich przerzutów lub długich prospopadłych piłek (czyt. akcji bez niepotrzebnej klepki w środku pola)
- Busi klepie z najbliższymi

Przychodzi na myśl zdanie:
Zubi: "Styl nie podlega dyskusji"

Wnioski:
co z tego że DOKŁADNE przerzuty Masche dają początek fajnej akcji, skoro styl NIE PODLEGA DYSKUSJI

3

przydała by się czerwona kartka dla Lucho !
z trybun może by zobaczył jaką padakę gra Busquets. (być może z ławki tego nie widzi?)

0

offtop:
Ma ktoś wysoką jakość zdjecia z artykułu ?

0

zapomniałem o Sergio :P
fakt młody nie jest, ale stary też nie. co nie zmienia faktu ze z taką formą jedyne słuszne miejsce dla niego to Trybuny

0

Bartomeu: mamy bezPRODUKTYWNY środek pola, a Xavi i Iniesta już NIE SĄ MŁODZI !!!

3

W defensywie wystarczy jedna zmiana. Bartra za Busquetsa.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?