zabamix
Dołączył/a: grudzień 2013
Bolesławiec
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
chciałbym zobaczyć Martina w 2 połowie
0
Messi w obronie, co za piękny widok !!!!!! :D
0
Widać ze gra pod ZESPÓŁ :)
0
Suarez magia!!!
kto zauważył że przed strzałem szukał kogoś wzrokiem by asystować?
3
Never ending story...
1
http://static.fangol.pl/content/2/5/f/25f45d3c1515edb89ac8242f05eba2ee-full.gif
Czyli już wiemy co do niego powiedział :D
1
http://media1.fcbarcelona.com/media/asset_publics/resources/000/132/542/size_1000x562/pic_2014.11.22_FCB-SEVILLA_045-Optimized.v1416691170.JPG
troche większe niż tu na stronie.
Na tapetę się nadaje :)
2
Z Traore będzie pożytek !
Byle by dostawał szanse w pierwszej drużynie :)
0
Leo + Tevez + Di Maria - higuain = "coś" by wpadło :)
taka moja teoria :)
0
ma potencjał chłopak :)
0
spalony nie spalony, OBOWIĄZKIEM Napastnika jest to wsadzić do bramki ! ! !
Tym bardziej że się krzyczy i pokazuje "Podaj mi, jestem sam!"
Gdzie Tevez? :)
1
Higuain -> ława
Tevez -> do składu
1
Martino + wolna ręka = Pressing + Leo na skrzydle
:)
1
Di Marii ...
0
- Adama Traore
- Montoya
0
Cesc grał na fałszywej "9" gdzie cofał się do pomocy i mieliśmy Neya i Leo z przodu
1
brak pary stoperów Bartra-Mathieu i Masche przed nimi ;/
0
Tata stosował 4-4-2 np. z City i to całkiem nieźle wyglądało :)
3
Kolor zielony: zejście busquetsa i być może miejsce dla Mascherano na DM w Najbliższych spotkaniach:)
1
Messi - Halilović ??
5
Teraz kiedy jest Marc na środku obony, czuje jakiś wewnętrzny spokój :)
0
jak Tito pierwszy raz go wystawił w podstawowej 11, myślałem "kto to ku*wa jest Bartra?"
nie byłem na początku przekonany do niego.
Teraz widze jak bardzo byłem w błędzie, szczególnie po przegranym finale Pucharu Króla, kiedy to płakał, przekonałem sie że on oddaje serce na boisku jak Puyol.
To on powinien dostać numer 5 !!!!
1
Czyli co? Pedro> Neymar ? :D
6
Bartra zrobił robotę :)
2
i tu może być pies pogrzebany...
- Maschesłynie z dalekich przerzutów lub długich prospopadłych piłek (czyt. akcji bez niepotrzebnej klepki w środku pola)
- Busi klepie z najbliższymi
Przychodzi na myśl zdanie:
Zubi: "Styl nie podlega dyskusji"
Wnioski:
co z tego że DOKŁADNE przerzuty Masche dają początek fajnej akcji, skoro styl NIE PODLEGA DYSKUSJI
3
przydała by się czerwona kartka dla Lucho !
z trybun może by zobaczył jaką padakę gra Busquets. (być może z ławki tego nie widzi?)
0
offtop:
Ma ktoś wysoką jakość zdjecia z artykułu ?
0
zapomniałem o Sergio :P
fakt młody nie jest, ale stary też nie. co nie zmienia faktu ze z taką formą jedyne słuszne miejsce dla niego to Trybuny
0
Bartomeu: mamy bezPRODUKTYWNY środek pola, a Xavi i Iniesta już NIE SĄ MŁODZI !!!
3
W defensywie wystarczy jedna zmiana. Bartra za Busquetsa.